Wiele z matek pisze, że problemy z dzieckiem zaczęły się właśnie od komunii świętej. Często nawet już na drugi dzień po tej “świętej” uroczystości dzieci zaczynały mieć problemy z psychiką.  

Tak napisała jedna z mam w mailu dzisiaj (imię zmieniłem): 

“Bardzo proszę o sesję dla mojej 13 letniej córki Dagmary.  Zawsze była trudnym dzieckiem, lecz okres dojrzewania jest bardzo trudny … Psychiatra stwierdził, że to lęk separacyjny wieku dziecięcego. Proszę o pomoc źle to wpływa na jej siostrę bliźniaczkę Joannę. Dodam, że właściwie problemy zaczęły się w białym tygodniu w pierwszej komunii i od tamtej pory narastają…” 

Inna mama tak napisała: 

“Mam problemy z córką, ma 11,5 lat. Jakiś czas temu zaczęła mówić, że czuje się chłopcem, chociaż do tej pory nic na to nie wskazywało. Do tego doszło zainteresowanie demonami, diabłami. Samookaleczenia. Córka mówi, że słyszy głos, który jej mówi, że jest beznadziejna, że ma się ukarać. Wcześniej była towarzyska i radosna. Jest pod opieką psychologa, ale ja mam wrażenie, że to opętanie, jakiś podczep. Po dłuższej analizie doszłam do wniosku, że to się zaczęło po komunii świętej. Przed była dziewczynką, kilka dni po kazała sobie ściąć włosy, bo ona czuje się chłopcem.” 

Pamiętajcie o tym, że w KK Stwórcy nie ma. Nie ma go w żadnej religii. Kościół Katolicki jest przejęty przez byty i większość sakramentów w KK ma związek z zawieraniem kontraktów z bytami demonicznymi – tak jak komunia jest aktem zawiązania paktu z demonem w kapturze.  

Jak zerwać ten pakt? 

Kontrakt jest “zapisany” w przedmiotach. Należy usunąć lub zniszczyć wszystkie przedmioty, jakie dziecko otrzymało w dniu komunii. W szczególności pamiątkę imienną po komunii, różańce, podpisane modlitewniki i biblię (biblia jest normalnie neutralna). Zdjęcia i inne prezenty, jakie dziecko otrzymało w dniu komunii najczęściej też będą przejęte przez byt i z nich będzie mógł atakować.  


Ania Mart

Nazywam się Anna Mart. Razem z mężem zajmuję się rozwojem świadomości na temat świata energetycznego. Mówię o zagrożeniach płynących do różnych istot, które pobierają z ludzi energię, ingerują w naszą przestrzeń i ustawiają ludziom życie: w tym choroby, związki, a nawet rodzaj śmierci. Wiele z problemów zdrowotnych ma swoje podłoże po stronie energii, a dokładniej ubytków energii. Moim zadaniem jest zobaczyć te ubytki energii i pomóc ludziom wyzdrowieć, wyjść z depresji czy zwyczajnie czuć się szczęsliwymi.

6 Komentarzy

sawara · 24 stycznia, 2022 o 8:33 am

Witam, jak rozumieć tekst z Biblii: „Kto spożywa moje Ciało i pije moją Krew, ma życie wieczne, a Ja go wskrzeszę w dniu ostatecznym. Ciało moje jest prawdziwym pokarmem, a Krew moja jest prawdziwym napojem. Kto spożywa moje Ciało i Krew moją pije, trwa we Mnie, a Ja w nim.” ? Zawsze wierzyła, że Komunia Św. przybliża do Stwórcy wedle Jego słów.

  Ania Mart · 28 stycznia, 2022 o 1:58 pm

  Jezus nie jest autorem tych słów. Nie może być, bo jest aniołem. Podczas ostatniej wieczerzy Jezus mówił, by spożywać wino i chleb na pamiątkę po nim.

   pawlak · 16 kwietnia, 2022 o 6:54 am

   to co Pani pisze o pamiątce i o obrazach to mi sie kojarzy ze świadkami Jehowa – pełno jest czytających Biblie na swój sposób odłamów . Linia prawdy jest cienka ., łatwo błądzimy .Czytamy tą samą Biblie a mamy różne prawdy .Przyjmijmy Biblie sercem

    Ania Mart · 19 kwietnia, 2022 o 1:55 pm

    Nie zna Pani Biblii, a mówi Pani o Biblii. Czy wie Pani, że katolicy mają tylko 9 przykazań z 10? Czy wie Pani że 9 przykazanie zostało podzielone na pół, a 2 przykazanie od Stwórcy by nie gromadzić przedmiotów religijny z podobiznami tego co na niebie, na ziemi i w głębinach i nie oddawać im czci, to przykazanie zostało wymazane? Czy wie Pani, że Polska jest na 2 miejscu pod względem samobójstw wsród dzieci i młodzieży w Europie a na 1 miejscu także jest kraj gdzie dominuje kult obrazów i ikon – Litwa?

Aneta · 29 stycznia, 2022 o 6:24 pm

Mam pytanie.
1 A co z chsztem w wodzie gdy zanuża się całe ciało w imię Jezusa co się wtedy dzieje. Z duszą i ciałem astralnym???To chyba też pochodzi z matrix???

2.A co z kremacją czy ona jest okei. Bo mojim zdaniem tak…. Jeżeli nie jesteśmy w Religi. Jak powinno wyglądać grzebanie zmarłych??? A co z oddawaniem organów na przeszczep???? Czy jest sens cmętarzy budowaniu grobów… Kupowaniu nagrobków….. Kwiatów budowanie pomników.??? Jak to powinno wyglądać…??? W Holandii większość ludzi kremuje bliskich i rozsypuje prochy w tzw. Parkach pamięci??? Jak to powinno wyglądać.

3.zrywanie kontraktów tzw. Komunijnych i Eucharystii czy warto palić te tzw. Pamiątki. A co jeśli obecnie nie mogę tego zrobić. Jak można zablokować demonki w kapturze. 😁😁😁

4. Rozumiem ten motyw z dekoracjami tzw. religijnymi to czym można zdobić dom…??? Bo lubię kwiaty… A figurki porcelanowe przedstawiające delfiny. Laleczki polceraniwe. Obrazy z kotami końmi iitd Czy to jest okei.

5.Czy każda ozdobą z skrzydłami symbolizuje Anioła szatana…. Bez względu na ozdobę np. Koń pegaz kot że skrzydłami itp.

6.Obraz Jezu ufam tobie. To fakt jeżeli Jezus nie jest Bogiem ale aniołem. To ta pocztać bo po owocach ich poznacie… To co z tymi setkami nawrucony h ludzi??? Oni czynią dobro pomają służą. Bo ja to rozumiem że np. Tzw. Św. Faustyna umarła w cierpieniach…. 33 lata to nie wiele… I wielu tzw. Św i błogosławionych po prostu konało w mękach i przez cierpienie i przez latami mękę….

7.A jsk wygląda wasze życie. Czy Państwo spaliliście pamiątki tzw. Komunijne że chrztu??? W jaki sposób wasze życie jest inne..

8.A jak powinno się zachowywać w miejscach lub chronić energetycznie. Gdzie ktoś w domu ma krzyże obrazy i inne taki rzeczy???

9.Proszę odemnie prośba jak będziesz rozmawiał ze żródłem że jestem bardzo samotną osobą. I że zawsze mi zależało aby pozna” prawdę o człowieku że my ludzie jesteśmy czymś więcej niż tylko ciało… I zależy mina czynieniu dobra…. Lecz ja tak mało potrafię…

  sawara · 10 sierpnia, 2022 o 6:55 am

  Aneto, na te pytania znajdziesz odpowiedź na grupie facebook „Rozwój Świadomości.”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *