znamię bestii

Ostatnio jedna z dziewczyn wypowiadała się bardzo pozytywnie o narkoszczepi()nkach. Zachwalała je sobie, że dobrze się czuje po jej przyjęciu i że każdemu poleca.  

Co jest w tym takiego niepokojącego? 

Po pierwsze: od kiedy to szczepi()nka zawiera środek na poprawę nastroju? To też nie jest lekarstwo, by czuć się po niej dobrze. Jednak to nie było tak niepokojące jak oczy tej dziewczyny, które były szkliste, bez wyrazu, rozmyte. Osoby, które wiedzą o kim mowa, same mogły to sprawdzić na jej profilu. Dziewczyna miała zdjęcia przed szczepIonką i po szczepIonce. Wyraz jej oczu wyraźnie się zmienił po szczepIeniu.  

Dlaczego jedni czują się lepiej a inni gorzej po szczepIeniu? 

Przeszliśmy do ciała subtelnego tej dziewczyny, która zachwalała tak narkoszczepIonkę. Po pierwsze to co Ania zobaczyła to zerwane połączenie z ciałem subtelnym, a w konsekwencji ze Źródłem, bo główne połączenie ze Źródłem i z własną duszą przebiega właśnie poprzez ciało subtelne. Ania zobaczyła jakby dwa ciała oddzielnie: duszę i ciało subtelne.  

Jej ciało subtelne było przywiązane do jakiegoś pala, który służył jako pochodnia, a jej oczy wypełniały białka. Była całkiem nieprzytomna. Ania sprawdziła jak jej przestrzeń wyglądała rok temu, jeszcze zanim przyjęła szczepIonkę. Wtedy, rok temu chodziła pomiędzy tymi słupami, była przytomna i chodź ta przestrzeń mogła ją bardzo przytłaczać, jej ciało subtelne nie było opętane. Po przyjęciu szczepIonki wszystko się zmieniło. Jej ciało subtelne zostało totalnie opętane oraz byty mogły całkiem zerwać połączenie pomiędzy ciałem subtelnym a jej duszą. 

Zerwanie połączenia z ciałem subtelnym i lepsze samopoczucie 

To co tej dziewczynie pozwoliło poczuć się lepiej po narkoszczepIonce, to właśnie zerwanie połączenia z własnym ciałem subtelnym, a w konsekwencji ze Źródłem. Dziewczyna ta przestała odczuwać stan w jakim się znalazło jej ciało subtelne, więc nie czuła już tego obciążenia. To dlatego tak zachwalała to co przyjęła. Przykre jest to, że ta osoba zda sobie sprawę co sobie zrobiła dopiero po śmierci, gdy zobaczy, że jest rozdzielona z samą sobą, z częścią siebie. Jak się poczuje, że za wygody w podróżowaniu czy w trosce o swoje życie, sprzedała samą siebie.  

Już wiele lat temu, wiedziałem, że w czasach ostatecznych, by powstrzymać wzrost świadomości u ludzi, Ciemna Strona dopuści się odcięcia ludzi od Źródła za pomocą farmakologii. Pisał już o tym Jan Apostoł w Apokalipsie nazywając to co obecnie robią Znakiem Bestii, a co potwierdziło Źródło. Tak podkreślę to jeszcze raz: Stwórca powiedział, że narkoszczepIonka jest Znakiem Bestii opisanym w Apokalipsie Jana oraz wszystko to, co będzie odcinać ludzi od Źródła. 

Znamię Bestii to próba rozdzielenia duszy od ciała subtelnego a w konsekwencji od energii Stwórcy 

Szatan też wiedział, że ludzie są różnych stadiach, ich ciała subtelne pozwalały do tej pory na mniejsze lub większe ingerencje w swoją przestrzeń i w siebie, i że nie uda się tego dokonać na wszystkich za pierwszym razem. Dlatego szykują kolejne akcje, gdzie ludzie będą zmuszani do przyjęcia kolejnych dawek Znaku Bestii, które stopniowo będą rozłączać ich dusze od połączenia ze Źródłem aż wszyscy Ci, których dusze opowiadają się za Szatanem zostaną rozdzielone ze Źródłem.  

Myśli samobójcze po przyjęciu szczepIonki 

Oczywiście nie każdy “poczuje się dobrze” po pierwszych dawkach. Większa część osób nie straci tego połączenia ze Źródłem przy pierwszym “znakowaniu”. Natomiast ich ciała subtelne będąc odurzone po narkoszczepIonce pozwolą bytom na większą ingerencję w ich samych, co spowoduje znaczne pogorszenie samopoczucia po takiej ingerencji. I tak się obecnie dzieje. Tylko w tym mijającym tygodniu mieliśmy prośby od dwóch matek, których synowie przyjęli Znak Bestii i zaczęli planować swoją śmierć, bo nie wytrzymują obciążenia, tego co byty zrobiły z ich ciałami subtelnymi po przyjęciu “znakowania”.  

A co robią byty z ciałem subtelnym? 

Przede wszystkim jeszcze bardziej ingerują i dodają obciążeń, tak, że są w stanie pobierać znacznie więcej energii z ciała subtelnego niż do tej pory. Jak tak się dzieje, ciało fizyczne zaczyna to znacznie odczuwać i nie radzi sobie z tym.  


4 Komentarze

Moni · 12 stycznia, 2022 o 12:56 pm

Mam podobne odczucia kiedy „patrzę” na osoby zaszczeplone,

Krystian · 16 stycznia, 2022 o 10:03 pm

Nie myślałem o tym w ten sposób , raczej o tym ze po szczepieniach przyjdzie kolejny wirus który może zabić tych biednych ludzi … a tu głębsze znaczenie … kurde trzeba inaczej patrzeć na świat … o matko , połowa ludzi na świecie zaszczepiona , jak im pomoc ?

    Kylos · 2 kwietnia, 2022 o 11:15 pm

    Nie możemy im pomóc jak , oni sami nie chcą. Moją chrzesną która mi dużo pomogła w trudnym dzieciństwie ,próbowałem z moim bratem ustrzec przed zaszczepieniem. Nie udało się, nie dotarły do niej żadne argumenty i nie mówiliśmy o argumentach duchowych tylko cielesnych i śmierci. Zaszczepiła się trzema dawkami , bo się bała śmierci, przez propagandę telewizji. Jest teraz z siebie dumna i nie docierają do niej , żadne argumenty. Już teraz nawet nie próbuję jej uświadamiać , bo to już teraz nie ma sensu.

Anna · 3 maja, 2022 o 12:28 pm

A co z osobami które przyjęły 2 dawki szczepien, nieświadome na tamtą chwilę?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *