Pytania w tym odcinku: Czy istnieje życie po życiu? Czy po śmierci duszy pojawia się tunel? Jak wyglądają aniołowie ze Źródła? Czy po drugiej stronie spotykamy swoich bliskich? Czy wasi zmarli rodzice spotkają się po drugiej stronie? Czy po drugiej stronie istnieje czas, jaki znamy na Ziemi? Jak wyglądają przestrzenie w których przetrzymywane są dusze? Jak wyglądają przestrzenie tworzone przez Źródło dla wolnych dusz? Jakie obowiązują prawa w przestrzeni po drugiej stronie? Czy są tam prawa ziemskie? Czy po drugiej stronie dusze spotykają aniołów?


36 Komentarzy

Teti · 6 grudnia, 2021 o 3:56 pm

Witam,mówisz że ciało bez duszy nie ma życia,więc co się dzieje w trakcie OBE kiedy dusza opuszcza ciało na dość długo i wraca opisuje to Robert Monroe,lub co się dzieje z ciałem podczas medytacji /co opuszcza ciało/
.,W śmierci klinicznej .również dusza wchodzi do tunelu i szczęsliwa wraca nawrócona na dobra strone są na to dokumenty.
Skoro tak łatwo bytom zawierać kontrakty to jestem w szoku jak duży procent populacji chyba 95 znajduje się w astralu pod ich kontrolą ,a przecież w hipnozie regresyjnej /Michael Newton/ miliony ludzi nie mówi o bytach czy uwięzieniu są prowadzeni przez przewodników do kręgu dusz skąd wyszli itd są szczęsliwi nikt ich do niczego nie zmusza. Pozdrawiam

  Ania Mart · 10 grudnia, 2021 o 3:44 pm

  w trakcie OOBE byt wchodzi w osobę i udziela jej swoich oczu i zmysłów. Osoba zaprasza byt do siebie i na mocy kontraktu widzi dzięki niemu.

  Albert · 2 stycznia, 2022 o 3:01 am

  Ludzie żeby nie szli do tunelu musieli by mieć świadomość której po śmierci zostają pozbawieni przez buty a jak nie mają świadomości to prawo wyboru nie istnieje i to nazywa sie oszustwem w jedną stronę.

   Ania Mart · 3 stycznia, 2022 o 12:02 am

   Nie są pozbawiani świadomości po śmierci, ale z chwilą nowego wcielenia, gdy pozwolą się przejąć i ponownie wcielić. Z chwilą śmierci masz taką świadomość, jaką zdobyłeś za życia. A że większość osób opiera swoją świadomość na kłamstwach religii, a nie prawdach od Ojca swego, dają się przejąć łatwo.

    ron · 16 stycznia, 2022 o 8:39 pm

    jak mogę w tej chwili „ocenić” tę moją świadomość teraz?
    Ostatnimi tygodniami mam bardziej obszerne, zrozumiałe, „świadome”? sny.
    Jednak bardzo im daleko do tej świadomości „dziennej” Jeżeli tam ta „świadomość” miałaby być taka jak we śnie, to mam prze.rane, nigdy z tamtąd nie wyjdę. ;-))
    Kto i kiedy decyduje o czasie nowego wcielenia?
    „gdy pozwolą się przejąć i ponownie wcielić.” – to kto się wciela?

  Teti · 30 stycznia, 2022 o 6:10 pm

  Witaj i pytanie moje o „Księgę Urantii” ,która została podyktowana przez Niebiańskiego radcę zarządcę 7-go super wszechświata upoważniony do przekazów Natury Ojca Uniwersalnego.Tak się przedstawił Tematy bardzo ciekawe i głębokie.Proszę spytaj czy Zródło akceptuje ten przekaz,dziękuję

   Ania Mart · 30 stycznia, 2022 o 6:11 pm

   Istoty od światła nie dyktują żadnych ksiąg, tylko byty to robią lub aniołowie matrixa w celu okłamywania ludzi.

Lucy · 14 grudnia, 2021 o 10:38 am

Jak długo po śmierci dusza przebywa w przestrzeni okołoziemskiej, zanim odejdzie definitywnie? Czy możliwy jest kontakt z taką duszą? Pytam, bo mam wrażenie, że czegoś takiego doświadczyłam.

Marek · 31 grudnia, 2021 o 9:45 am

Czy wolne, połączone ze światłem dusze mogą wspomagać ludzi żyjących na ziemi?

  Ania Mart · 31 grudnia, 2021 o 12:21 pm

  nie, bo wchodzenie dla dusz wolnych do matrixa grozi przejęciem przez byty. Tutaj czyha na dusze wolne wiele zasadzek przygotowanych przez byty.

  Albert · 2 stycznia, 2022 o 11:45 am

  Miesiąc temu zmarł mój mąż miał 93 lata i był już dość słaby dobiło go to że zaraził sie ode mnie covidem i to że 2.5 tygodnia lekarze pozostawili go bez leczenia tz.bez antybiotyków – myślę o inekcji dozylniej lub domięśniowej – w 3.5 tygodnia udalo mi sie zdobyć zastrzyki które podawałam ale rozsiew był tak duży że nie było co zbierac/ja brałam cały miesiąc i jest dobrze/.Teraz miotam sie z wyrzutami sumienia że go zaraziłam i nie udało mu sie wcześniej pomoc że nie wezwałam lekarza prywatnego zamiast tych skurwieli z pogotowia z ich pseudo testami które nawet po wodzie gazowanej wykazują ze test jest dodatni a potem kwarantanna odcina sie człowiekowi dostępu do leczenia. Zdaje sobie sprawę że mogło byc różnie że mógł by nie przeżyć ale sumienie byłoby czyste to znaczy że sie próbowało zrobić co w naszej mocy. Chcialabym wiedzieć czy nie trzymają go jakieś byty w polapce i czy nie trzeba mu jakoś pomóc.Maz miał umiarkowana demencję co dodatkowo mogło by go pozbawić swiadomosci.Natknelam sie na wasz blog wczoraj i nie wszystko do mnie dociera.Nie mogę pojąć jak ludzie mają rozpoznać zle byty jak nie mają świadomości i niejednokrotnie jak człowiek umiera bądź nagle czy jest w agonii półprzytomny to może mieć jakąś wolna wole.Zeby tak było musi być trzeźwy na umyśle i świadomy że może go opetac demon i wtedy to ma jakiś sens a tak to jest nierówna walka.Piszecie że złe duchy przychodząc przez przedmioty kultu religijnego przez zle stany psychiki żeby wyssac z nas energie, i tu nasowa mi sie myśl że miłość w życiu jest też taka polapka psychiczną bo strata jej nie ważne w jakich okolicznościach powoduje depresje a ona z kolei wykorzystywana jest przez byty do niszczenia człowieka i tu sie można zapytać czym jest miłość czy iluzja wykorzystywana przez demony czy czymś wzniosłym co powinno być rzecza nadrzędną i nie podlegac tym czarnym poczwarom.Jakby sie udało to prosiłabym jeszcze raz zobaczyć gdzie jest mój mąż był bardzo dobrym człowiekiem – pozdrawiam – Klonowska Iwona

   Ania Mart · 2 stycznia, 2022 o 11:58 pm

   Nie. Tutaj akurat się mylisz. Miłość jest jedyną prawdziwą wibracją, która pochodzi od Stwórcy. To że ktoś cierpi z powodu czyjejś śmierci to wynika z braku świadomości. Przecież Twój mąż wciaż żyje, jego świadomość istnieje, a po uwolnieniu z kontraktów, będzie bardziej szczęśliwy niż najszczęśliwsze dziecko, bo takimi te dusze widzimy, jak uzyskują na nowo pełne połączenie ze Źródłem.

Marek · 31 grudnia, 2021 o 9:55 am

Co Stwórca myśli o „Księdze Urantii”? Księga ta opisuje wszystko to, o czym można dowiedzieć się m.in. na Waszym kanale. Czy księga ta została podyktowana przez byty pochodzące od Stwórcy?

  Ania Mart · 31 grudnia, 2021 o 12:23 pm

  o ile sie nie myle, to jest to ksiega rzekomo dyktowana przez Jezusa. Oczywiście to nie prawda. Jezus na pewno nie dyktuje książek. To byty demoniczne stoją za tą ksiażką.

   Marek · 31 grudnia, 2021 o 4:38 pm

   Ta księga nie była dyktowana przez Jezusa. Skąd pewność, że to były byty demoniczne? Możecie zapytać się o to Stwórcy? Co on myśli o tej księdze?

Aleksandra · 5 stycznia, 2022 o 5:38 pm

Witam. Mam takie pytanie czy świat materialny np ziemia, planety, zwierzęta człowiek zostali stworzeni przez tz zło. Mam takie wrażenie że świat duchowy stworzyło źródło a świat materialny stworzył szatan na wzór i podobieństwo świata duchowego,uwazam że świat materialny jest niedoskonały w porównaniu z duchowym. I wydaje mi się że cały świat materialny to matrix do którego zostaliśmy skuszeni pięknem przyrody. Stawianie teorii że nasz piekny świat stworzył szatan przemawia za tym to że z zewnątrz jest piękny a gdy przyjrzymy się zasadom tu panującym to panuje tu zasada silniejszego, sprytniejszego, silniejszy zjada słabszego czyli coś przeciwnego z prawem miłości oraz to że ten świat materialny jest dualny, wszystko ma swoje dwie strony i dzięki czemu można obracać „kota ogonem”.

  Ania Mart · 6 stycznia, 2022 o 6:08 pm

  Wszystko zostało stworzone przez Źródło. Także ta część wszechświata w której żyjemy. Szatan jedynie odizolował się od Źródła tutaj i tutaj rządzi istotami, które są więzione w tej przestrzeni i w strefie astralnej.

   ? . · 8 stycznia, 2022 o 7:39 pm

   hm to jeżeli źródło jest miłością to dlaczego zwierzęta które stworzył, jedne zjadają drugie żeby przetrwać? ktoś kto jest miłością tak by nie skonstruował tego.

Marcin · 6 stycznia, 2022 o 11:10 am

skoro po śmierci duszę zazwyczaj przejmują byty i podpisujemy z nimi kontrakt to brzmi nieprawdopodobnie ,że wystarczy im powiedzieć ,że zrywamy wszystkie kontrakty ,żeby dali nam spokój raz na zawsze i wtedy łączymy się bezpośrednio ze źródłem i jesteśmy szczęśliwi przez nieskończenie długi czas?

  Ania Mart · 6 stycznia, 2022 o 6:09 pm

  W skrócie tak, w praktyce jest nieco trudniej z tym, ale wszystko zależy od poziomu świadomości i od naszej woli zerwania kontraktów.

Beata · 8 stycznia, 2022 o 4:15 pm

A co sądzicie o Marek Szwedowski jest medium i łączy się z duszami zmarłymi poprzez epv i dlaczego on mówi że żadnych innych wcieleń nie ma. Nie wiem już co myśleć

Mela · 11 stycznia, 2022 o 4:58 pm

dla mie jest to bez sensu …ludzi zwierzeta roslinyi inne istotyżywe stworzyło Żródło jak mówisz…ale po co ? tego nie rozumię …taka inteligencja tworzy sobie coś na swoj obraz i podobienstwo daje mu wszystko czym może się cieszyć i co ….oddaje to szatanowi ? ot tak ..usówa się ,porzuca jak zabawki wpiaskownicy ? bo w sumie na nic tui tam nie ma wpływu …awolna wola ? ona nie istnieje to slagon bo co to za wolna wola za którą stoi kara lub brak wyboru co kolwiek zrobisz to tak jakbyś grał w ruletke ? czy nie jest tak że jesteśmy stworzeni dla zabawy i uciechy Żródła i Szatana nie mając ani tu ani tam żadnego wsparcia , skazani pozornie na siebie i co kolwiek zrobisz twój los i tak zależy od pana …………

  Ania Mart · 14 stycznia, 2022 o 12:53 pm

  Ludzie wybierali Szatana wiec na mocy wolnej woli to Szatan ludzi prowadzi, a nie Źródło. Wystarczy spojrzeć na kraje zachodnie, tam nawet 90% ludzi przyjęło szczepionkę, która jest od systemu, od Szatana. Po raz kolejny ludzie potwierdzają swój wybór i mają to co Szatan może zaproponować ludziom.

   Iwo · 30 stycznia, 2022 o 9:12 am

   Czyli jednak to prawda, że „modny cudowny eliksir” robi coś energetycznie złego z człowiekiem? Można prosić o rozwinięcie tematu…? Jak to wygląda z perspektywy Pani wiedzy i świadomości…

Grażyna · 12 stycznia, 2022 o 8:12 am

Witam, obejrzałam kilka filmików na YT np. o córce Ewy Błaszczyk albo o tym że byty wchodzą w rękodzieło. Mam pytanie, bo moja mama upiekła mi pączki. Każdy z nich lepiła samodzielnie. To jest rękodzieło. Rozumiem, że znajdują się w tych pączkach byty które przyczepiły się do mojej mamy. A co w ogóle z jedzeniem posiłków? W większości ktoś je przygotowuje, a my to jemy. Odradzam wszelkie cateringi, restauracje, a najbardziej proszę wystrzegać się posiłków przygotowywanych przez swoich bliskich, bo są robione z większym skupieniem. Najlepiej wszystko robić samemu. A ile bytów musi być w tych produktach marketowych? Ludzie to rozwożą, układają na półkach, metkują. Nigdy nie wiadomo kiedy od kogo przejdzie jakiś byt. Tak ogólnie gdyby państwo byli zainteresowani namiarem na dobregto egzorcystę, to służę pomocą.

  Ania Mart · 14 stycznia, 2022 o 12:48 pm

  Sarkazm nie jest tutaj wskazany, wszak jest zwyczaj proszenia o błogosławienie energią Źródła pożywienia, które spożywamy. Właśnie dlatego, że wszystko co jemy ma energię, także osoby, które mają niskie wibracje, tworzą pożywienie o niskich wibracjach.

Top-mistrz · 31 stycznia, 2022 o 4:58 pm

Pani Aniu, i na to jest sposób – zwiększyć (podnieść) wibracje….;)

Teti · 5 lutego, 2022 o 6:12 pm

Kochana Aniu Zastanawiam się nad problemem religii,którą jak twierdzisz stworzyły złe istoty.20 lat temu odeszłam świadomie od religii,nie od Boga do tzw”.obudzenia” doszłam sama bez Was i internetu,ale wiele pytań pozostało,Zastanawiam się np. jak to się ma do przekazów dobra i miłości które płynie choćby z religii i nie tylko ,piękne przekazy Maryii,Jezusa Marii Magdaleny,o nawracaniu się ludzkości, bo czasy ostateczne o miłości i konieczności modlitw .Nie pasuje mi to w żadnym razie do złej strony bo skutek byłby dla nich odwrotny do zamierzenia.Od lat są objawienia i w sumie b.piękne słowa.Jakoś nie mogę tego rozgryść ,czyżby byty dopuszczały do szerzenia się dobra,chyba tą energią się nie karmią. Są też uzdrowienia w kościołach w Duchu św,.z tego co wiem.Czasem słucham piękne przekazy na kanale „Droga do Boga”
Może mi Aniu to rozświetlisz bo samej ciężko. Tak myślę, że ta Dobra Strona też musi mieć co do powiedzenia ,nie tylko Oni. Serdecznie pozdrawiam

  Ania Mart · 4 czerwca, 2022 o 3:24 pm

  NIe chodzi o to, że byty nie posługują się pięknymi słowami jak np. gdy robią objawienia Matki Boskiej. Chodzi o to, ze jak dzisiaj powiedzą piekne słowa, a Ty jutro pomodlisz się do Matki Boskiej na swoim łóżku wbrew 1 przykazaniu, to byty przejmą Twoje łóżko i za jego pośrednictwem będą czerpać z Ciebie energię. Dasz się zwieść na słowa pełne miłości czy troski o świat, a tak naprawdę będziesz później płacić swoją energią za to, że Cię oszukali.

Monika · 7 lutego, 2022 o 5:05 pm

Dzien dobry,
Ja mam pytanie odnosnie zwierzat domowych. Ostatnio zdarza sie, ze pies szczeka lub warczy na „cos” czegos my domownicy nie jestesmy w stanie dostrzec. Moj kot wybral w nocy spanie na mine lub tuz obok mine, zdarza mu sie patrzec w jeden punkt. Slyszy sie, ze koty to istoty magiczne, ochronne. Czy powinnam sie niepokoic?

Pozdrawiam

  Ania Mart · 4 czerwca, 2022 o 3:17 pm

  Powinnaś sprawdzić przedmioty, które masz w domu, bo tak najczęściej byty wchodzą. Czasami wchodzą od osób, które mają kontrakty.

Daniela · 25 lutego, 2022 o 4:58 pm

Witam!
Bardzo mnie ciekawi, skąd to wszystko tak dokładnie wiecie?
pozdrawiam

Małgorzata · 10 marca, 2022 o 5:00 am

Że szatan ich prowadzi to skąd można to wiedzieć???
A że szczepionke wzięli to skąd mieli to wiedzieć że to jest od szatana!! Było mało informacji o tym…
I proszę mi jeszcze wytłumaczyć bo nie rozumiem dla czego osoby zaszczepione są oznaczone przez szatana??
Bo jest tutaj bardzo dużo pisane ale nie wytłumaczone dla czego??
Przez to że jest genetyczną, czy mają implant ?
Proszę bardzo o wytłumaczenie tego tematu ..

Sebastian · 1 maja, 2022 o 6:16 am

Dlaczego nie odpowiadacie na trudne pytania? Chociażby te jak Źródło Miłości mogło stworzyć drapieżniki?

  Ania Mart · 5 maja, 2022 o 11:24 am

  Pytaliśmy o to. Źródło mówiło, że drapieżniki zostały sprowadzone z innych przestrzeni przez zarządców Matrixa, gdzie tam miały inne pokarmy, nie jadły zwierząt. Tutaj można jeść albo mięso, albo rośliny. Jednak czy tak było w kazdym przypadku np. gdy dotyczy każde zwierzę w oceanach, to nie wiemy, bo nie pytaliśmy o to.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *