problemy ze snem a nawiedzone przedmioty

Ostatnio coraz częściej oczyszczamy ludzi z różnych istot, którzy mają też problem ze snem, permanentny. Niemal zawsze, gdy ktoś ma problem ze snem, okazuje się, że w jego otoczeniu jest jakiś przedmiot namaszczony energią demona, przez który taki byt także ma prawo wchodzić do domu. Ale to nie wszystko, nawet gdy nie wchodzi energia tego przedmiotu jest tak niska, że obniża samopoczucie oraz zakłóca spokojny sen.

Jakie to są przedmioty? Na ogół jest to jakieś rękodzieło. Nie są to produkty przemysłowe. Rękodzieło działa w taki sposób, że jak człowiek, który jest opętany wykona jakiś przedmiot własnoręcznie, to przedmiot ten automatycznie jest skażony energia tego demona, który jest w człowieku. Daje mu możliwość wchodzenia przez ten przedmiot.

Napiszę Wam, na jakie ostatnio trafiliśmy przedmioty (w okresie ostatniego tygodnia), które pozwalały demonowi wchodzić do domu i były dla niego furtką, a jednocześnie powodowały bezsenność:
1. Kamizelka z materiału (rękodzieło)
2. Odpromienniki wykonane z kamieni, wyrób rękodzielniczy.
3. Magnesy na lodówkę (wyrób rękodzielniczy)
4. Szklana fajka wodna.
5. Obrazek z ramką namalowany przez osobę opętaną.

6. Drewniany, stary krzyżyk z metalową figurką Jezusa.


Ania Mart

Nazywam się Anna Mart. Razem z mężem zajmuję się rozwojem świadomości na temat świata energetycznego. Mówię o zagrożeniach płynących do różnych istot, które pobierają z ludzi energię, ingerują w naszą przestrzeń i ustawiają ludziom życie: w tym choroby, związki, a nawet rodzaj śmierci. Wiele z problemów zdrowotnych ma swoje podłoże po stronie energii, a dokładniej ubytków energii. Moim zadaniem jest zobaczyć te ubytki energii i pomóc ludziom wyzdrowieć, wyjść z depresji czy zwyczajnie czuć się szczęsliwymi.

1 Komentarz

Artur Golla · 14 lutego, 2022 o 9:35 am

Czy jest coś na rzeczy z kalendarzem od kominarza który dostajemy podczas wizyty co roku? Kominiarz mówi „kalendarz na szczęście ” i dostaje pewną kwotę pieniędzy za kalendarz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *