Prośba o finansowe wsparcie kanału na Youtube i grupy na facebooku 

Moi Drodzy! 

Zwracam się do Was o wsparcie finansowe naszego/waszego kanału na YouTube i grupy na Facebooku w celu przede wszystkim rozwoju świadomości. 

Istoty demoniczne, które zarządzają (na czele z Szatanem) Matrixem robią wszystko, by zarówno zasięgi filmów ograniczyć, jak i powstrzymać nasze kontakty z innymi osobami, które mogłyby poszerzać u ludzi świadomość. Przykładowo wszystkie filmy, jakie były opublikowane na kanale VTV1 z moim udziałem zostały usunięte jednego dnia! 

Sam kanał na YouTube w ciągu kilku pierwszych miesięcy od opublikowania pierwszego filmu zdobył 10 tysięcy subskrybentów. To duże liczby jak na kanał o tej tematyce, ale jednak dużo mniejsze, by zakończyć ten system i ustanowić rządy Źródła, zgodnie z tym co mówił Jezus w słowach modlitwy: “Przyjdź królestwo Twoje, bądź wola Twoja”.  

Przyjdą czasy, gdy wszystko się zmieni i wszystko zacznie się od Polski (w sumie już się zaczęło). Jednak by tak było, musimy razem dotrzeć do milionów Polaków w Polsce jak i na całym świecie. Swoją świadomością i wsparciem od Źródła Miłości musimy pokazać całemu światu, jak piękne może być życie, gdy jesteśmy cały czas w energii Źródła.

  

Nasza prośba o wsparcie kanału na YouTube

Byty demoniczne mogą blokować wszystko z wyjątkiem jednego. Nie mogą blokować reklam i nie mogą blokować rozumu u ludzi, którzy kierują się pieniędzmi. Reklamy, za które można zapłacić by podnieść świadomość u Polaków i dotrzeć do nowych osób. Na tym zarabia YouTube i tego byty nie mogą zablokować. Mogą blokować algorytmy swoimi energiami, mogą zablokować ludzi by nie udostępniali postów i nie chcieli rozmawiać o Stwórcy, ale nie umieją zablokować swojej własnej kreacji – pieniędzy.  

Trudno jest im też blokować płatne wywiady z youtuberami, ponieważ tak ustanowili ten system, że pieniądze dla ludzi wciąż są na pierwszym miejscu. Pieniądze przekonują ich, ponieważ przemawiają do ich rozumu, a nie do ich duszy.  

Dlatego proszę Was o wsparcie finansowe, byśmy mogli dotrzeć dzięki temu do szerszego grona Polaków i innych ludzi na całym świecie (poprzez na przykład tłumaczenie filmów), by ludzie mogli jak najszybciej zrozumieć, w jakim systemie żyjemy i jak go zmienić na lepsze z myślą o wszystkich istotach, które żyją w tej przestrzeni, jak i po drugiej stronie w przestrzeniach astralnych, a które najczęściej są więzione i okradane z energii.  

W przestrzeniach astralnych pozostają dusze naszych bliskich, które na ogół są dręczone i eksploatowane dla ich energii. To są nasi rodzice, dziadkowie, dzieci, wnuczęta, przyjaciele, bracia i siostry. Im szybciej ten system upadnie, tym szybciej te dusze zostaną uwolnione.  

Proszę o wpłaty w dowolnej kwocie na niżej podany numer konta lub konto paypal:

Credit Agricole: 86194010765401475900000000

Tytuł przelewu: „darowizna + Twój adres email”

Konto na paypal: ania.mart07@gmail.com

Adres email potrzebny jest po to, byśmy mogli Wam wysłać zaproszenie do zamkniętej grupy na facebooku: „Świadomość – Grupa Wsparcia”. Jeśli nie otrzymasz zaproszenia w mailu w ciągu 48 godzin od Twojej wpłaty, proszę napisz do nas w tym celu na adres: ania.mart07@gmail.com

Proszę także jeśli macie taką możliwość o ustalenie stałej, comiesięcznej dyspozycji wpłaty np. w kwocie 10, 20, 50 zł. To pozwoli nam sukcesywnie podnosić zasięgi i zwiększać ogólną świadomość pośród ludzi w Polsce i na świecie.

Co chcielibyśmy Wam zaproponować w zamian za Wasze wsparcie? 

Przede wszystkim otrzymacie dostęp do zamkniętej grupy dla patronów na facebooku pt.: “Świadomość – Grupa Wsparcia”, na której będziemy uczyli Was medytacji, łączności ze Źródłem i wszystkiego tego, co każdy kto chce być bliżej Źródła powinien umieć. Jeśli nie masz konta na fb, to choćby dla tej grupy warto je założyć! 

Jak zamierzamy wykorzystać Wasze wsparcie finansowe? Oto główne sposoby na jakie zostaną przeznaczone środki finansowe od Was: 

  • Reklamy kanału na YouTube, Facebooku i Tiktoku
  • Płatne wywiady z youtuberami w celu poszerzenia zasięgów filmów i rozwoju świadomości u ludzi 
  • Płatne wywiady z celebrytami w celu poszerzenia świadomości u Polaków
  • Płatne wywiady w telewizji (jak np. DDTVN) by obudzić wszystkich tych, którzy wciąż żyją w kłamstwie 
  • Tłumaczenie filmów na inne języki 
  • Organizacja spotkań i konferencji, których zadaniem będzie poszerzać świadomość u ludzi 

Czy chcesz nauczyć się medytować i łączyć ze Źródłem? 

Większość osób, które nas śledzi na YouTube czy Facebooku chciałaby nauczyć się medytować i łączyć w medytacji ze Źródłem. Na zamkniętej grupie na Facebooku dla Patronów będę Was tego uczył, jak wchodzić w medytację, jak osiągać stany relaksacji, niezbędne do wchodzenia w medytację. Powiem też dlaczego na ogół to mężczyźni mają problem z wchodzeniem w medytację i jak temu zaradzić. 

Łączność ze Źródłem daje ogrom możliwości. Możecie uzyskać wskazówki od Źródła w niemal każdej sferze życia, jaka może dotyczyć człowieka.