Gdy oczyszczamy ludzi, to gdy pojawiają się jakieś problemy, to jednym z nich są tatuaże. Byliśmy ostatnio w Zakopanem i zrobiliśmy zdjęcie wystawie tatuaży i artystów, którzy je wykonują. Dzisiaj je sprawdziliśmy. Wszystkie po zesłaniu na nie energii ze Źródła stanęły w płomieniach! 

Byty wiedziały, że nadchodzą czasy ostateczne, gdzie świadomość ludzka będzie się podnosić, a Matrix powoli upadać. W związku z tym przygotowały się na te czasy, by jak najwięcej uwiązać do siebie ludzi. Jednym ze sposobów są właśnie tatuaże. To dlatego w tych czasach tak się je promuje. Przyjdą czasy, że tak jak dzisiaj są oblegane studia tatuażu, w przyszłości takie same kolejki będą do salonów usuwania tatuażu.  

Co zrobić z tatuażem, gdy byt przez niego wchodzi? 

Pytaliśmy dzisiaj Źródła, co zrobić w takim wypadku i powiedziało nam, że najlepiej, zanim tatuaż zostanie całkiem usunięty, zakryć go na przykład bandażem. W ten sposób wyrazicie swoją wolę, że nie chcecie by cokolwiek przez niego wchodziło. To powinno znacznie osłabić oddziaływanie istot, które ingerują korzystając z tatuażu. 

Anegdota na dzisiaj 

Gdy zrobiłem zdjęcia tych tatuaży, wysłałem je przez Whatsappa do Ani, ale Whatsapp zapisuje je automatycznie na dysku smartfona. I już tylko to pozwoliło bytowi do ingerowania w naszą przestrzeń, bo oboje mieliśmy ich prace (energie) na swoich smartfonach.  

I tak dzisiaj sobie wracamy z Zakopanego, kupujemy bilet na pociąg z Krakowa do Warszawy, a tam okazuje się, że wagon ma numer 13 (dawna liczba Szatana, gdy pracował jako anioł przy Źródle) a w przedziale nie zgadniecie: dwa warczące na siebie psy! 😀 Od razu domyśliłem się, że byt ingerował w przydział miejsc w pociągu. Usunąłem te zdjęcia tatuaży z dysku smartfona i o to samo poprosiłem Anię, by zrobiła u siebie. 

W medytacji poprosiłem Anię, by temu bytowi od zdjęć tatuaży, by się cmoknął w tyłek, że musiałby się bardziej postarać, by mi popsuć humor. 😊  

Teraz sobie wyobraźcie, jeśli tylko zdjęcie na dysku pozwala im na ingerencje, to co mogą zrobić, jak człowiek zrobi sobie tatuaż na swoim ciele.  

Podczas samego pobytu w Zakopanem, widzieliśmy chyba z 10 osób, które miały na sobie tatuaże jak nie smoka, to jakiegoś gada czy jaszczurki.  

Udostępnij by rozwijać świadomość u ludzi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Ania Mart

Nazywam się Anna Mart i pracuję jako egzorcysta świecki. Potrafię dostrzec energie w medytacji, dusze, zjawy, klątwy i istoty demoniczne różnego pochodzenia. Często zajmuję się najtrudniejszymi przypadkami opętań, nawiedzeń, gdy księża egzorcyści nie mogą już pomóc, a modlitwy oczyszczające dają tylko chwilową poprawę. Wiele z przypadków, które dotyczą np. nawiedzania osób czy miejsc przez dusze i zjawy, księża egzorcyści nie są w stanie pomóc, ponieważ dogmat Kościoła Katolickiego nie przewiduje tego, że dusza ma wolną wolę po śmierci i może przebywać tam, gdzie chce np. łączyć się z duszą dziecka, pozbawiając jej w ten sposób energii. Jeśli potrzebujesz rady, jeśli Twój przypadek jest trudny czy beznadziejny napisz do mnie. Do tego, by pomóc wystarczy mi często zdjęcie miejsca czy osoby. Nie załamujcie się, gdy spotykacie się z przejawem negatywnych energii. Często te przypadki to początek naszej przemiany i odnalezienia w sobie mocy boskiej, energii Źródła Miłości. To pierwszy stopień na drodze ku życiu bogatemu w moc Stwórcy. Z miłością Ania.

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *