Jedna ze stron w internecie, która zajmuje się mieszanką duchowości z magią, na swojej stronie promuje całkiem niewinnie wyglądające zaklęcia. Chcieliśmy się temu przyjrzeć i sprawdzić, co naprawdę kryje się za tymi zaklęciami, czy są tak niewinne jak wyglądają, czy ktokolwiek je spełnia i co dzieje się z przedmiotami, które są wykorzystywane do rytuałów magicznych, które jak mówię wyglądają bardzo niewinnie i niejedna osoba, w tym i dzieci mogą się dać skusić na te rytuały i nabawić sobie masę problemów, a dla wielu może się to skończyć tragicznie. 

Kto stworzył rytuały? 

Sprawdziliśmy kto jest autorem tych rytuałów i pokazał nam się przeźroczysty byt, którego osoba, która korzysta z rytuału wzywa, gdy odprawia dany rytuał.  

Co się dzieje po odprawieniu rytuału? 

Byt przeźroczysty na ogół wnika w daną osobę, tak nam to pokazało Źródło.  

Czy jakiekolwiek życzenia zgodnie z rytuałem są spełniane? 

Nie. Nie musi – na tym polega manipulacja. Skoro ktoś go wezwał, to już nie musi spełniać żadnych życzeń. 

Co się dzieje z przedmiotami użytymi do rytuałów? 

To jest bardzo ważne! Przedmioty użyte do rytuału stają się automatycznie własnością byta demonicznego i furtką dla niego. Przykładowo w tym rytuale, gdy ktoś użyje kielicha czy dowolnego naczynia, zostanie ono namaszczone energią demona i stanie się odtąd dla niego furtką. Nie musi to być przedmiot rękodzielniczy, wystarczy odprawić rytuał ustanowiony przez demona, by przedmiot użyty do jego odprawienia zyskał energię demona i pozwolił na wchodzenie do czyjegoś domu. Wyobraź sobie: dostajesz prezent ładnie wyglądający np. kubek, który posłużył do odprawienia czarów, ale z prezentem także gościa, który od tego czasu będzie Cię dręczył. Kobieta może dać mężczyźnie prezent (lub mężczyzna kobiecie), na przykład koszulę, której użyła (użył) do odprawienia rytuału, myśli, że to niewinny czar, rzucony urok, a tymczasem z koszulą będzie przychodził też demon. Tak działają przedmioty rytualne. O tym napiszę więcej w kolejnym poście.  

p.s. Usunałem skreena ze strony z zaklęciem, gdzie wykorzystywano kielich na prośbę żony dlatego podaję dlaczego mówię o naczyniu w poście.

Udostępnij by rozwijać świadomość u ludzi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Ania Mart

Nazywam się Anna Mart i pracuję jako egzorcysta świecki. Potrafię dostrzec energie w medytacji, dusze, zjawy, klątwy i istoty demoniczne różnego pochodzenia. Często zajmuję się najtrudniejszymi przypadkami opętań, nawiedzeń, gdy księża egzorcyści nie mogą już pomóc, a modlitwy oczyszczające dają tylko chwilową poprawę. Wiele z przypadków, które dotyczą np. nawiedzania osób czy miejsc przez dusze i zjawy, księża egzorcyści nie są w stanie pomóc, ponieważ dogmat Kościoła Katolickiego nie przewiduje tego, że dusza ma wolną wolę po śmierci i może przebywać tam, gdzie chce np. łączyć się z duszą dziecka, pozbawiając jej w ten sposób energii. Jeśli potrzebujesz rady, jeśli Twój przypadek jest trudny czy beznadziejny napisz do mnie. Do tego, by pomóc wystarczy mi często zdjęcie miejsca czy osoby. Nie załamujcie się, gdy spotykacie się z przejawem negatywnych energii. Często te przypadki to początek naszej przemiany i odnalezienia w sobie mocy boskiej, energii Źródła Miłości. To pierwszy stopień na drodze ku życiu bogatemu w moc Stwórcy. Z miłością Ania.

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *