Jesteśmy coraz bardziej otaczani energiami, które mają nas pozbawiać energii. Ludzie myślący potrafią to dostrzec po swoich bliskich, że są coraz bardziej wyczerpani, depresyjni, schorowani. 

Wysyp autyzmu i  innych schorzeń podobnych też ma z tym związek. Jesteśmy coraz bardziej otoczeni energiami istot, których celem jest z nas pobierać coraz więcej energii i to zjawisko będzie z czasem coraz bardziej narastać. 

Skażone marki odzieżowe
Spytaliśmy się Źródła ile odzieżowych marek ubrań (także obuwniczych i szyjących torby) ma energię istot demonicznych na mocy różnych kontraktów. Źródło powiedziało, że ze wszystkich marek odzieżowych na rynku ta liczba nie przekracza 5%, ale jest to tendencja wzrostowa i z czasem coraz więcej marek ubrań będzie zawierało (po całości) szkodliwe energie dla ludzi.


Co to znaczy skażone marki „po całości”?
Chodzi o takie marki, gdzie każdy jeden produkt z logo danej marki ma energię istot i ma zdolność do pobierania energii z ludzi, którzy mają ten przedmiot na sobie lub przy sobie (np. w szafie).


Sytuacja wygląda niestety gorzej (niż te niecałe 5%) 
Jak już na pewno zauważyliście, to marek ubrań na polskim rynku jest cała masa, jednak są marki, które bardzo wybijają się na rynku i szybko zdobywają rynek. I bardzo często te marki ubrań mają energię bytów i mają wsparcie bytów – dlatego tak szybko się rozwijają, bo dzieje się to kosztem energii klientów. 


20% rynku odzieżowego w Polsce zajmują skażone energiami marki!
Można założyć, że co piąty sklep odzieżowy w centrum handlowym zawiera po całości skażone ubrania w sklepie. Niestety ze względu na to, że możemy narazić się na różne ataki prawne od tych marek, które mają energię bytów, nie będę tutaj podawał ich nazw, ale w innych postach prosiłem Was o sprawdzenie energii pewnych marek i byście wyciągneli wnioski z takich testów dla siebie. 


Jak silne są to energie umieszczone w ubraniach marek?
Odpowiem Wam z naszego doświadczenia, jak silne potrafią być to energie w ubraniach. Otóż w naszym przypadku, jestem tego absolutnie pewien, że kilka dosłownie kurtek producenta, który ma skażony cały asortyment mogło doprowadzić do śmierci, ponieważ pobór energii był tak duży. 


Jak można sprawdzić marki ubrań, które kupujesz?
Wydrukuj sobie logo danej marki i połóż pod poduszkę. Jeśli będziesz mieć problemy ze snem, najprawdopodobniej cała marka ma energię. Możesz też wziąć ubrania danej marki, położyć je blisko głowy i sprawdzić także jak Ci się śpi. 


Jak można sprawdzić energię całej szafy?
Spakuj wszystkie ubrania z szafy do worków próżniowych i zanieś na jedną noc do piwnicy, samochodu, garażu i sprawdź jak Ci się śpi bez ubrań w szafie. Ja tak zrobiłem i poczułem sporą różnicę na plus. Więcej o tym, jak czuć się lepiej we własnym domu mówię na darmowym webinarze.


Ile jest procent ubrań skażonych w sklepach, których marki są czyste energetycznie?
Wciąż większa część marek i ubrań nie ma żadnych energii. Jednak nawet w czystym energetycznie sklepie odzieżowym zdarza się, że są ubrania, które będą miały energię. Gdy pytaliśmy się Źródła ile takich ubrań może mieć energię, to otrzymaliśmy informację, że też w granicach około 5% ubrań. Oznacza to, że jeśli w swojej szafie masz np. 100 ubrań, a wszystkie kupiłeś w czystym energetycznie sklepie to i tak około 5 sztuk będzie miało energię i mogą emanować na ludzi energię i pozbawiać nas naszej energii. Jednak sprawdzenie tych ubrań jest już trudniejsze i wymaga wprawy. 


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *