furtka dla demona do domu

By demon mógł wejść do domu, potrzebuje Waszego zaproszenia. To może być dowolna rzecz, którą kupicie, którą przyjmiecie na prezent lub którą ktoś Wam podrzuci. Byty demoniczne działają podstępem. Często wystarczy przynieść książkę do domu, która była dyktowana przez istoty demoniczne, a nieświadomie zapraszacie je do swojego domu i nagle zaczynają się dziać dziwne rzeczy od momentu sprowadzenia do domu tych konkretnych rzeczy.  

Rzeczy “święte” namaszczone energią demona 

Byty demoniczne są przebiegłe. Wiedzą, że ostatnia rzecz, jaką ludzie będą podejrzewać to różnego rodzaju obrazy przedstawiające świętych, krzyże, figurki aniołków i innych świętych czy po prostu ładne a czasami drogocenne rzeczy, które na ogół ludziom się podobają z tym, że ich energia jest bardzo negatywna.  

Kiedy wnosisz taki przedmiot do swojego domu 

Wnosząc taki przedmiot namaszczony energią demoniczną, zapraszasz te istoty do swojego domu. Od tej chwili mogą przez nie wchodzić. Dlaczego tak to działa? Ponieważ we Wszechświecie obowiązuje prawo Wolnej Woli. By byt mógł ingerować w Twoje życie, musi otrzymać od Ciebie pozwolenie. Gdy wnosisz lub przyjmujesz prezent od “nich”, rozumują to jako zaproszenie do wejścia do domu. Co ciekawe, będą mogły Cię atakować tylko w tym domu, gdzie mają furtki, gdy znajdziesz się poza domem, nie będą mieć do Ciebie dostępu.  

Prezenty-furtki dla demona podrzucane przez “życzliwe” osoby 

Spotykamy się dosyć często podczas pracy przy oczyszczaniu ludzi, że prezenty-furtki są podrzucane przez tzn. “życzliwe” osoby. Dają Wam prezenty i wręcz domagają się ich przyjęcia. Czasami coś zostawiają pod drzwiami, pod płotem, byście je przyjęli. Czasami mogą to być prezenty tzn. “święte”, których nikt nie odważy się zniszczyć czy wyrzucić. Jakie mogą to być prezenty? Krzyże, figurki aniołów, obrazy świętych. Oczywiście prezenty te nie są uświęcone energią Stwórcy, a istoty demonicznej.  

Inna para miała za sąsiadkę kobietę opętaną przez demona. Była tak “życzliwa”, że przez dwa lata sąsiedztwa, obdarowała ich masą prezentów, które, gdy ich nie przyjmowali, zwyczajnie zostawiała im pod drzwiami. Gdy dowiedzieli się, że te przedmioty są zarówno furtką dla demona, jak i wnoszą jego energię do domu, zaczęli się wszystkiego tego pozbywać. Był jednak jeden prezent, który mnie zastanowił. Był to metalowy krzyżyk na szyję z Jezusem. Nigdy przez nikogo nie poświęcony. Kobieta trzymała go z dala od córki, która nic o nim nie wiedziała.  Kazałem go wyrzucić wraz z innymi przedmiotami, które dostali od tej kobiety. Jednak, jakie zdziwienie było tej kobiety, gdy z chwilą, gdy mąż poszedł wyrzucić te rzeczy na śmietnik, przyszła jej córka do niej i spytała o ten naszyjnik, którego nigdy nie widziała i oznajmiła, że ona go chce mieć i nosić! Jakim cudem mogła o nim wiedzieć, skoro go nigdy nie widziała? 

Jak odnaleźć przedmioty-furtki dla demonów? 

Gdy dostajemy taki prezent-furtkę, to chwilę po jego otrzymaniu w domu zaczyna się dziać źle lub nawet bardzo źle. Ludzie mogą zacząć chorować, kłócić się z byle powodu, mogą następować zjawiska parapsychiczne, które będą zwyczajnie manifestacją demoniczną. By odnaleźć te przedmioty, należy zastanowić się, w jakim okresie czasu zaczęły się one dziać i jakie rzeczy w tym czasie otrzymaliśmy, które wnieśliśmy do domu. Bardzo często możemy od tych przedmiotów wyczuć negatywną energię, ale z jakichś powodów nie będziemy chcieli się ich pozbyć, bo np. to jest akurat prezent albo rzecz wartościowa, albo jakaś pamiątka. Czasami jest też tak, że jesteśmy prowadzeni przez byty i możemy te rzeczy sami kupić np. na pchlim targu i nieświadomie wprowadzimy te istoty do naszego domu. 

Jak sprawdzać przedmioty-furtki dla demonów? 

Nie tak dawno chłopiec, któremu pomagaliśmy uwolnić się od dwóch istot demonicznych nie miał pojęcia jakim prawem te byty wchodzą do jego domu i go dręczą. Kazałem mu odnaleźć furtki, jakie mają w tym domu. Pierwszą furtką dla słabszego demona okazał się metalowy krzyżyk, który zdarzało się, że w nocy przekręcał się do góry nogami. Gdy go wyniósł i zakopał ten słabszy demon przestał się pojawiać w domu.  Pozostał drugi demon, potężniejszy, jego nazwy nie będę wymieniał, bo to jest tutaj nieistotne. On też miał furtkę do domu, którą okazał się obrazek przedstawiający dziewczynkę. Bardzo ładny obrazek, ale jego energia była tak negatywna, że jak wysłał mi jego zdjęcie, to wytrzymałem tylko 3 sekundy i musiałem go wykasować, bo nie mogłem wytrzymać, tak zbierało mi się na wymioty patrząc na niego. Niestety tego obrazka nie mógł się pozbyć, bo była to tzn. “pamiątka” rodzinna. Pewnej nocy kazałem mu go spakować i wynieść do garaży by sprawdzić, czy ten demon wchodził przez ten obrazek. Tej nocy nie było nikogo. Noc miał przespaną. Wiedział już, że obraz ten to jest furtka i musi się go jakoś pozbyć. To jak ta historia się zakończyła, to już jest temat na inny post i opiszę, jak po mojej modlitwie do Źródła, Stwórca zesłał anioła, który przegonił byt demoniczny, a obrazek naładował energią Źródła. 

Jeśli nie masz pewności, jakie przedmioty stanowią furtkę dla bytów demonicznych, spakuj je wszystkie i wynieś z domu np. do garażu. Jeśli zjawiska ustaną, możesz mieć pewność, że pośród przedmiotów wyniesionych z domu jest przynajmniej jeden, który jest furtką dla demona.  

Udostępnij by rozwijać świadomość u ludzi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Ania Mart

Nazywam się Anna Mart i pracuję jako egzorcysta świecki. Potrafię dostrzec energie w medytacji, dusze, zjawy, klątwy i istoty demoniczne różnego pochodzenia. Często zajmuję się najtrudniejszymi przypadkami opętań, nawiedzeń, gdy księża egzorcyści nie mogą już pomóc, a modlitwy oczyszczające dają tylko chwilową poprawę. Wiele z przypadków, które dotyczą np. nawiedzania osób czy miejsc przez dusze i zjawy, księża egzorcyści nie są w stanie pomóc, ponieważ dogmat Kościoła Katolickiego nie przewiduje tego, że dusza ma wolną wolę po śmierci i może przebywać tam, gdzie chce np. łączyć się z duszą dziecka, pozbawiając jej w ten sposób energii. Jeśli potrzebujesz rady, jeśli Twój przypadek jest trudny czy beznadziejny napisz do mnie. Do tego, by pomóc wystarczy mi często zdjęcie miejsca czy osoby. Nie załamujcie się, gdy spotykacie się z przejawem negatywnych energii. Często te przypadki to początek naszej przemiany i odnalezienia w sobie mocy boskiej, energii Źródła Miłości. To pierwszy stopień na drodze ku życiu bogatemu w moc Stwórcy. Z miłością Ania.

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *