jak odblokować czakrę trzeciego oka

Jakiś czas temu zacząłem widzieć korelację z chrztem a możliwością medytowania, podróżowania w medytacji, widzenia energii, rozmów z istotami energetycznymi itd. Osoby, które nie miały chrztu w kościele katolickim (lub prawosławnym) z łatwością medytowały, a te które miały chrzest, miały z tym duży problem.  

Zauważyłem także, że dzieci do któregoś roku życia widzą energie, widzą dusze, a później ta zdolność zanika. Zastanawiałem się, dlaczego tak jest.  

Nasza klienta poprosiła o sprawdzenie tego, dlaczego nie może medytować, co sprawia, że ma z tym problem. Wiedziałem, że może to mieć związek z chrztem i skierowałem uwagę swojej żony do czakry trzeciego oka, by sprawdziła co sprawia problem z medytacją.  

Na czole czakry trzeciego oka pokazał się czerwony krzyż, nie krzyż katolicki, ale raczej x namalowany jakby czerwoną farbą palcem po czole. Krzyż ten zakłócał funkcjonowanie wiru czakry trzeciego oka, bo był umieszczony w samym centrum wiru. Powiedziałem żonie, by spytała ciała subtelnego naszej klientki czy chce tego się pozbyć, czy też to zachować. Jej ciało subtelne nie wiedziało o co chodzi. Powiedziałem, by pokazała jej duszy w lustrze ten krzyż na czole. Gdy go zobaczyła, wyraziła zgodę na to, by go się pozbyć i przywrócić funkcjonowanie czakry. 

Poprosiłem by żona skierował światło ze Źródła na ten krzyż na czole i go wypaliła. Gdy krzyż zaczął się wypalać w świetle Źródła, okazało się, że sięga on znacznie głębiej, bo ponad do połowy głowy. Po wypaleniu pozostawała blizna na czole. Gdy proces wypalania krzyża się zakończył, powiedziałem, by teraz ponownie skierowała światło na samą bliznę, tak by światło uleczyło bliznę, a ta sama wyparowała. Tak się stało blizna zniknęła.  

Jednak czakra, jej wir funkcjonowała w sposób bardzo zaburzony. Ponieważ nie robiliśmy tego wcześniej, powiedziałem żonie, by poprosiła Stwórcę, by przywrócił funkcjonowanie wiru czakry zgodnie z jej przeznaczeniem. Zamiast jednego dużego wiru czakry trzeciego oka w kolorze niebieskim, były mniejsze wiry, poprzerywane, funkcjonujące w sposób bardzo zaburzony. Energia ze Źródła, która miała przez nią płynąć, była znacznie ograniczona. Po prośbie do Źródła, wszystko wróciło do normy, czakra zaczęła funkcjonować jako jeden duży wir.  

Dlaczego dzieci widzą dusze, energie do pewnego roku życia?

Myślę, że ma to związek z umacnaniem się blokady na czakrze trzeciego oka. Im dziecko jest starsze, tym blokada jest coraz większa, a przez to możliwość widzenia trzecim okiem staje się coraz bardziej utrudniona.

Jeśli chcesz sprawdzić, jak funkcjonuje Twoja czakra trzeciego oka, napisz do mnie korzystając z poniższego formularza.  Możesz też dołączyć do specjalnej grupy na facebooku.


  Ania Mart

  Nazywam się Anna Mart. Razem z mężem zajmuję się rozwojem świadomości na temat świata energetycznego. Mówię o zagrożeniach płynących do różnych istot, które pobierają z ludzi energię, ingerują w naszą przestrzeń i ustawiają ludziom życie: w tym choroby, związki, a nawet rodzaj śmierci. Wiele z problemów zdrowotnych ma swoje podłoże po stronie energii, a dokładniej ubytków energii. Moim zadaniem jest zobaczyć te ubytki energii i pomóc ludziom wyzdrowieć, wyjść z depresji czy zwyczajnie czuć się szczęsliwymi.

  5 Komentarzy

  rozwój duchowy forum · 24 października, 2021 o 1:37 am

  Przyjemnie mi się to czytało.
  Dziękuję

  Kamila · 21 grudnia, 2021 o 6:26 am

  Dziękuję za ten artykuł. A co z dziećmi, które nie były do chrztu? Jak u nich to wygląda?

  Danka · 5 czerwca, 2022 o 8:06 pm

  A czymże jest ten Stwòrca? I to Źròdło do ktòrego kieruje się te prośby? Skąd pewność, że to nie energia, ktòra przyniesie szkode i przy okazji zaprosimy innych, nieproszonych gości?

   Ania Mart · 13 czerwca, 2022 o 9:29 am

   To o czym mówimy można sprawdzić w praktyce. To jest ta przewaga nad religiami, ezoterykami, że ludzie doświadczają tego na sobie, na bliskich, dlatego mogą zakładać że gdy mają sami prawdziwe doświadczenia, jest to prawdą.

  Miroslaw · 4 września, 2023 o 1:55 pm

  Nie mogę sobie poradzić z odblokowanie czakry 3 oka zablokowanej w trakcie chrztu w obrządku katolickim.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *