Pytaliście ostatnio kilka razy o palenie zniczy na cmentarzach. Czy należy to robić? Przed Świętem Zmarłych byliśmy kilka razy na cmentarzu miejskim, spotykaliśmy tam kilka dusz, które stały przy swoich grobach. Oczywiście były to dusze, które ciała niedawno straciły i nie zostały jeszcze przejęte przez byty.
Jednak to co wydarzyło się w trakcie Święta Zmarłych i Zaduszek to już zupełnie inna sprawa.

Kilka z osób, które są na grupie napisało do nas, że w dniu, gdy odwiedzali groby i palili świeczki na cmentarzach po tym poczuli się bardzo słabo, wyczerpani.

Spytaliśmy w medytacji Stwórcy czy palenie świeczki i żegnanie się na znak krzyża, byty traktują jak ich rytuał. Źródło powiedziało, że tak, szczególnie, gdy po zapaleniu świeczki osoba przeżegna się odwołując się do egregora.
Następnie wybraliśmy się na pobliski cmentarz. Zobaczyliśmy tam około 10 bytów w kapturach oraz towarzyszące im twory energetyczne, które chodziły na czworaka, które były szare i szczupłe, a które polowały na energie ludzi.
Następnie jedna z Was napisała, że po wizytach na cmentarzach czuje się źle. Poprosiliśmy o wysłanie zdjęcia kurtki, w której była, byśmy mogli sprawdzić, czy byty na cmentarzu włożyły w ubrania swoje energie. I tak się stało, kurtka nie była już neutralna energetycznie, nad kurtką gromadziła się biała energia, gdy była oświetlana energią ze Źródła.
Kurtka nie stanowiła portalu. Żaden byt nie wchodził przez nią, bo miała za mało energii bytu. Niemniej jednak, byt oznaczył tę kurtkę i zapewne wszystko w czym kobieta była na cmentarzu, jako swoją energetyczną własność, co pozwoli mu poprzez te przedmioty pobierać z kobiety energię w szczególności, gdy kobieta będzie miała te ubrania na sobie.

Czy każdy kto był na cmentarzu ma teraz skażone rzeczy, w których odwiedził groby? Oczywiście nie. Wszystko zależy od tego, czy byt zainteresował się daną osobą, jej energią.


18 Komentarzy

AB · 29 listopada, 2021 o 6:41 am

Jak bezpiecznie dla siebie wspominać bliskich i posyłać im miłość ?
Czy dusze po tamtej stronie możemy jakoś ucieszyć, wspomóc ?
Czy palenie im świec na cmentarzu, czy przed zdjęciem , bez przeżegnania się też odpada?

Grazyna · 11 stycznia, 2022 o 10:35 am

Czy bezpieczne jest palenie swieczek w naszym otoczeniu? W domu swiece zapachowe, na tarasie dla przytulnego klimatu, bez zadnej intencji? Czy ma znaczenie z czego sa one zrobione?

  Ania Mart · 14 stycznia, 2022 o 12:57 pm

  Bezpieczne, najgorzej jest palić świece, biąła szałwię lub cololwiek innego i stawiać to na różnych przedmiotach typu: stoły, kredensy, taborety. Wtedy byty na mocy praw przejmuja te przedmioty i mogą z nich po czasie wchodzić, bo energetycznie już są ich własnością.

   Irena · 22 stycznia, 2022 o 10:48 am

   To gdzie stawiać świece aby było bezpiecznie?

    Ania Mart · 22 stycznia, 2022 o 12:28 pm

    Nie chodzi o to gdzie, ale w jakiej intencji. Palenie świec w jakiejkolwiek intencji grozi tym, ze to pomysł od bytu, który jest w pobliżu. A wtedy może przejąc na energetyczną własność wszystkie przedmioty które posłużą do rytuału: np. kredens, stół na którym stoi świeczka.

     Krystian · 10 lutego, 2022 o 8:20 am

     Czy palenie szałwii w domu w celu oczyszczenia złej nagromadzonej energii to błąd ? Czasem moja narzeczona zapala szałwię żeby oczyścić pokoje … czy to jest dobre czy lepiej nie robić … ? Proszę o odpowiedz pozdrawiam

     Ania Mart · 7 maja, 2022 o 9:03 am

     To rytuał podyktowany przez byty. Gdy zapala szałwię, byty mogą przejmować przedmioty na których ta szałwia stoi i się pali, np. meble.

     Andrzej · 10 kwietnia, 2022 o 1:53 pm

     Mam pytanie jak się zabezpieczyć przed bytami, ja stawiam białą świeczkę w świeczniku z selenitu na półce gdy medytuję, bądź jak się oczyścić z tego. Dziękuję

     Ania Mart · 19 kwietnia, 2022 o 2:37 pm

     Obawiam się, że zapalanie świeczki byty traktują jako rytuał i nie tylko się zabezpieczysz przed nimi, co byty przejmą świeczkę, świecznik i stół, gdy wykonujesz rytuał oczyszczający ze świeczką.

     Andrzej · 10 kwietnia, 2022 o 2:01 pm

     Czy czarny turmalin pomoże zabezpieczyć przed niskimi energiami ?

     Ania Mart · 19 kwietnia, 2022 o 2:00 pm

     Krzyształy mają strukturę krystaliczną i mają zdolność gromadzić energię, ale nie chronią przed energiami jako takie. Co więcej, jak ktoś robi rytuał z kamieniami lub nosi jako talizman czy amulet, to byt jesli uzna że jest to rytuał to może włożyć w to energię i skazić ten przedmioty, wtedy może wchodzić przez ten przedmiot.

Mariusz · 6 lutego, 2022 o 6:10 pm

Jeżeli zapali się świeczkę z myślą o tym, aby płomień stanowił pomoc w uzyskaniu pewnego stanu zadumy, przywołania wspomnień. Czy to też niebezpieczne? Jak wygląda sytuacja w przypadku zniczy elektronicznych?

Alex · 5 czerwca, 2022 o 12:02 pm

Prosze Pana,
Co zrobic jezeli sie palilo kadzidla (takie na patyczkach) wbijajac je do doniczki z kwiatami? Czy trzeba caly kwiat wyrzucic? Czy jako zywe stworzenie mozna go oczyscic po przesadzeniu do nowej doniczki?

Serdecznie tez dziekuje za wszystkie odpowiedzi poprzednie, i za pomoc. Troche sie pogubilam w komentarzach i nie na wszystkie od razu odpowiedzialam, ale niezmiernie jestesmy wam wdzieczni za pomoc.

  Ania Mart · 13 czerwca, 2022 o 9:30 am

  Byty nie przejmują kwiatów, bo ich energi nie potrafią przyjąć.

   Alex · 13 czerwca, 2022 o 12:10 pm

   Dziekuje, bardzo sie ciesze, okropnie by nam by bylo ich zal.=)

Alex · 14 czerwca, 2022 o 11:15 pm

Prosze Pana, jeszcze trzy pytania. Jak jest z paleniem Swiec Adwentowych? Czy to tez jest uwazane za rytual i czy stol na ktorym staly bedzie przejety?

A jak jest z rzeczami ktore stoja obok na stole w tym samym czasie? Tez skazone?

A jak moze byc lozkiem w ktorym naprzyklad dziecko sie modlilo. To ze lozko i posciel trzeba wymienic to rozumiem, ale jezeli dziecko ma tez ukochanego misia pluszaka przy sobie, to tez trzeba sie pozbyc?

  Ania Mart · 19 czerwca, 2022 o 6:38 pm

  Kiedyś sprawdzaliśmy stojak, który pochodził z kościoła i były na nim palone świece intencyjne. Ten stojak był portalem, miał bardzo dużo energii bytu. O tym jak byty skażają przedmioty w tym sąsiadujące z głównymi przedmiotami rytualnymi mówiłem w jednym z ostatnich filmów na yt. Tak, te przedmioty też mogą mieć energię, ale najczęściej już mnie i wtedy tez ingerencja z nich będzie mniejsza. Z misiem trudno to stwierdzić. Możesz sprawdzić np. kładąc go na noc przy głowie. Bardziej wrazliwe osoby mogą z dużą łatwością wyczyuć jego energię, czy jest czysty czy też skażony energiami bytu po modlitwach do pośredników.

   Alex · 20 czerwca, 2022 o 10:01 am

   Dziekuje za odpowiedz,
   te swiece nie sa z kosciola. Nie wiem czy w Polsce sa takie tradycje ale tutaj w Szwedcji, w czas adwentu az to Swiat, pali sie swiece adwentowe, 1 na kazda niedziele, razem 4 w jednym swieczniku.
   Robia to wszycy nawet nie wiezacy, bo to takie odliczanie dni do Swiat.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *