Część przedmiotów jest bardzo często wykorzystywana do różnego rodzaju rytuałów w tym tzn. “rytuałów ochronnych” i jak sprawdzamy, to akurat te przedmioty stanowią najwięcej problemów. Te przedmioty to w szczególności: 

Lustra, świeczniki, stoły, świece, amulety i kamienie (kryształy). 

Stare lustra niewiadomego pochodzenia

Zakup starego lustra lub zostawienie lustra, które kupiliście razem z domem czy mieszkaniem jest na tyle ryzykowne, gdyż lustro bardzo często jest używane w najróżniejszych rytuałach magicznych, a tym samym otrzymuje energie byta i staje się portalem.  

Stoły

Ludzie nie zdają sobie sprawy, że gdy odprawiają rytuał przy stole, byt wkłada energię swoją także w stół. To jaka energia się znajdzie w stole zależy od rodzaju rytuału i także ilości rytuałów odprawionych przy stole.

Łóżka

Podobnie sprawa wygląda, gdy ktoś używa do rytuałów łóżka np. bioenergoterapii czy reiki (ale oczywiście nie tylko). Wszelkie rytuały, które wymagają odprawienia rytuały a osoba leży na łóżku, mogą się zakończyć tym, że byt włoży swoją energię w łóżko. Np. gdy ktoś przelewa wosk nad główką niemowlęcia, łóżeczko może zostać skażone energią demoniczną i od tego dnia może być tak, że dziecko będzie bardzo źle sypiać w tym łóżku.

Świeczniki i świece
Bardzo podobnie jak w przypadku świeczników. Gdy przedmiot jest używany do rytuału, dostaje energie byta i służy mu jako wejście do domu, gdzie został odprawiony rytuał. Podobnie sprawa ma się ze świecami, które zostały użyte podczas rytuału.


Kamienie (kryształy), woda święcona i biała szałwia
To samo co powyżej. Szczególnie kupowanie kamieni ze sklepów ezoterycznych jest niebezpieczne, ponieważ wiele z nich może przejść rytuał “ochronny”, który pozwoli bytowi włożyć w nie swoją energie i dzięki temu będzie czuł się zaproszony do domu, w którym te kamienie się znajdą.
Bardzo podobnie ma się sprawa w przypadku wody święconej, palemek do wody święconej, białej szałwii, która została użyta do rytuału oczyszczającego. Oczywiście woda święcona, jak i biała szałwia są częścią rytuału stworzonego przez byty, które mają za zadanie przepędzać byty. Tak naprawdę ich nie przepędzają, a jedynie byty respektują swój własny rytuał i wychodzą na ten czas, gdy zostanie użyta woda święcona lub np. biała szałwia. Jednak, gdy raz zostanie użyta do ich rytuału, byty mają prawo wchodzić przez te przedmioty, ponieważ wtedy stają się niejako ich własnością. Nie łamią już wtedy praw ustanowionych przez Źródło, a jedynie korzystają z niewiedzy i ignorancji osób, które dały się zwieść ich manipulacjom.

Amulety 

Podobna sytuacja dotyczy amuletów. Bardzo wiele amuletów, które ludzie nabywają są już po rytuałach “ochronnych”, które odwoływały się do jakiś bytów, a w związku z tym mają energię byta i dają mu możliwość wchodzenia przez taki amulet. 


2 Komentarze

Bart · 5 grudnia, 2021 o 1:09 pm

Od dziecka zbierałem kamienie i minerały, skamieliny itp. Lubię kryształy kwarcu i inne kamienie. Jak zatem je odłączyć od wszelkich bytów by ich nie wyrzucać a by były od nich uwolnione?

    Ania Mart · 10 grudnia, 2021 o 3:45 pm

    Nie o takie kamienie chodzi, ale takie, które kupujesz np. w sklepie ezoterycznym i np. uzywasz je do rytuałów np. na odblokowanie czakr.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *