Jedna ze stron w internecie, która zajmuje się mieszanką duchowości z magią, na swojej stronie promuje całkiem niewinnie wyglądające zaklęcia. Chcieliśmy się temu przyjrzeć i sprawdzić, co naprawdę kryje się za tymi zaklęciami, czy są tak niewinne jak wyglądają, czy ktokolwiek je spełnia i co dzieje się z przedmiotami, które są wykorzystywane do rytuałów magicznych, które jak mówię wyglądają bardzo niewinnie i niejedna osoba, w tym i dzieci mogą się dać skusić na te rytuały i nabawić sobie masę problemów, a dla wielu może się to skończyć tragicznie. 

Kto stworzył rytuały? 

Sprawdziliśmy kto jest autorem tych rytuałów i pokazał nam się przeźroczysty byt, którego osoba, która korzysta z rytuału wzywa, gdy odprawia dany rytuał.  

Co się dzieje po odprawieniu rytuału? 

Byt przeźroczysty na ogół wnika w daną osobę, tak nam to pokazało Źródło.  

Czy jakiekolwiek życzenia zgodnie z rytuałem są spełniane? 

Nie. Nie musi – na tym polega manipulacja. Skoro ktoś go wezwał, to już nie musi spełniać żadnych życzeń. 

Co się dzieje z przedmiotami użytymi do rytuałów? 

To jest bardzo ważne! Przedmioty użyte do rytuału stają się automatycznie własnością byta demonicznego i furtką dla niego. Przykładowo w tym rytuale, gdy ktoś użyje kielicha czy dowolnego naczynia, zostanie ono namaszczone energią demona i stanie się odtąd dla niego furtką. Nie musi to być przedmiot rękodzielniczy, wystarczy odprawić rytuał ustanowiony przez demona, by przedmiot użyty do jego odprawienia zyskał energię demona i pozwolił na wchodzenie do czyjegoś domu. Wyobraź sobie: dostajesz prezent ładnie wyglądający np. kubek, który posłużył do odprawienia czarów, ale z prezentem także gościa, który od tego czasu będzie Cię dręczył. Kobieta może dać mężczyźnie prezent (lub mężczyzna kobiecie), na przykład koszulę, której użyła (użył) do odprawienia rytuału, myśli, że to niewinny czar, rzucony urok, a tymczasem z koszulą będzie przychodził też demon. Tak działają przedmioty rytualne. O tym napiszę więcej w kolejnym poście.  

p.s. Usunałem skreena ze strony z zaklęciem, gdzie wykorzystywano kielich na prośbę żony dlatego podaję dlaczego mówię o naczyniu w poście.


Ania Mart

Nazywam się Anna Mart. Razem z mężem zajmuję się rozwojem świadomości na temat świata energetycznego. Mówię o zagrożeniach płynących do różnych istot, które pobierają z ludzi energię, ingerują w naszą przestrzeń i ustawiają ludziom życie: w tym choroby, związki, a nawet rodzaj śmierci. Wiele z problemów zdrowotnych ma swoje podłoże po stronie energii, a dokładniej ubytków energii. Moim zadaniem jest zobaczyć te ubytki energii i pomóc ludziom wyzdrowieć, wyjść z depresji czy zwyczajnie czuć się szczęsliwymi.

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *