Jakiś czas temu pytaliśmy Stwórcy na temat eliksiru przyjmowanego rzekomo przeciw medialnej chorobie XXI wieku. Źródło powiedziało, że ta szczepionka jest Znakiem Bestii opisanym w Apokalipsie Jana, a jej z głównych celów jest zdecydowanie większa ingerencja w duszę i ciało subtelne bytów demonicznych, co ma prowadzić do większego zniewolenia i obciążenia a w konsekwencji do zerwania połączenia duszy ze Stwórcą i jego energią.


Źródło także powiedziało, że Znak Bestii przyjmą te osoby, które opowiedzą się za Szatanem, ponieważ to ich dusze zadecydują będąc całkowicie świadome tego, czym ta szczepionka jest i co oznacza przyjęcie Znaku Bestii.
W tym momencie przypomniał mi się chłopak, który aktywnie promował magię i rytuały magiczne a był na naszej grupie na facebooku, a który wręcz promował eliksir i rzekomo jego korzystne właściwości. Wtedy stało się dla mnie jasne, że jego dusza już się opowiedziała za Szatanem, gdyż magia w końcu ma związek z wzywaniem demonów a jego ciało fizyczne jedynie szukało racjonalnych uzasadnień dla wyboru swojej duszy.


Spytałem także o dzieci, które będą zmuszone do wyboru Znaku Bestii. Powiedziałem, że przecież dzieci nie będą miały świadomości tego, co wybierają. Źródło powiedziało, że dusze dzieci komunikują się z duszami rodziców i że to wciąż będzie wybór duszy i wtedy, gdy dusza dziecka opowie się za Szatanem, to rodzic zaprowadzi dziecko na “znakowanie”.
Mieliśmy taki przypadek ostatnio, gdzie dziecko wybrało “znakowanie”. Oczyściliśmy je z istot demonicznych, a za kilka dni ciało subtelne zawiązało kolejny kontrakt z istotami demonicznymi, co potwierdziło tylko słowa Stwórcy, że dusza dobrze wie, co wybiera i za kim się opowiada. I oczywiście demony także o tym wiedziały, gdyż bardzo szybko pojawiły się przy tym dziecku i na nowo zawiązały z jego ciałem subtelnym kontrakt.


Ostatnio też miałem kontakt z osobą, którą kilka miesięcy temu oczyściliśmy z bytów i zauważyliśmy dużą poprawę u niego po oczyszczeniu w każdej materii. Jednakże ostatnio, gdy powiedziałem mu o Znaku Bestii, czym to dokładnie jest, przyznał się, że sam przyjął “znakowanie” by ułatwić sobie podróżowanie – tak to uzadniło jego ciało. Postanowiliśmy to sprawdzić, jak sprawa przedstawia się u niego przy ciele subtelnym i co się zmieniło przy jego duszy.

I co się okazało?

Żona wokół jego ciała subtelnego zobaczyła coś w rodzaju plastikowej, przeźroczystej folii, którą był powleczony, która to odbijała część energii ze Źródła dajmy na to 15%. Spytałem też, o to jak sprawa będzie wyglądać, gdy on przyjmie kolejne dawki eliksiru. Ania zobaczyła kolejne warstwy takiej “folii” co kilka metrów nad nim, które dodatkowo będą utrudniać pobieranie energii ze Źródła, jeśli w przyszłości przyjmie kolejne dawki eliksiru.


W tym momencie przenieśliśmy się do jego ciała fizycznego, do duszy sprawdzić, jak tutaj wygląda sprawa. Przy duszy natomiast zobaczyliśmy byta udającego anioła wysokości około 5 metrów, który chodził za nim wszędzie, nie ingerował, ale udawał jego opiekuna starając się zawiązać kontrakt z jego duszą. Byt ten miał neutralną energię, przypomniał anioła z matrixa, miał złożone dłonie na piersi jak do modlitwy no i ze wszech sił udawał świętego, chodź do świętości to mu dużo brakowało. Tak to mniej więcej przedstawia się sytuacji, gdy osoba, która była czysta (wolna od bytów) przyjęła Znamię Bestii.


Piszę o tym, ponieważ chciałbym byście wiedzieli, czym jest szczepionka i dlaczego czujecie, że nie powinniście tego przyjąć, dlaczego Wasze dusze będą krzyczeć wręcz byście zaparli się i nie przyjmowali tego. Kiedy mówicie “nie” Szatanowi tym samym opowiadacie się za Stwórcą i wszystkim tym, co On reprezentuje.

Udostępnij by rozwijać świadomość u ludzi
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

4 Komentarze

G. S. · 4 sierpnia, 2021 o 1:05 am

Co w przypadku, gdy przymuszono kogoś. Np w szpitalach psychiatrycznych, domach dziecka, domu starcow, domy pomocy społecznej itd? Jest wyrok Sądu Najwyższego w USA mówiący, że nie można opatentować DNA, ale w momencie ingerencji mRNA z szczepionek mamy sytuację, gdzie DNA staje się zmodyfikowane. Dochodzi do transhumanizmu, Humanoid taki traci prawa człowieka.
Ja nie wierzę, ze to wybór duszy w każdym jednym przypadku. Po prostu to napaść ekstremalnego zła na ludzi. Zwlaszcza na DNA słowiańskie.

BP · 18 sierpnia, 2021 o 6:36 am

Grożą, że będą szczepić na siłę. Cóż z tego, że powiem „NIE”, skoro kilu osiłków mnie siłą przytrzyma i zaszczepią. Mówiliście, że wystarczy Źródłu powiedzieć „TAK”. Tu wolna wola zostanie siłą usunięta. Dla mnie Facebook to bagno, do którego nie chcę wchodzić. Codziennie proszę Źródło o ochronę, staram się wierzyć , że mnie ochroni, ale gdy codziennie cały czas otoczenie mówi mi , że mnie zgwałcą, moja wiara jest pomniejszana..

  Ania Mart · 20 sierpnia, 2021 o 8:55 am

  To niech spróbują zaszczepić siłą górali. Tam jest o wiele większy bunt społeczny przeciw temu co robi rząd. Straszyć mogą, mogą bardzo utrudniać życie, to co my możemy robić i co należy robić to jednoczyć się choćby 2 osoby zjednoczone np. w szkole, miejscu pracy, któe mówią nie maseczkom, nie szczeieniom, nie systemowi stanową zagrożenie dla nich.

   Do Ro · 22 sierpnia, 2021 o 6:08 pm

   dokładnie, mowienie NIE wyrazam zgody! Stop ! to juz sie Człowiek opowie, moze nawet to na niego nie zadziała? ja juz o tym slyszaam w innym miejscu, ze mając wys wibracje nawet mozna zneutralizowac to. Moze warto tu sprawdzić? Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *