Pytaliście ostatnio kilka razy o palenie zniczy na cmentarzach. Czy należy to robić? Przed Świętem Zmarłych byliśmy kilka razy na cmentarzu miejskim, spotykaliśmy tam kilka dusz, które stały przy swoich grobach. Oczywiście były to dusze, które ciała niedawno straciły i nie zostały jeszcze przejęte przez byty.
Jednak to co wydarzyło się w trakcie Święta Zmarłych i Zaduszek to już zupełnie inna sprawa.

Kilka z osób, które są na grupie napisało do nas, że w dniu, gdy odwiedzali groby i palili świeczki na cmentarzach po tym poczuli się bardzo słabo, wyczerpani.

Spytaliśmy w medytacji Stwórcy czy palenie świeczki i żegnanie się na znak krzyża, byty traktują jak ich rytuał. Źródło powiedziało, że tak, szczególnie, gdy po zapaleniu świeczki osoba przeżegna się odwołując się do egregora.
Następnie wybraliśmy się na pobliski cmentarz. Zobaczyliśmy tam około 10 bytów w kapturach oraz towarzyszące im twory energetyczne, które chodziły na czworaka, które były szare i szczupłe, a które polowały na energie ludzi.
Następnie jedna z Was napisała, że po wizytach na cmentarzach czuje się źle. Poprosiliśmy o wysłanie zdjęcia kurtki, w której była, byśmy mogli sprawdzić, czy byty na cmentarzu włożyły w ubrania swoje energie. I tak się stało, kurtka nie była już neutralna energetycznie, nad kurtką gromadziła się biała energia, gdy była oświetlana energią ze Źródła.
Kurtka nie stanowiła portalu. Żaden byt nie wchodził przez nią, bo miała za mało energii bytu. Niemniej jednak, byt oznaczył tę kurtkę i zapewne wszystko w czym kobieta była na cmentarzu, jako swoją energetyczną własność, co pozwoli mu poprzez te przedmioty pobierać z kobiety energię w szczególności, gdy kobieta będzie miała te ubrania na sobie.

Czy każdy kto był na cmentarzu ma teraz skażone rzeczy, w których odwiedził groby? Oczywiście nie. Wszystko zależy od tego, czy byt zainteresował się daną osobą, jej energią.

Udostępnij by rozwijać świadomość u ludzi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

1 Komentarz

AB · 29 listopada, 2021 o 6:41 am

Jak bezpiecznie dla siebie wspominać bliskich i posyłać im miłość ?
Czy dusze po tamtej stronie możemy jakoś ucieszyć, wspomóc ?
Czy palenie im świec na cmentarzu, czy przed zdjęciem , bez przeżegnania się też odpada?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *