zwarcia w domu a duchy

Psujący się sprzęt elektroniczny, wybijanie korków, migotanie świateł

Te i podobne zjawiska bardzo często świadczą o tym, że nasz dom nawiedza jakiś byt energetyczny: duch, zjawa, demon czy inny twór.  

Jakie jeszcze inne, podobne do tego zjawiska mogą towarzyszyć? 

Samoczynne włączenie się sprzętów elektronicznych, także co zauważyło wiele osób: swędzenie całego ciała.  

Dlaczego tak się dzieje? Jaki to ma związek z duchem? 

Wszystkie te rzeczy mają związek z energią. W jednej z książek wyczytałem, że dusza ludzka składa się miliardów elektronów. To by tłumaczyło np. zjawisko, gdy jakiś byt się zbliża do naszego ciała, a my odczuwamy to jako swędzenie, tak jakby ktoś traktował naszą skórę prądem o niskim napięciu.  

Wybijanie korków 

Kobieta zobaczyła cień przemieszczający się przez salon, a za chwilę wybiło w całym domu korki. Pewne istoty, najczęściej już istoty demoniczne, niosą ze sobą tak duży ładunek energii, że ich już sama obecność potrafi zakłócić działanie urządzeń elektronicznych, co może doprowadzić do częstego wybijania korków.  

Migotanie świateł 

Osoby, które mają jakieś podczepienia energetyczne mogą powodować zjawisko migotania świateł w domu, gdy się przemieszczają w pobliżu. Podobnie może się dziać, gdy dom nawiedza jakiś byt energetyczny.  

Włączanie się sprzętów elektronicznych lub ich częste psucie się 

Sprzęty elektroniczne takie, jak laptopy, smartfony, elektronika w samochodzie bardzo często mogą się albo samoczynnie włączać, albo też po prostu ulegać częstym awariom, gdy istoty o dużej energii nam towarzyszą.  

Pewna para remontowała dom. Już pod koniec remontu, gdy robotnicy zostawili nagrzewnicę w domu na noc, doszło do zwarcia w wyniku czego cały dom spłonął. Okazało się, że w tym domu zmarło małżeństwo, które nigdy nie zostało odesłane. Całkiem możliwe, że ten pożar nie był przypadkowy, a wywołany celowo przez istoty przebywające w tym domu.  Dopiero po pożarze, właściciele domu zamówili medium, które odesłało duchy przebywające w tym domu. 

Wbrew pozorom, większość tych zjawisk nie jest wywoływana przez te istoty świadomie. Należy to traktować jako objaw ich obecności, a nie celowe działania. Warto na to zwrócić uwagę i skontaktować się z kimś kto może takie energie zobaczyć i je odesłać.  


Ania Mart

Nazywam się Anna Mart. Razem z mężem zajmuję się rozwojem świadomości na temat świata energetycznego. Mówię o zagrożeniach płynących do różnych istot, które pobierają z ludzi energię, ingerują w naszą przestrzeń i ustawiają ludziom życie: w tym choroby, związki, a nawet rodzaj śmierci. Wiele z problemów zdrowotnych ma swoje podłoże po stronie energii, a dokładniej ubytków energii. Moim zadaniem jest zobaczyć te ubytki energii i pomóc ludziom wyzdrowieć, wyjść z depresji czy zwyczajnie czuć się szczęsliwymi.

2 Komentarze

Zosia · 28 października, 2021 o 1:02 am

A co jeśli sprzęty nie psują się samoistnie a psuje je człowiek? Moj były chłopak w 80% przypadków dotknięcia sprzętu elektronicznego psul go, następowało zwarcie itd. Raz nawet zepsuł sprzęt nie podłączony do prądu – w trakcie mycia naczyń blender. Laptop zwarcie. Mikser zwarcie. Wyciskarka zwarcie. Później poprosiłam go by przed dotykanie sprzętu elektronicznego uziemił się jakoś – wyszedł na dwór boso na chwile itd. Trochę pomagało. ;). Czyli możliwe ze to coś więcej (nadmienię ze to namiętnie rozkochany w jodze, buddyzmie, instruktor jogi – plus osoba tez sensytywna – wyczuwa energię byty itd – podobno;)

Sylwia · 12 maja, 2022 o 6:20 am

Po powrocie ze szkolenia z bioenergoterapii spowodowałam wybicie korków w całym budynku nawet internet w komórce nie działał. Teraz wiem dlaczego. (Certyfikat i notatki już spaliłam : )

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *