Dzisiaj na koniec sesji poprosiłem Stwórcę by pokazał Ani na czym naprawdę polegał pierwszy grzech Adama i Ewy. Odpowiedź nas zaskoczyła, mnie przynajmniej bardzo. 

To co nam Źródło pokazało, to moment, gdy Szatan krytykował Stwórcę za sposób w jaki zarządza istotami. Zarzucał mu, że ludzie powinni mieć wybór, poznać czym jest zło. Stwórca powiedział, że da ludziom wybór, jeśli opowiedzą się za opcją proponowaną przez Szatana, będzie miał na nich wpływ.  

W Raju zostało utworzone drzewo owocowe. Owoce te przypominały jabłka, chodź nie były identyczne z tymi jabłkami, jakie znamy. Adam i Ewa dostali wybór: jeśli chcą dowiedzięć się czym jest zło, wystarczy, że dokonają swoistego rytuału: zerwą owoc z drzewa poznania zła.  

W którymś momencie po wspólnej dyskusji Adam i Ewa dokonali wyboru – postanowili zerwać owoc, który automatycznie był wyborem ingerencji Szatana w ich życie. Można powiedzieć, że sami z ciekawości zgodzili się na podczep istot negatywnych i ich ingerencję w ich życie.  

Tak zwana jabłoń i jej owoce nie były same w sobie grzechem, a symbolem, rytuałem wyboru Szatana. Zrywając owoc z tego drzewa wybrali ingerencję zła w swoje życie. A wybór pomiędzy złem a dobrem mieli zawsze, nie mieli go nigdy ograniczonego, jednak mając w sobie cząstkę Stwórcy, mieli też i jego sumienie, cechy jakie ma Stwórca. Dlatego, pomimo że zawsze mogli wybrać zło, nie wybierali go, bo mieli czyste dusze. Dopiero ich ciekawość poznania zła, dała Szatanowi i jego istotom furtkę do ingerencji nie tylko w ich życie, ale całą ludzkość.  


Ania Mart

Nazywam się Anna Mart. Razem z mężem zajmuję się rozwojem świadomości na temat świata energetycznego. Mówię o zagrożeniach płynących do różnych istot, które pobierają z ludzi energię, ingerują w naszą przestrzeń i ustawiają ludziom życie: w tym choroby, związki, a nawet rodzaj śmierci. Wiele z problemów zdrowotnych ma swoje podłoże po stronie energii, a dokładniej ubytków energii. Moim zadaniem jest zobaczyć te ubytki energii i pomóc ludziom wyzdrowieć, wyjść z depresji czy zwyczajnie czuć się szczęsliwymi.

2 Komentarze

Tomek · 21 lutego, 2022 o 11:51 pm

Skoro wybór mieli zawsze,to żeby wybrać dobro to musieli wiedzieć czym dobro jest a czym nie jest?.Skoro byli tak czyści i święci to intuicyjnie wiedzieli że zła wybrać nie mogą.

Tomek · 22 lutego, 2022 o 12:28 am

Skoro wybór mieli zawsze to aby wybrać dobro to musieli najpierw wiedzieć czym dobro jest a czym nie jest?. Skoro byli tak święci i czyści to intuicyjnie wiedzieli że zła wybrać nie mogą, dlaczego więc wybrali zło? czy nie byli świadomi podstępu szatana? i dlaczego Stwórca na to pozwolił?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *