kłótnie z sąsiadem a demony

Ostatnio bardzo często pojawia się przed sesjami, które prowadzimy temat problemów z jakimś sąsiadem, sąsiadką, szefem czy choćby współmałżonkiem. Jedyne co możemy wtedy zrobić to wezwać istotę, która ingeruje w Was czy narusza Waszą przestrzeń i poprosić Waszą duszę by zabroniła temu bytowi ingerować w Was i Waszą przestrzeń. Musimy jednak o tym wiedzieć przed sesją, że są jakieś osoby, które Wam szczególnie dokuczają.
Na ogół wzywamy tak byta od Waszego partnera (żony, męża, partnera, partnerki) i Wasza dusza zabrania bytowi od partnera ingerencji zarówno w Waszą przestrzeń jak i Wasze relacje. Na ogół taki zakaz bardzo poprawia relacje, bo byt już nie manipuluje, nie podjudza, nie stara się skłócić Was dla pozyskania energii (wyjątkiem są przedmioty w domu i książki przez które wchodzi).

Przykładem niech będzie nasza córka. Kiedykolwiek wyszła na spacer napotykała dziwnym trafem na chłopaka, który bardzo jej dokuczał w szkole podstawowej. To ją bardzo stresowało. Pewnego wieczoru wezwałem jego byta i Ania zabroniła mu ingerowania w przestrzeń córki. I co się zmieniło? Od tamtego momentu córka nie spotyka już więcej tego chłopaka, a jeśli go kiedykolwiek widzi, to daleko tak, że nie ma z nim kontaktu wzrokowego.

Dlatego ważne jest byście przed sesją oczyszczającą pisali bardzo szczegółowo o swoich problemach, także tych z sąsiadami, współpracownikami, szefami, partnerem.


Ania Mart

Nazywam się Anna Mart. Razem z mężem zajmuję się rozwojem świadomości na temat świata energetycznego. Mówię o zagrożeniach płynących do różnych istot, które pobierają z ludzi energię, ingerują w naszą przestrzeń i ustawiają ludziom życie: w tym choroby, związki, a nawet rodzaj śmierci. Wiele z problemów zdrowotnych ma swoje podłoże po stronie energii, a dokładniej ubytków energii. Moim zadaniem jest zobaczyć te ubytki energii i pomóc ludziom wyzdrowieć, wyjść z depresji czy zwyczajnie czuć się szczęsliwymi.

5 Komentarzy

Józef · 22 grudnia, 2021 o 10:01 pm

Bardzo pilnie proszę o pomoc jestem bardzo atakowany , nie wiem co się, dzieje widzę przed oczami jakieś jak by istoty , nie spałem poprzednią noc i teraz nie moge spać, boje się ze chcą mnie wymęczyć i wykończyć… nie wiem jakie przedmioty mogą zagrazać , nie wiem co mam robić…

Katarzyna · 29 grudnia, 2021 o 10:33 am

Mój mąż jest ciężko chory..od 3 lat,ale od ok.roku cierpi,od ok.2 miesięcy odczuwa bardzo silne bóle,słucham Marka,dowiedziałam się o kontraktach.
Cały czas myślę,czy to ja ściągam lękami cierpienie na bliskich…Mój kontrakt,jego kontrakt…Czy widzisz Aniu dla nas inną drogę,czy na tym,niskim poziomie swojej świadomości mogę coś zmienić…
Kasia

    Ania Mart · 29 grudnia, 2021 o 10:44 am

    Zacznijcie od usunięcia przedmiotów, które najczęściej są nawiedzone np. religijne, rękodzieło podejrzane, antyki, które często przeszły rytuały tzn. zostały użyte do rytuałów np. stół, lustro itd.

Linka · 13 stycznia, 2022 o 10:11 pm

Jesli chodzi o przedmioty to jakos ciezko mi sie ich pozbyc, ale mialam projekcje przez sen….teraz wiem o co tu w tym wszystkim chodzi, jestem w szoku ale teraz wiekszosc ma sens

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *