Jakiś czas temu pytaliśmy Stwórcy na temat eliksiru przyjmowanego rzekomo przeciw medialnej chorobie XXI wieku. Źródło powiedziało, że ta szczepionka jest Znakiem Bestii opisanym w Apokalipsie Jana, a jej z głównych celów jest zdecydowanie większa ingerencja w duszę i ciało subtelne bytów demonicznych, co ma prowadzić do większego zniewolenia i obciążenia a w konsekwencji do zerwania połączenia duszy ze Stwórcą i jego energią.


Źródło także powiedziało, że Znak Bestii przyjmą te osoby, które opowiedzą się za Szatanem, ponieważ to ich dusze zadecydują będąc całkowicie świadome tego, czym ta szczepionka jest i co oznacza przyjęcie Znaku Bestii.
W tym momencie przypomniał mi się chłopak, który aktywnie promował magię i rytuały magiczne a był na naszej grupie na facebooku, a który wręcz promował eliksir i rzekomo jego korzystne właściwości. Wtedy stało się dla mnie jasne, że jego dusza już się opowiedziała za Szatanem, gdyż magia w końcu ma związek z wzywaniem demonów a jego ciało fizyczne jedynie szukało racjonalnych uzasadnień dla wyboru swojej duszy.


Spytałem także o dzieci, które będą zmuszone do wyboru Znaku Bestii. Powiedziałem, że przecież dzieci nie będą miały świadomości tego, co wybierają. Źródło powiedziało, że dusze dzieci komunikują się z duszami rodziców i że to wciąż będzie wybór duszy i wtedy, gdy dusza dziecka opowie się za Szatanem, to rodzic zaprowadzi dziecko na “znakowanie”.
Mieliśmy taki przypadek ostatnio, gdzie dziecko wybrało “znakowanie”. Oczyściliśmy je z istot demonicznych, a za kilka dni ciało subtelne zawiązało kolejny kontrakt z istotami demonicznymi, co potwierdziło tylko słowa Stwórcy, że dusza dobrze wie, co wybiera i za kim się opowiada. I oczywiście demony także o tym wiedziały, gdyż bardzo szybko pojawiły się przy tym dziecku i na nowo zawiązały z jego ciałem subtelnym kontrakt.


Ostatnio też miałem kontakt z osobą, którą kilka miesięcy temu oczyściliśmy z bytów i zauważyliśmy dużą poprawę u niego po oczyszczeniu w każdej materii. Jednakże ostatnio, gdy powiedziałem mu o Znaku Bestii, czym to dokładnie jest, przyznał się, że sam przyjął “znakowanie” by ułatwić sobie podróżowanie – tak to uzadniło jego ciało. Postanowiliśmy to sprawdzić, jak sprawa przedstawia się u niego przy ciele subtelnym i co się zmieniło przy jego duszy.

I co się okazało?

Żona wokół jego ciała subtelnego zobaczyła coś w rodzaju plastikowej, przeźroczystej folii, którą był powleczony, która to odbijała część energii ze Źródła dajmy na to 15%. Spytałem też, o to jak sprawa będzie wyglądać, gdy on przyjmie kolejne dawki eliksiru. Ania zobaczyła kolejne warstwy takiej “folii” co kilka metrów nad nim, które dodatkowo będą utrudniać pobieranie energii ze Źródła, jeśli w przyszłości przyjmie kolejne dawki eliksiru.


W tym momencie przenieśliśmy się do jego ciała fizycznego, do duszy sprawdzić, jak tutaj wygląda sprawa. Przy duszy natomiast zobaczyliśmy byta udającego anioła wysokości około 5 metrów, który chodził za nim wszędzie, nie ingerował, ale udawał jego opiekuna starając się zawiązać kontrakt z jego duszą. Byt ten miał neutralną energię, przypomniał anioła z matrixa, miał złożone dłonie na piersi jak do modlitwy no i ze wszech sił udawał świętego, chodź do świętości to mu dużo brakowało. Tak to mniej więcej przedstawia się sytuacji, gdy osoba, która była czysta (wolna od bytów) przyjęła Znamię Bestii.


Piszę o tym, ponieważ chciałbym byście wiedzieli, czym jest szczepionka i dlaczego czujecie, że nie powinniście tego przyjąć, dlaczego Wasze dusze będą krzyczeć wręcz byście zaparli się i nie przyjmowali tego. Kiedy mówicie “nie” Szatanowi tym samym opowiadacie się za Stwórcą i wszystkim tym, co On reprezentuje.


15 Komentarzy

G. S. · 4 sierpnia, 2021 o 1:05 am

Co w przypadku, gdy przymuszono kogoś. Np w szpitalach psychiatrycznych, domach dziecka, domu starcow, domy pomocy społecznej itd? Jest wyrok Sądu Najwyższego w USA mówiący, że nie można opatentować DNA, ale w momencie ingerencji mRNA z szczepionek mamy sytuację, gdzie DNA staje się zmodyfikowane. Dochodzi do transhumanizmu, Humanoid taki traci prawa człowieka.
Ja nie wierzę, ze to wybór duszy w każdym jednym przypadku. Po prostu to napaść ekstremalnego zła na ludzi. Zwlaszcza na DNA słowiańskie.

  Józef · 20 grudnia, 2021 o 2:54 pm

  byłem w psychiatryku i dwóch nas na resztę nie zgodzilo się na poczęstunek, czyli co, reszta to dusze opowiadające się za szatanem czyli czego oczekujące ?

BP · 18 sierpnia, 2021 o 6:36 am

Grożą, że będą szczepić na siłę. Cóż z tego, że powiem „NIE”, skoro kilu osiłków mnie siłą przytrzyma i zaszczepią. Mówiliście, że wystarczy Źródłu powiedzieć „TAK”. Tu wolna wola zostanie siłą usunięta. Dla mnie Facebook to bagno, do którego nie chcę wchodzić. Codziennie proszę Źródło o ochronę, staram się wierzyć , że mnie ochroni, ale gdy codziennie cały czas otoczenie mówi mi , że mnie zgwałcą, moja wiara jest pomniejszana..

  Ania Mart · 20 sierpnia, 2021 o 8:55 am

  To niech spróbują zaszczepić siłą górali. Tam jest o wiele większy bunt społeczny przeciw temu co robi rząd. Straszyć mogą, mogą bardzo utrudniać życie, to co my możemy robić i co należy robić to jednoczyć się choćby 2 osoby zjednoczone np. w szkole, miejscu pracy, któe mówią nie maseczkom, nie szczeieniom, nie systemowi stanową zagrożenie dla nich.

   Do Ro · 22 sierpnia, 2021 o 6:08 pm

   dokładnie, mowienie NIE wyrazam zgody! Stop ! to juz sie Człowiek opowie, moze nawet to na niego nie zadziała? ja juz o tym slyszaam w innym miejscu, ze mając wys wibracje nawet mozna zneutralizowac to. Moze warto tu sprawdzić? Pozdrawiam

AB · 25 listopada, 2021 o 7:12 am

Moi bliscy niestety zaszczepili się. Czy są jakieś metody,żeby odwrócić procesy,które się w nich zadziały? Zniszczyć to białko kolcowe z korzeniami ? Oni na razie uważają, że dobrze zrobili.
Ale gdyby zgodzili się na jakąś terapię ” oczyszczającą ” to co mogłoby pomóc?
Egzorcyzmy, SCIO-Biofeedback, urządzenia typu Quantec, Timewaver, kąpiele w sodzie oczyszczonej, soli epsom i boraksie ?
Czy prośba kierowana do Źródła — o oczyszczenie tak zanieczyszczonej osoby , w sytuacji gdy osoba nie widzi problemu może pomóc?

  Artika · 2 stycznia, 2022 o 12:31 am

  Glutation neutralizuje tlenek grafenu zawarty w szczy.. NAC podobno też wskazany. Dorzuciłabym witaminę C, D, cynk i kąpiele wg instrukcji niżej:
  Na maksymalnie gorącą kąpiel: – 2 szklanki sody oczyszczonej – 2 szklanki soli gorzkiej – pół szklanki glinki (krzemu, w sklepie ze zdrową żywnością) – 1 szklankę boraksu czystego Leżeć zanurzonym minimum 20 minut. Usuwa też metale ciężkie, pasożyty skórne. Działa zanim organizm zacznie wytwarzać białko kolca, zanim będzie miał objawy jego występowania.
  Wg mnie jednak jedyną skuteczną i pewną metodą jest całkowite unikanie i odmawianie. Jak ktoś już jednak ten błąd zrobił to może sobie w jakiejś mierze pomóc.
  Widziałam też raz filmik gdzie chwilę po eksperymencie nacinali ramię w paru miejscach i wyciągali krew stamtąd bańką szklaną. Wyglądała jak jeden wielki skrzep.

GOSIA · 7 stycznia, 2022 o 8:44 pm

Zdecydowanie naleźy unikać tych pseudoszczepionek 😤 gdyż… SĄ SZKODLIWE DLA DUSZ.. A DLA CIAŁA jak trafią na słaby… schorowany organizm…. mogą być NAWET ŚMIERTELNE😤

Inga_beta · 10 stycznia, 2022 o 8:17 am

Opowiem moją historię.
Moja córk została zmuszona do zaszczepienia się. Po prostu tak się ułózyły okoliczności że czuła się jak w klatce be wyjścia i nie było innej możliwości wydostania się jak tylko przez zasczepienie. Ja chciałąm zobaczyć co się stało, jak do tego doszło. To był atak magiczny, nieświadomy mojej mamy która klątwami rzucanymi na nią nieświadomie, tak jej ułożyła okoliczności i tak ją zniszczyła psychicznie że córka nie miała innego wyjścia. Mama przez całe życie tak ją atakuje klątwami i gdyby nie moje interwencje to by ją już zabiła.
Gdy się zorientowałam że córka została do tego przymuszona, to poczułam jak ciemne byty myślą: ten kontrakt który awarlismy z tą duszą nie jest ważny, prawdziwy ponieważ ona nie wyraziła wolnej woli. Wcześniej traktowali ten kontrakt jako ważny. I teraz zobaczyłam jak oni zawierali ten kontrakt z ciałem subtelnym mojej córki. Oni zadali jej kilka pytań i ona na każde odpowiedziała – tak. Była przy tym całkiem nieprzytomna od tych klątw i nawet nie rozumiała co się dzieje i na co odpowiada. Mimo to kontrak był uznany za ważny. Były to pytania w stylu czy zgadzasz się słuzyc szatanowi do końca świata.
Co do szczepionki to widzę jak ona wędruje po ciele córki i uszkadza je powoli. Jest napędzana ciemną energią klątw mamy. Widzę też że ona nigdy z ciała nie wyjdzie bo nie da się jej usunąć. Ale można ją zatrzymać w miejscu, zablokować za pomocą za pomocą pozytywnej energi.
Wiem już dlaczego nie mogą wprowadzić przymusu szczepień. Bo wtedy nie mozna by było zawrzeć kontraktu z dusza, ponieważ one by się nie zgodziły na wyrażenie zgody do służenia szatanowi. A im chodzi o te kontrakty

Artur · 11 stycznia, 2022 o 3:33 pm

Może i nie mogą wprowadzić przymusu ale zrobią tak ,że ludzie sami będą się zgłaszać bo nie będą mieli innej opcji… nie wejdziesz do sklepu, nie wpuszczą ludzi do pracy itp. A oszczędności jeśli są to się szybko skończą. W innych krajach już tak jest. Jak dotąd się nie zaszczepiłem mimo nacisków otoczenia. Jedynie co czuje to zwiększyła się liczba ataków na moja osobę ze strony bytów. Sporo mam dziwnych i mrocznych snów. I do tego te nękania bazujące na moich schematach które mają na celu mnie zdenerwować. Miejmy nadzieje…

  Ewa · 4 lutego, 2022 o 6:15 pm

  Napisałeś komentarz 11.01.2022 o 3:33 :):):)

ANna · 16 stycznia, 2022 o 10:44 pm

Kochani czytam Was uwaznie. Artur jest alternatywa Wolni Ludzie https://wolniludzie.net/wordpress innej alternatywy dla nas dla Polaków Słowian nie widzę.

Iwona Alicja · 29 stycznia, 2022 o 9:47 am

Dokładnie tak miałam od początku. Jeszcze nic nie wiedziałam o „cudownym” preparacie a czułam tak przepotezny opór w sobie, że nie byłabym go w stanie przezwyciężyć. Jakby coś we mnie nie szeptało a krzyczało: to nie jest dla Ciebie! Jednocześnie jest we mnie ogrom zdziwienia, że tak dużo ludzi tego nie słyszy.. i to osoby, które uważałam za bardzo rozwinięte duchowo. Dużo bardziej niż ja. Smutne bardzo. Pozdrawiam ciepło.

  Iwo · 30 stycznia, 2022 o 12:41 pm

  Miałam dokładnie tak samo!!! Ledwo zaczęli w tv mówić o przygotowywaniu jakichś cudownych eliksirów, to już czułam w głębi, że diabeł w tym jest, i że nie dość, że w ogóle mnie do tego nie ciągnie, to jeszcze mocno odpycha. I byłam wielce zdziwiona, jak osoby w miejscu pracy zacierały ręcę na tę szczepionkę, i nie mogły się jej doczekać. Dziś wszyscy oni są po „przyjęciu”. Z charakteru są to osoby totalnie systemowe, o egzotycznej osobowości. Dla nich szczepionka to potwierdzenie ich wysokiego statusu i inteligencji. Nie są w stanie patrzeć na system z dystansu. Są jego integralną częścią. System daje im „papu”, a oni chcą wspinać się po jego szczeblach do matriksowego sukcesu. Dodam jeszcze, że to czołowi wykonawcy poleceń w RP, tzw. pożyteczni idioci, czyli nauczyciele.

Tola · 12 lutego, 2022 o 12:44 pm

Jestem od samego początku przeciwko tym cudom medycyny. Od lat znam przepowiednie, w które przestrzegały przed tym. Sama tego nie biorę i nie polecam nikomu, raczej uświadamiam, czym to jest i jakie będzie miało konsekwencje. Ale ja też mam kontakt ze Stwórcą, który jest w nas i nigdy nas On nie opuszcza i czeka w milczeniu na odkrycie. I ten Prawdziwy Stwórca w nas (innych proponuję omijać) nikogo nie potępia, nie osądza i nie zamyka nikomu drogi do Niego tylko dlatego, że ktoś przyjął jakiś specyfik. Ten Prawdziwy Stwórca jest Czystą Absolutną Miłością, nie ingeruje On w nic, jeśli nie jest o to proszony. Ten cały świat, łącznie z tymi znamieniami bestii, jest dla Niego iluzją. Nie straszne Mu one. Nic Mu nie jest straszne. Polecam każdemu znaleźć tego Stwórcę w sobie. Jest Nim nasza Boska Jaźń (Świadomość). Nie ego świadomość, tylko Czysta Boską Świadomość. Ten Stwórca nas zbawia, jeśli Jego o to poprosimy i prowadzi nas w zbawieniu. Nie obchodzą go szczypawki i czipy, bo to dla Niego nieszkodliwe zabawki z tego iluzorycznego świata. Kto ma zrozumieć mój przekaz, ten zrozumie. Kto ma nie zrozumieć, ten nie zrozumie ( jeszcze nie Jego czas). Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *