1. Co różniło Jezusa od zwykłych ludzi? Co pozwalało mu dokonywać cudów, które opisane są w Biblii?

2. Jaką wartość ma cierpienie rodzica, który stracił dziecko?

3. Czy ludzie mogliby sprawiać, że odrastałyby im kończyny po amputacji?

4. Jak zginął Jezus: na krzyżu czy na palu?

5. Czy przy Źródle istnieje raj lub niebo, tak jak to powiedział Jezus: “Jeszcze dzisiaj będziesz ze mną w raju”.

6. Czego o Stwórcy możemy nauczyć się od dzieci?

7. Co Źródło myśli o aborcji?

8. A co w przypadku, gdy dziecko ma urodzić się chore, niezdolne do samodzielnej egzystencji? Czy wtedy Źródło popiera aborcję?

9. Kiedy dusza wciela się w ciało?

10. Czy można prosić Źródło o rzeczy materialne, o pieniądze, o pomoc w zdobyciu klientów?

11. Czym jest wiara? Co to znaczy wierzyć?

12. Czy istnieją światy równoległe?

13. Dlaczego liczba 13 jest uważana za pechową?

14. Czy jeśli czuję się jednością ze Źródłem, to czy moja moc kreacji rzeczywistości wzrasta?

15. Co oznacza napis na dolarze “Nowy porządek dziejów”?

16. Ile w tej chwili istnieje wszechświatów?

Udostępnij by rozwijać świadomość u ludzi
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Ania Mart

Nazywam się Anna Mart i pracuję jako egzorcysta świecki. Potrafię dostrzec energie w medytacji, dusze, zjawy, klątwy i istoty demoniczne różnego pochodzenia. Często zajmuję się najtrudniejszymi przypadkami opętań, nawiedzeń, gdy księża egzorcyści nie mogą już pomóc, a modlitwy oczyszczające dają tylko chwilową poprawę. Wiele z przypadków, które dotyczą np. nawiedzania osób czy miejsc przez dusze i zjawy, księża egzorcyści nie są w stanie pomóc, ponieważ dogmat Kościoła Katolickiego nie przewiduje tego, że dusza ma wolną wolę po śmierci i może przebywać tam, gdzie chce np. łączyć się z duszą dziecka, pozbawiając jej w ten sposób energii. Jeśli potrzebujesz rady, jeśli Twój przypadek jest trudny czy beznadziejny napisz do mnie. Do tego, by pomóc wystarczy mi często zdjęcie miejsca czy osoby. Nie załamujcie się, gdy spotykacie się z przejawem negatywnych energii. Często te przypadki to początek naszej przemiany i odnalezienia w sobie mocy boskiej, energii Źródła Miłości. To pierwszy stopień na drodze ku życiu bogatemu w moc Stwórcy. Z miłością Ania.

2 Komentarze

Andrzej · 11 stycznia, 2022 o 6:00 pm

Mam pytanie dotyczące dziesięciu przykazań bo widzę pewne niekonsekwencje. Jeśli to szatan wyprowadził Mojżesza z Egiptu i prowadził ich cały czas pozwalając zabijać i niszczyć inne ludy, to w jaki sposób dostał 10 przykazań od Źródła, które nie ingeruje w te sprawy? Spójne jest, że dostał je od szatana i to w tym rozumieniu jest prawdziwe, dlatego, że nawet Jezus mówił -proście, a dostaniecie.
Proście o to co chcecie, a nie o to czego nie chcecie. Jeśli ktoś prosi o to aby nie było wojny, to widzi wojnę i całe jej okropieństwo, i to dostaje. Jeśli ktoś prosi o pokój, to widzi radość, piękno i rozwój, które można w tym czasie dokonać, i to dostaje. Jeśli wykreśli się wszystkie „nie” z przekazań to pokazuje się co szatan przykazał ludziom aby go prosili. Kościół i chrześcijaństwo się do tego dobitnie dokładali wojując z innymi religiami. Wg. mnie prawdziwe jest tylko jedno – szanuj bliźniego jak siebie samego, a pełnym zrozumieniem tego jest to, że ten bliźni to ty, czyli kawałek jednego od Źródła. Samego siebie się szanuje, wspiera i pomaga sobie widząc się w innym człowieku. Proszę o komentarz.

  Ania Mart · 14 stycznia, 2022 o 12:50 pm

  Nagraliśmy o tym film na yt od kogo i jak Mojżęsz dostał 10 przykazań. Za 10 przykazań tylko tego dnia, gdy Mojżesz zniósł przykazania z góry Synaj zabito 3000 osób.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *