Jeszcze kilka lat temu nie wiedziałem, jak silna u kobiet jest intuicja. Obserwowałem Anię, to co mówi, o tym co czuje, o jej przeczuciach, ale nie rozumiałem, dlaczego powinienem to przynajmniej rozważyć i wziąć pod uwagę przy swoich wyborach.  

Tymczasem wielu mężczyzn ignoruje kobiecą intuicję. Nie słucha się jej, bo uważa, że to co płynie z rozumu jest lepsze niż to co płynie z intuicji. Poza tym, ego mężczyzn nie pozwala mężczyznom kierować się kobiecą intuicją.  

W efekcie wielu mężczyzn może doświadczyć tego, że po latach ich decyzje płynące z rozumu były błędne i to co czuła ich żona czy partnerka i posłuchanie się tego dałoby dużo lepsze rezultaty.  

Przez lata przyglądałem się, gdy Ania mówiła co czuje. Na część rzeczy buntowałem się, gdyż rozum kazał mi zrobić inaczej. Część posłuchałem się, a jeszcze inne rzeczy, o których mówiła mogłem to sprawdzić dopiero po wielu latach.  

Pamiętam jak około 4 lata temu powiedziała, że czuje, że będzie taki dzień, że będzie się mówić o soli, że ma bardzo prozdrowotne właściwości. Wtedy w Internecie było przeświadczenie, że sól w nadmiarze szkodzi. Wtedy sól obok mleka i cukru były uważane za substancje, które są mocno szkodliwe. Ania jednak powiedziała coś zupełnie innego niż powszechne na tamten czas panujące opinie. 

I tak oto wczoraj, po 4 latach od dnia, gdy Ania oznajmiła, że kiedyś ludzie zmienią zdanie na temat szkodliwości soli pokazała mi takie wykresy na temat prozdrowotnych właściwości soli pochodzenia naturalnego i szkodliwego działania soli przetworzonej chemicznie.  

Jakie znaczenie ma to dla mężczyzn? 

A no takie, że kobiety stanowią wraz z mężczyzną zespół. Gdy mężczyzna uważa kobietę za jedynie sprzątaczkę, kucharkę czy opiekunkę do dzieci to tak jakby właściciel firmy, który zatrudnił dyrektora, płaciłby mu pensję dyrektorską, ale wykorzystywał tylko do sprzątania toalety.  

Kobieca intuicja jest dużo lepsza niż męska i my mężczyźni od kobiet będziemy się uczyć jej używać, ale zanim dojdzie w ogóle do nauki, powinniśmy przynajmniej rozważać to co kobieta mówi, co czuje, bo nie rzadko, a nawet często (tutaj powinieneś się uśmiechnąć) to co czuje płynie prosto od Źródła/Stwórcy, a to co płynie z rozumu bardzo często to podpowiedź od istot, które nie życzą nam dobrze.  

I jak kobiety powinny przedstawiać swoje odczucia 

Przede wszystkim łagodnie, ponieważ każda agresja, gdzie kobieta chce na swoim postawić, bo tak czuje, że to będzie dobre, tylko blokuje mężczyzn i daje im przeświadczenie, że nic co jest przekazane w sposób agresywny nie może być dobre.  

p.s. Odnośnie szkodliwości mleka i cukru nic się nie zmieniło  😊  

Udostępnij by rozwijać świadomość u ludzi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

1 Komentarz

Waldemar · 4 lutego, 2023 o 12:50 pm

Dr Jaśkowski leczył swoich pacjentów kwaśnym mlekiem od krowy. Pamiętam, że dr Jaśkowski mówił, że mleko prosto od krowy, zawiera ponad 200 bakterii i enzymów, dobrych dla jelit. Chodzi o mleko nie podgrzane powyżej 40 stopni C.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *