Ostatnio coraz częściej spotykaliśmy się z pytaniem o kolejną metodę o zastrzeżonej nazwie: ThetaHealing. Nie miałem zdania na ten temat, poza samą niechęcią do nazwy, ale niczego więcej nie czułem. Dopiero, jak jedna z osób na grupie, która jak się okazało jest certyfikowanym terapeutą ThetaHealing zaczęła tę metodę w komentarzu zachwalać, to im więcej tekstu z jej komentarza czytałem, tym coraz bardziej mnie głowa bolała. Zapaliła mi się czerwona lampka i postanowiliśmy sprawdzić, co naprawdę kryje się za metodą ThetaHealing. 

Skąd te wszystkie zwodniczo brzmiące nazwy? 

Pomyślcie trochę, jakby demony, które kryją się za demonicznym uzdrawianiem, które tak naprawdę polega na zawieraniu kontraktów, nazwały swoje uzdrawianie na przykład: “DemonHealing”, to przecież nikt normalnie myślący by się do nich nie zgłosił. A skoro tak, to wymyślają kolejne nazwy, gdzie tak naprawdę to co się zmienia, to albo inna frakcja demoniczna stoi za daną metodą, ale energia jest zawsze ta sama – demoniczna i nie ma nic absolutnie wspólnego z energią ze Źródła.  

Certyfikaty działające jak pakty 

Często, gdy pytacie mnie o daną metodę uzdrawiania, to pytam się, czy dana osoba ma jakieś certyfikaty. Dlaczego o to pytam? Ponieważ praktycznie w 99% przypadków certyfikat jest paktem demonicznym i tak on działa. Sprawdzaliśmy nawet certyfikat z rzemiosła dotyczący mistrza bioenergoterapii i też był ten certyfikat skażony energią demoniczną. Bardzo często energia tych paktów, które noszą dumną nazwę “certyfikat” jest tak silna, że byt, który przy człowieku stoi nie pozwala duszy ani ciału subtelnemu rozwiązać kontraktu, bo energia ta wpływa tak, że bardzo zamracza duszę i ciało subtelne.  

Energia Źródła nie potrzebuje certyfikatów i specjalnych nazw. Powinniście być bardzo ostrożni, gdy chodzi o ludzi, którzy szczycą się jakimś certyfikatami, bo prawdę mówiąc, jakby powiedzieli Wam prawdę, że mają pakty demoniczne na usługi “lecznicze” to przecież nikt by do nich normalny nie poszedł. 

Czarny byt demoniczny w kapturze bez twarzy z mieczem, który stoi za ThetaHealing 

Taka właśnie istota stoi obecnie i próbuje mnie powtrzymać bym Was ostrzegł przed kolejną metodą uzdrawiania demonicznego. Ania już go odprawiała 3 razy od wczoraj, gdy tylko zapowiedziałem Wam, że dzisiaj napiszę o tej metodzie posta. To właśnie z taką istotą zawieracie kontrakt na ogół, gdy idziecie do osób, które mają certyfikat (kontrakt demoniczny) Thetahealing.  

Wczoraj zrobiłem jeszcze jedną rzecz. Napisałem na kartce papieru słowa: Theta Healing i poprosiłem żonę by w medytacji sprawdziła jak te słowa reagują na światło ze Źródła. W świetle Źródła te słowa zamieniły się w czarne litery, co zawsze oznacza portal. Następnie, jak poprosiłem ją by sprawdziła, jakie istoty za tą metodą stoją, to właśnie pokazał się czarny byt w kapturze bez twarzy z mieczem w ręku.  

Przestrzegam Was wszystkich przed taką i podobnymi metodami. Oczywiście są osoby, które mogą pobierać i przekazywać energię ze Źródła i znamy też takie, ale dla Waszego bezpieczeństwa będzie o wiele lepiej, gdy sami się nauczycie łączyć ze Źródłem i bezpośrednio pobierać energię ze Źródła dla siebie, jak i swoich bliskich, ponieważ jest to jedyna forma energii “bez zobowiązań” i ukrytych kosztów.  

Udostępnij by rozwijać świadomość u ludzi
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

7 Komentarzy

Mirka · 18 lipca, 2021 o 11:07 am

Jak nauczyć się łączyć ze Źródłem?

  Ania Mart · 18 lipca, 2021 o 11:40 am

  1. Oczyścić swoją przestrzeń z negatywnych energii.
  2. Oczyścić się z bytów, które celowo blokują kontakt ze Źródłe, a jeśli pozwalają na jakiś kontakt w medytacji to tylko z bytami.
  3. Otworzyć czakrę 3 oka, które niemal zawsze jest zablokowane podczas chrztu.
  4. Nauczyć się wchodzić w stan theta umysłu, kiedy to umysł wyłącza świadomy umysł i można wtedy połaczyć się ze Źródłem.

   Mirka · 19 lipca, 2021 o 1:29 pm

   Gdzie można znaleźć literaturę na powyższe tematy? Czy są jakieś filmy, które nam nie będą szkodzić? Jak w praktyce wygląda oczyszczenie swojej przestrzeni, oczyszczenie się z bytów, otworzenie czakry 3 oka, nauczyć się wchodzić w stan theta?

Marcin · 21 sierpnia, 2021 o 2:33 am

Aniu, to wszystko jest bardzo ciekawe i współgra z moim myśleniem, dlatego chętnie tu zaglądam i słucham audycji z Piotrem na YouTube. To całe „Theta Healing” też mi od początku jakoś nie podchodziło. A jaka Twoim zdaniem jest przyczyna, że w moim przypadku żadne z takich rzeczy w ogóle nie działają? Kroniki Akaszy mi się nie otwierają, karty Tarota nie pokazują tego co faktycznie się potem dzieje, Runy ani skrypty runiczne nie działają, Feng Shui nie działa, specjalista od hipnozy regresyjnej od początku twierdzi, że mnie się raczej nie da zahipnotyzować ani tym bardziej niczego ze mnie odczytać. Jedna osoba napisała mi nawet kiedyś, że mam taką energię, która blokuje działanie wszelkich zjawisk „paranormalnych” i metod stosowanych przez różnego rodzaju samozwańczych „mistrzów” przez co nic z takich rzeczy przy mnie nie zadziała i nawet nie ma sensu próbować. Czy to jest możliwe? Jeżeli tak, to co to oznacza? Że jestem jakiś nietypowy albo chroniony? Dodam tylko, że od dziecka interesuję się duchowością i nie mam zaufania do większości „pseudo oświeconych” terapeutów, których pełno jest teraz w niezależnych telewizjach alternatywnych na YouTube.

Zofia Ciechanowicz-Kania · 1 września, 2021 o 4:06 pm

Aniu w 2017 roku w Londynie odbyłam kurs Thetahealing 1 stopnia. Otrzymałam certyfikat ale z dalszych części zrezygnowałam. Zdobytej wiedzy raczej nie stosowałam i nie wykorzystywałam w stosunku do innych ludzi. Nie mniej certyfikat mam. Co z tym zrobić?

Krzysztof · 26 września, 2021 o 9:26 pm

Aniu, jak otworzyć czakrę 3 oka? Prosimy o post nt temat

  Ania Mart · 27 września, 2021 o 12:37 pm

  Można prosić o to Źródło by otworzyło nam wszystkie czakry. Jednak jest taki problem, że jak otworzy Źródło czakry, a Ty wciaż bedziesz otoczony przez byty z kontraktów, przedmiotów w tym religjnych, to zaczniesz dosyć wyraźnie czuć te energie, w tym często ból głowy, mdłości itd. To nie należy do przyjemnych rzeczy. Poza tym, byty, które są przy osobach, które mają kontrakty mogą z powrotem zamknąć te czakry, szczegółnie czakrę korony i 3 oka, bo te są najważniejsze w kontakcie ze Stwórcą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *