Gdy oczyszczamy ludzi, to gdy pojawiają się jakieś problemy, to jednym z nich są tatuaże. Byliśmy ostatnio w Zakopanem i zrobiliśmy zdjęcie wystawie tatuaży i artystów, którzy je wykonują. Dzisiaj je sprawdziliśmy. Wszystkie po zesłaniu na nie energii ze Źródła stanęły w płomieniach! 

Byty wiedziały, że nadchodzą czasy ostateczne, gdzie świadomość ludzka będzie się podnosić, a Matrix powoli upadać. W związku z tym przygotowały się na te czasy, by jak najwięcej uwiązać do siebie ludzi. Jednym ze sposobów są właśnie tatuaże. To dlatego w tych czasach tak się je promuje. Przyjdą czasy, że tak jak dzisiaj są oblegane studia tatuażu, w przyszłości takie same kolejki będą do salonów usuwania tatuażu.  

Co zrobić z tatuażem, gdy byt przez niego wchodzi? 

Pytaliśmy dzisiaj Źródła, co zrobić w takim wypadku i powiedziało nam, że najlepiej, zanim tatuaż zostanie całkiem usunięty, zakryć go na przykład bandażem. W ten sposób wyrazicie swoją wolę, że nie chcecie by cokolwiek przez niego wchodziło. To powinno znacznie osłabić oddziaływanie istot, które ingerują korzystając z tatuażu. 

Anegdota na dzisiaj 

Gdy zrobiłem zdjęcia tych tatuaży, wysłałem je przez Whatsappa do Ani, ale Whatsapp zapisuje je automatycznie na dysku smartfona. I już tylko to pozwoliło bytowi do ingerowania w naszą przestrzeń, bo oboje mieliśmy ich prace (energie) na swoich smartfonach.  

I tak dzisiaj sobie wracamy z Zakopanego, kupujemy bilet na pociąg z Krakowa do Warszawy, a tam okazuje się, że wagon ma numer 13 (dawna liczba Szatana, gdy pracował jako anioł przy Źródle) a w przedziale nie zgadniecie: dwa warczące na siebie psy! 😀 Od razu domyśliłem się, że byt ingerował w przydział miejsc w pociągu. Usunąłem te zdjęcia tatuaży z dysku smartfona i o to samo poprosiłem Anię, by zrobiła u siebie. 

W medytacji poprosiłem Anię, by temu bytowi od zdjęć tatuaży, by się cmoknął w tyłek, że musiałby się bardziej postarać, by mi popsuć humor. 😊  

Teraz sobie wyobraźcie, jeśli tylko zdjęcie na dysku pozwala im na ingerencje, to co mogą zrobić, jak człowiek zrobi sobie tatuaż na swoim ciele.  

Podczas samego pobytu w Zakopanem, widzieliśmy chyba z 10 osób, które miały na sobie tatuaże jak nie smoka, to jakiegoś gada czy jaszczurki.  


Ania Mart

Nazywam się Anna Mart. Razem z mężem zajmuję się rozwojem świadomości na temat świata energetycznego. Mówię o zagrożeniach płynących do różnych istot, które pobierają z ludzi energię, ingerują w naszą przestrzeń i ustawiają ludziom życie: w tym choroby, związki, a nawet rodzaj śmierci. Wiele z problemów zdrowotnych ma swoje podłoże po stronie energii, a dokładniej ubytków energii. Moim zadaniem jest zobaczyć te ubytki energii i pomóc ludziom wyzdrowieć, wyjść z depresji czy zwyczajnie czuć się szczęsliwymi.

6 Komentarzy

Eli · 6 lutego, 2022 o 9:21 pm

Czy wszystkie tatuaże? Ja mam kwiatuszki, w ogóle podoba mi się ozdabianie ciała delikatnymi tatuażami z tematyką natury 🙂

Nigdy za to nie podobały mi się te demoniczne tatuaże, czy złamane serca czy pistolety, miecze i inne dziwności.. nigdy nie rozumiałam po co „odziewać” się czymś takim..

  Ania Mart · 4 czerwca, 2022 o 3:19 pm

  To nie ma znaczenia. Ważne jest kto zaprojektował i kto wykonał tatuaż. Mieliśmy przypadek tatuażu, gdzie kobieta miała na nodze lilie wodne. A to był silny portal. Byt z drugiej nogi czerpał z kobiety energię, tak że ta noga jej bardzo napuchła i opuchlizna nie schodziła tygodniami. Nikt nie wiedział co się dzieje. Dopiero w medytacji zobaczyliśmy, jak energia z nogi na której nie było tatuażu była ściagana do portalu na drugiej nodze, gdzie był tatuaż.

Agnieszka · 2 czerwca, 2022 o 12:13 pm

Czy tutaj chodzi o jakikolwiek tatuaż czy to zależy? Zawsze marzył mi się tatuaż, ale nie jakiś demoniczny tylko delikatny jako ozdoba ciała np kwiatki, matka z dzieckiem.

  Ania Mart · 3 czerwca, 2022 o 10:43 am

  jakbyś poczytała co się dzieje z ludzmi, gdy mają niewinne tatuaze typu lilie wodne, jakie mają problemy, to byś była 100% przekonana, by tego unikać jak ognia. Bo nigdy nie wiesz, kto ma jaką energię i z kim kontrakt, gdy wykonuje tatuaz i przekazuje swoje energie w tatuaż oraz nie wiesz, kto projektował dany wzór.

Klaudia · 25 sierpnia, 2022 o 8:32 am

Witam,

Czy mozna w jakis sposob zneutralizowac znaczenie tatuazu? Czy mozna zmienic intencje noszenia tautuazu? Zrodlo milosci moze wszystko czy my rwoniez potrafimy to zrobic? Podejrzewam ze nie wazne czy usuniemy tatuazy i tak slad energetyczny zostanie w nas.
Pozdrawiam

  Ania Mart · 28 sierpnia, 2022 o 11:03 am

  Już tego próbowaliśmy, gdy tłumaczyliśmy bytowi że zmieniamy znaczenie symboliki danego tatuażu. To nic jednak nie dało i byt nadal z tatużu ingerował i czerpał energię z danej osoby i z członków rodziny. OWszem Źródło może wszystko, ale tatuaże wpisują się w prawa ustaowione przez Źródło, któych Stwórca sam swoich praw nie łamie. By usunąć energię z tatuażu i zabronić bytowi, który współtworzył tatuaż ingerencji musiałoby dla tej jednej osoby złamać swoje prawa i zasady na jakich ten świat się rządzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *