jak odblokować czakrę trzeciego oka

Jakiś czas temu zacząłem widzieć korelację z chrztem a możliwością medytowania, podróżowania w medytacji, widzenia energii, rozmów z istotami energetycznymi itd. Osoby, które nie miały chrztu w kościele katolickim (lub prawosławnym) z łatwością medytowały, a te które miały chrzest, miały z tym duży problem.  

Zauważyłem także, że dzieci do któregoś roku życia widzą energie, widzą dusze, a później ta zdolność zanika. Zastanawiałem się, dlaczego tak jest.  

Nasza klienta poprosiła o sprawdzenie tego, dlaczego nie może medytować, co sprawia, że ma z tym problem. Wiedziałem, że może to mieć związek z chrztem i skierowałem uwagę swojej żony do czakry trzeciego oka, by sprawdziła co sprawia problem z medytacją.  

Na czole czakry trzeciego oka pokazał się czerwony krzyż, nie krzyż katolicki, ale raczej x namalowany jakby czerwoną farbą palcem po czole. Krzyż ten zakłócał funkcjonowanie wiru czakry trzeciego oka, bo był umieszczony w samym centrum wiru. Powiedziałem żonie, by spytała ciała subtelnego naszej klientki czy chce tego się pozbyć, czy też to zachować. Jej ciało subtelne nie wiedziało o co chodzi. Powiedziałem, by pokazała jej duszy w lustrze ten krzyż na czole. Gdy go zobaczyła, wyraziła zgodę na to, by go się pozbyć i przywrócić funkcjonowanie czakry. 

Poprosiłem by żona skierował światło ze Źródła na ten krzyż na czole i go wypaliła. Gdy krzyż zaczął się wypalać w świetle Źródła, okazało się, że sięga on znacznie głębiej, bo ponad do połowy głowy. Po wypaleniu pozostawała blizna na czole. Gdy proces wypalania krzyża się zakończył, powiedziałem, by teraz ponownie skierowała światło na samą bliznę, tak by światło uleczyło bliznę, a ta sama wyparowała. Tak się stało blizna zniknęła.  

Jednak czakra, jej wir funkcjonowała w sposób bardzo zaburzony. Ponieważ nie robiliśmy tego wcześniej, powiedziałem żonie, by poprosiła Stwórcę, by przywrócił funkcjonowanie wiru czakry zgodnie z jej przeznaczeniem. Zamiast jednego dużego wiru czakry trzeciego oka w kolorze niebieskim, były mniejsze wiry, poprzerywane, funkcjonujące w sposób bardzo zaburzony. Energia ze Źródła, która miała przez nią płynąć, była znacznie ograniczona. Po prośbie do Źródła, wszystko wróciło do normy, czakra zaczęła funkcjonować jako jeden duży wir.  

Dlaczego dzieci widzą dusze, energie do pewnego roku życia?

Myślę, że ma to związek z umacnaniem się blokady na czakrze trzeciego oka. Im dziecko jest starsze, tym blokada jest coraz większa, a przez to możliwość widzenia trzecim okiem staje się coraz bardziej utrudniona.

Jeśli chcesz sprawdzić, jak funkcjonuje Twoja czakra trzeciego oka, napisz do mnie korzystając z poniższego formularza.  Możesz też dołączyć do specjalnej grupy na facebooku.

  Udostępnij by rozwijać świadomość u ludzi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

  Ania Mart

  Nazywam się Anna Mart i pracuję jako egzorcysta świecki. Potrafię dostrzec energie w medytacji, dusze, zjawy, klątwy i istoty demoniczne różnego pochodzenia. Często zajmuję się najtrudniejszymi przypadkami opętań, nawiedzeń, gdy księża egzorcyści nie mogą już pomóc, a modlitwy oczyszczające dają tylko chwilową poprawę. Wiele z przypadków, które dotyczą np. nawiedzania osób czy miejsc przez dusze i zjawy, księża egzorcyści nie są w stanie pomóc, ponieważ dogmat Kościoła Katolickiego nie przewiduje tego, że dusza ma wolną wolę po śmierci i może przebywać tam, gdzie chce np. łączyć się z duszą dziecka, pozbawiając jej w ten sposób energii. Jeśli potrzebujesz rady, jeśli Twój przypadek jest trudny czy beznadziejny napisz do mnie. Do tego, by pomóc wystarczy mi często zdjęcie miejsca czy osoby. Nie załamujcie się, gdy spotykacie się z przejawem negatywnych energii. Często te przypadki to początek naszej przemiany i odnalezienia w sobie mocy boskiej, energii Źródła Miłości. To pierwszy stopień na drodze ku życiu bogatemu w moc Stwórcy. Z miłością Ania.

  2 Komentarze

  rozwój duchowy forum · 24 października, 2021 o 1:37 am

  Przyjemnie mi się to czytało.
  Dziękuję

  Kamila · 21 grudnia, 2021 o 6:26 am

  Dziękuję za ten artykuł. A co z dziećmi, które nie były do chrztu? Jak u nich to wygląda?

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *