zwarcia w domu a duchy

Psujący się sprzęt elektroniczny, wybijanie korków, migotanie świateł

Te i podobne zjawiska bardzo często świadczą o tym, że nasz dom nawiedza jakiś byt energetyczny: duch, zjawa, demon czy inny twór.  

Jakie jeszcze inne, podobne do tego zjawiska mogą towarzyszyć? 

Samoczynne włączenie się sprzętów elektronicznych, także co zauważyło wiele osób: swędzenie całego ciała.  

Dlaczego tak się dzieje? Jaki to ma związek z duchem? 

Wszystkie te rzeczy mają związek z energią. W jednej z książek wyczytałem, że dusza ludzka składa się miliardów elektronów. To by tłumaczyło np. zjawisko, gdy jakiś byt się zbliża do naszego ciała, a my odczuwamy to jako swędzenie, tak jakby ktoś traktował naszą skórę prądem o niskim napięciu.  

Wybijanie korków 

Kobieta zobaczyła cień przemieszczający się przez salon, a za chwilę wybiło w całym domu korki. Pewne istoty, najczęściej już istoty demoniczne, niosą ze sobą tak duży ładunek energii, że ich już sama obecność potrafi zakłócić działanie urządzeń elektronicznych, co może doprowadzić do częstego wybijania korków.  

Migotanie świateł 

Osoby, które mają jakieś podczepienia energetyczne mogą powodować zjawisko migotania świateł w domu, gdy się przemieszczają w pobliżu. Podobnie może się dziać, gdy dom nawiedza jakiś byt energetyczny.  

Włączanie się sprzętów elektronicznych lub ich częste psucie się 

Sprzęty elektroniczne takie, jak laptopy, smartfony, elektronika w samochodzie bardzo często mogą się albo samoczynnie włączać, albo też po prostu ulegać częstym awariom, gdy istoty o dużej energii nam towarzyszą.  

Pewna para remontowała dom. Już pod koniec remontu, gdy robotnicy zostawili nagrzewnicę w domu na noc, doszło do zwarcia w wyniku czego cały dom spłonął. Okazało się, że w tym domu zmarło małżeństwo, które nigdy nie zostało odesłane. Całkiem możliwe, że ten pożar nie był przypadkowy, a wywołany celowo przez istoty przebywające w tym domu.  Dopiero po pożarze, właściciele domu zamówili medium, które odesłało duchy przebywające w tym domu. 

Wbrew pozorom, większość tych zjawisk nie jest wywoływana przez te istoty świadomie. Należy to traktować jako objaw ich obecności, a nie celowe działania. Warto na to zwrócić uwagę i skontaktować się z kimś kto może takie energie zobaczyć i je odesłać.  

Udostępnij by rozwijać świadomość u ludzi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Ania Mart

Nazywam się Anna Mart i pracuję jako egzorcysta świecki. Potrafię dostrzec energie w medytacji, dusze, zjawy, klątwy i istoty demoniczne różnego pochodzenia. Często zajmuję się najtrudniejszymi przypadkami opętań, nawiedzeń, gdy księża egzorcyści nie mogą już pomóc, a modlitwy oczyszczające dają tylko chwilową poprawę. Wiele z przypadków, które dotyczą np. nawiedzania osób czy miejsc przez dusze i zjawy, księża egzorcyści nie są w stanie pomóc, ponieważ dogmat Kościoła Katolickiego nie przewiduje tego, że dusza ma wolną wolę po śmierci i może przebywać tam, gdzie chce np. łączyć się z duszą dziecka, pozbawiając jej w ten sposób energii. Jeśli potrzebujesz rady, jeśli Twój przypadek jest trudny czy beznadziejny napisz do mnie. Do tego, by pomóc wystarczy mi często zdjęcie miejsca czy osoby. Nie załamujcie się, gdy spotykacie się z przejawem negatywnych energii. Często te przypadki to początek naszej przemiany i odnalezienia w sobie mocy boskiej, energii Źródła Miłości. To pierwszy stopień na drodze ku życiu bogatemu w moc Stwórcy. Z miłością Ania.

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *