1. Co różniło Jezusa od zwykłych ludzi? Co pozwalało mu dokonywać cudów, które opisane są w Biblii?

2. Jaką wartość ma cierpienie rodzica, który stracił dziecko?

3. Czy ludzie mogliby sprawiać, że odrastałyby im kończyny po amputacji?

4. Jak zginął Jezus: na krzyżu czy na palu?

5. Czy przy Źródle istnieje raj lub niebo, tak jak to powiedział Jezus: “Jeszcze dzisiaj będziesz ze mną w raju”.

6. Czego o Stwórcy możemy nauczyć się od dzieci?

7. Co Źródło myśli o aborcji?

8. A co w przypadku, gdy dziecko ma urodzić się chore, niezdolne do samodzielnej egzystencji? Czy wtedy Źródło popiera aborcję?

9. Kiedy dusza wciela się w ciało?

10. Czy można prosić Źródło o rzeczy materialne, o pieniądze, o pomoc w zdobyciu klientów?

11. Czym jest wiara? Co to znaczy wierzyć?

12. Czy istnieją światy równoległe?

13. Dlaczego liczba 13 jest uważana za pechową?

14. Czy jeśli czuję się jednością ze Źródłem, to czy moja moc kreacji rzeczywistości wzrasta?

15. Co oznacza napis na dolarze “Nowy porządek dziejów”?

16. Ile w tej chwili istnieje wszechświatów?


Ania Mart

Nazywam się Anna Mart. Razem z mężem zajmuję się rozwojem świadomości na temat świata energetycznego. Mówię o zagrożeniach płynących do różnych istot, które pobierają z ludzi energię, ingerują w naszą przestrzeń i ustawiają ludziom życie: w tym choroby, związki, a nawet rodzaj śmierci. Wiele z problemów zdrowotnych ma swoje podłoże po stronie energii, a dokładniej ubytków energii. Moim zadaniem jest zobaczyć te ubytki energii i pomóc ludziom wyzdrowieć, wyjść z depresji czy zwyczajnie czuć się szczęsliwymi.

2 Komentarze

Andrzej · 11 stycznia, 2022 o 6:00 pm

Mam pytanie dotyczące dziesięciu przykazań bo widzę pewne niekonsekwencje. Jeśli to szatan wyprowadził Mojżesza z Egiptu i prowadził ich cały czas pozwalając zabijać i niszczyć inne ludy, to w jaki sposób dostał 10 przykazań od Źródła, które nie ingeruje w te sprawy? Spójne jest, że dostał je od szatana i to w tym rozumieniu jest prawdziwe, dlatego, że nawet Jezus mówił -proście, a dostaniecie.
Proście o to co chcecie, a nie o to czego nie chcecie. Jeśli ktoś prosi o to aby nie było wojny, to widzi wojnę i całe jej okropieństwo, i to dostaje. Jeśli ktoś prosi o pokój, to widzi radość, piękno i rozwój, które można w tym czasie dokonać, i to dostaje. Jeśli wykreśli się wszystkie „nie” z przekazań to pokazuje się co szatan przykazał ludziom aby go prosili. Kościół i chrześcijaństwo się do tego dobitnie dokładali wojując z innymi religiami. Wg. mnie prawdziwe jest tylko jedno – szanuj bliźniego jak siebie samego, a pełnym zrozumieniem tego jest to, że ten bliźni to ty, czyli kawałek jednego od Źródła. Samego siebie się szanuje, wspiera i pomaga sobie widząc się w innym człowieku. Proszę o komentarz.

    Ania Mart · 14 stycznia, 2022 o 12:50 pm

    Nagraliśmy o tym film na yt od kogo i jak Mojżęsz dostał 10 przykazań. Za 10 przykazań tylko tego dnia, gdy Mojżesz zniósł przykazania z góry Synaj zabito 3000 osób.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *