problemy ze snem a nawiedzone przedmioty

Ostatnio coraz częściej oczyszczamy ludzi z różnych istot, którzy mają też problem ze snem, permanentny. Niemal zawsze, gdy ktoś ma problem ze snem, okazuje się, że w jego otoczeniu jest jakiś przedmiot namaszczony energią demona, przez który taki byt także ma prawo wchodzić do domu. Ale to nie wszystko, nawet gdy nie wchodzi energia tego przedmiotu jest tak niska, że obniża samopoczucie oraz zakłóca spokojny sen.

Jakie to są przedmioty? Na ogół jest to jakieś rękodzieło. Nie są to produkty przemysłowe. Rękodzieło działa w taki sposób, że jak człowiek, który jest opętany wykona jakiś przedmiot własnoręcznie, to przedmiot ten automatycznie jest skażony energia tego demona, który jest w człowieku. Daje mu możliwość wchodzenia przez ten przedmiot.

Napiszę Wam, na jakie ostatnio trafiliśmy przedmioty (w okresie ostatniego tygodnia), które pozwalały demonowi wchodzić do domu i były dla niego furtką, a jednocześnie powodowały bezsenność:
1. Kamizelka z materiału (rękodzieło)
2. Odpromienniki wykonane z kamieni, wyrób rękodzielniczy.
3. Magnesy na lodówkę (wyrób rękodzielniczy)
4. Szklana fajka wodna.
5. Obrazek z ramką namalowany przez osobę opętaną.

6. Drewniany, stary krzyżyk z metalową figurką Jezusa.

Udostępnij by rozwijać świadomość u ludzi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Ania Mart

Nazywam się Anna Mart i pracuję jako egzorcysta świecki. Potrafię dostrzec energie w medytacji, dusze, zjawy, klątwy i istoty demoniczne różnego pochodzenia. Często zajmuję się najtrudniejszymi przypadkami opętań, nawiedzeń, gdy księża egzorcyści nie mogą już pomóc, a modlitwy oczyszczające dają tylko chwilową poprawę. Wiele z przypadków, które dotyczą np. nawiedzania osób czy miejsc przez dusze i zjawy, księża egzorcyści nie są w stanie pomóc, ponieważ dogmat Kościoła Katolickiego nie przewiduje tego, że dusza ma wolną wolę po śmierci i może przebywać tam, gdzie chce np. łączyć się z duszą dziecka, pozbawiając jej w ten sposób energii. Jeśli potrzebujesz rady, jeśli Twój przypadek jest trudny czy beznadziejny napisz do mnie. Do tego, by pomóc wystarczy mi często zdjęcie miejsca czy osoby. Nie załamujcie się, gdy spotykacie się z przejawem negatywnych energii. Często te przypadki to początek naszej przemiany i odnalezienia w sobie mocy boskiej, energii Źródła Miłości. To pierwszy stopień na drodze ku życiu bogatemu w moc Stwórcy. Z miłością Ania.

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *