Spytałem ostatnio Źródła co oznacza napis na dolarze “Novus Ordo Seclorum” (Nowy Porządek Dziejów) i Źródło powiedziało, że jest to plan, który obecnie jest wprowadzany przez Szatana w czasach ostatecznych starcia Stwórcy z Szatanem, a który został opracowany na długo zanim zaczęto drukować pieniądze. 

Jest to plan, który zakłada odcięcie ludzi od Źródła i uśmiercenie większej części populacji poprzez szczepionki. Plan ten zakłada również odnośnie tych którzy przeżyją, ich ścisłą kontrolę niczym zwierząt w zagrodzie, bez połączenia ze Źródłem, duszą i ciałem subtelnym. Ci co przeżyją mają być już tylko hodowani na potrzeby energii. 

“Bo kto chce zachować swoje życie, straci je, a kto straci swe życie z mego powodu, ten je zachowa”. 

Na te czasy, gdy wprowadzane są szczepionki, których głównym zadaniem jest bardziej zniewolić duszę i ciało subtelne i odciąć od energii Źródła odpowiada cytat z Ewangelii, gdy przez Jezusa przemówił Stwórca: 

“Kto chce zachować swoje życie, straci je…” – dokładnie tak. Ponieważ szczepionki tak działają, zniewalają ciało subtelne, a to oznacza, że dusza nie będzie żywa, będzie coraz bardziej opętana i coraz mniej świadoma swojego istnienia. Dosłownie te osoby, które z obawy o życie przyjmują szczepionki, stracą życie, ponieważ z kolejną dawką (a będzie ich znacznie więcej niż jedna) będą tracić stopniowo świadomość istnienia. 

“…a kto straci swe życie z mego powodu, ten je zachowa” – to dotyczy tych osób, które odmawiają przyjęcia eliksiru życia, którego zadaniem jest właśnie zniewolić (najczęściej opętać) ciało subtelne i duszę, a w efekcie stracić życie, ponieważ dusza opętana nie wie nawet że istnieje. Ten kto nie boi się śmierci i chce zachować łączność ze Stwórcą, Źródłem, zachowa życie. 

Ile osób przeżyje po przyjęciu szczepionki?  

Pytaliśmy ostatnio Źródła, ile z tych osób, które dzisiaj przyjmują szczepionki będzie żyło za 10 lat? Źródło pokazało nam, że z tych co dzisiaj myślą o życiu przyjmując te dobrodziejstwo od Szatana, za 10 lat już 50% z nich nie będzie żyło, a ich dusze będą w znacznie większej niewoli niż są obecnie, często bez świadomości istnienia, całkowicie zniewoleni.  

Kiedy skończy się pandemia i nie będzie potrzeba więcej przyjmować szczepionek? 

Niestety, ale pandemia nie skończy się nigdy, chyba że sami ją zakończymy. Szatan nie planuje jej końca. Koniec pandemi nastąpi dopiero, gdy większość osób albo się obudzi, albo większa część ludzi umrze.  

Nie będzie też końca szczepionek, będą kolejne do których będą zmuszać i zachęcać na różne sposoby, a każde kolejne przyjęcie kolejnych dawek tego życiodajnego płynu będzie skutkować w śmierciach kolejnych osób, bezpłodnością i coraz większym odcięciem duszy od Źródła i zniewoleniem ciała subtelnego na jeszcze większym poziomie.  

III wojna światowa, czy kiedykolwiek wybuchnie? 

Nie to nie jest w planach Źródła, bo III wojna światowa oznaczałaby koniec życia na Ziemi i Szatan dobrze wiedział, że Stwórca na to mu nie zezwoli, bo oczywiście gdyby mógł, już wielokrotnie by zniszczył całą ludzkość. Pozostaje mu plan B, który polega głównie na uśmierceniu większej części ludzkości, a tych co pozostaną przy życiu, na ścisłej kontroli niczym szczurów w laboratoriach. Taki jest plan Szatana dla nas, dla istot, które chcą być przy Źródle i opowiadają się za dobrem.  

Nie słuchajcie tych osób, które mówią o wybuchu III wojny światowej. To są celowe zabiegi bytów, by odwrócić Waszą uwagę od najistotniejszej rzeczy, którą obecnie jest Nowy Porządek Świata ustanowiony dla ludzi jeszcze na długo zanim pieniądze zaczęto drukować. Każdy kto straszy III wojną światową nie pochodzi od Źródła.  

Nie dajcie się też podzielić poprzez konflikty, które obecnie nie mają najmniejszego znaczenia w obliczu tego zagrożenia, przed którym stanęła ludzkość.  


Ania Mart

Nazywam się Anna Mart. Razem z mężem zajmuję się rozwojem świadomości na temat świata energetycznego. Mówię o zagrożeniach płynących do różnych istot, które pobierają z ludzi energię, ingerują w naszą przestrzeń i ustawiają ludziom życie: w tym choroby, związki, a nawet rodzaj śmierci. Wiele z problemów zdrowotnych ma swoje podłoże po stronie energii, a dokładniej ubytków energii. Moim zadaniem jest zobaczyć te ubytki energii i pomóc ludziom wyzdrowieć, wyjść z depresji czy zwyczajnie czuć się szczęsliwymi.

23 Komentarze

kvl · 27 sierpnia, 2021 o 5:24 pm

Zastanawiam się nad tymi zamiarami Szatana… skoro zależałoby mu poprostu na depopulacji to wybrałby jedną z setek łatwiejszych i skuteczniejszych metod np. zatrucie wody pitnej, zatrucie jedzenia, opad radioaktywny itp. – jednak zabiłoby to jedynie ciało fizyczne, natomiast dusza by tu niewiele ucierpiała (no może poza traumą związaną ze śmiercią ciała). Szatanowi jednak chodzi o duszę, zatem potrzebuje on zgody na wejscie do naszej przestrzeni – taką zgodą właśnie może być dobrowolne przyjęcie szczepionki a tym samym danie mu dobrowolnie zgody. Co o tym myślicie?

  Ania Mart · 27 sierpnia, 2021 o 7:37 pm

  Tak, coś w tym jest Andrzeju. Oczywiście to prawda. Im większa zgoda duszy na wiekszy kontrakt, tym wiecej maja energii.

   GOSIA · 8 stycznia, 2022 o 7:41 am

   Aniu kochana… pomóżcie mi 😤 mam blokady..a tym samym kontakty z tego co zrozumiałam WIĘC CHCIALA bym je zerwać za życia..w tym wcieleniu.. myślę że MIAŁO BY TO TEŹ WPŁYW … NA MOJE.. CIAŁO FIZYCZNE… i odblokować by się mogła ENERGIA WW WSZYSTKICH NARZĄDACH😤 MOJEGO ORGANIZMU miało by to to zbawiencyklopedia wpływ .bo..mam toksyczne uszkodzenia

   Domi · 10 lutego, 2022 o 2:54 pm

   A co z 3 dniani ciemności. Pojawiają sie e wielu przepowiedniach tak jak iskra z Polski. Źródło cosno tym mówi?

Bozena · 7 grudnia, 2021 o 10:32 pm

Aniu ❤️❤️❤️Zapytaj Zrodlo ,,kiedy skonczy sie ten cyrk?mysle ze my dzieci Stworcy czekamy na to z utesknieniem, moze Piotr zrobi klejny film na ten temat ,,czekam z utesknieniem.Pozdrawiam Ciebie ..❤️❤️❤️

GOSIA · 8 stycznia, 2022 o 7:33 am

Dzięki Pani Aniu… wiele się nauczyłam WIEM KOGO PROSIĆ O POMOC W SWEJ NĘDZNEJEST CODZIENNOŚCI.. I JAK … WIEM ŹE STWÓRCA -ZRÓDŁO JEST.. BARDZO SKROMNE..NALEŹAŁO BY JEDNAK ZERWAĆ 2SZELKIE KONTAKTY Z demonicxnymi bytami gadzimi … które zostały nałożone na mnie w chwili” chrztu” potem tzw”pierwsza komunia”… św obrazki.. figura w mieszkaniu … moźliwe że z tego powodu.. tyle nieszczęść w moim ŹYCIU…nie zbyt udane dzieciń stwo oraz małżeństwo moich rodziców…😐😯 PRAGNĘ KONTAKTU Z WAMI WIEM ŹE JESTEŚCIE BARDZO ZDJĘCI… BŁĘDEM JEST NAWET PROSBA I MODLITWA DO JEZUSA ; bo , nie wiedziałam… źe jest bardzo zajęty i DOGLĄDAJĄC I OPIEKUJĄ SIĘ 60 – MA WSZECHSWIATAMi

GOSIA · 8 stycznia, 2022 o 7:49 am

Bardzo prosZE o kontakt i zapytanie STWORCY-ŹRODŁA CZY MI POMOŻE..? CHCĘ ZACZĄĆ OD ZERWANIA WSZYSTKICH KONTRAKTÓW ZA ŹYCIA W OBECNYM WCIELENIU…😤😊 JEST TO MOJA WOLNĄ WOLA MOJEJ DUSZY.. I CIAŁA SZCZEPIONKI NIE PRZYJĘŁAM I NIE PRZYJMĘ.. ANI JEDNEJ DAWKI NA TYLE MOJA ŚWIADOMOŚĆ JEST ROZWINIETA BY WIEDZIEĆ ŹE TO ZŁO !!! I DUCHOWE I FIZYCZNE…😢 ANIU… POPROŚCIE źródło w mojej intencji..

Justyn · 8 stycznia, 2022 o 1:43 pm

Jeśli szczepionka jest od szatana, to dlaczego teraz umierają ludzie niezaszczepieni, a zaszczepieni za 10 lat dopiero i to 50%. Jak szatanowi zależy aby unicestwić ludzkość jak najszybciej. Coś mi tu nie pasuje, może źle rozumiecie przekaz Stwórcy.

  Ania Mart · 14 stycznia, 2022 o 1:09 pm

  Ludzie już umierają, a za 10 lat z tych co przyjęli dzisiaj szczepionkę będzie żyło około 50% osób.

Mieczysław Jacek Skiba · 19 stycznia, 2022 o 6:42 am

Polskie Stowarzyszenie Niezależnych Lekarzy i Naukowców

Doktor Dorota Sienkiewicz

O szczepieniach na Covid 19

Dzień dobry Państwu ! dr nauk medycznych Dorota Sienkiewicz. Szanowni państwo mamy bezsporne fakty, to są dane, doniesienia z agencji medycznych z całego świata. Mamy dane konkretne liczbowe z agencji europejskich i amerykańskich na temat niepożądanych działań poszczepiennych, bardzo ciężkich, po tym preparacie inżynierii genetycznej, który de facto jest eksperymentem na ludziach na ogromną skalę ! Jakie to działania niepożądane ? O zgonach mówili koledzy, ale to są zawały, udary, to jest zakrzepica w wielu miejscach organizmu, to są objawy neurologiczne. I zgony także w coraz młodszej populacji, w tej chwili wiemy, że młodzi dorośli i nastolatkowie umierają ! Chciałabym przytoczyć tutaj opinię pana profesora Sucharita Bhakdiego, wybitnego niemieckiego mikrobiologa, specjalisty epidemiologii i chorób zakaźnych, który był wieloletnim dyrektorem Instytutu Mikrobiologii Medycznej w Niemczech, w Muguncji. Był też wieloletnim redaktorem naczelnym medycznego pisma „mikrobiologia medyczna i immunologia”. Pan profesor Sucharit Bhakdi w ostatnim wywiadzie stwierdził, że te preparaty mRNA powodują na tyle duże uszkodzenia układu immunologicznego człowieka, że dochodzi do załamania jego funkcji ochronnej ! Do czego to prowadzi ? Będzie to prowadziło do uaktywnienia się istniejących w naszym organizmie wielu wirusów i bakterii, nad którymi kontrolę ma układ immunologiczny. Czyli będzie wysiew np. gruźlicy, takich chorób jak toksoplazmoza, mononukleoza, wirus opryszczki i wielu innych. Pan profesor stwierdził, że dojdzie do eksplozji chorób nowotworowych ponieważ nie ma kontroli nad komórkami rakowymi, bo jest słaby układ odpornościowy. Dojdzie do wysiewu chorób z autoagresji. Proszę państwa, ryzyko choroby korona wirusowej nie jest tak duże, żeby narażać ludzi na tego typu ciężkie powikłania i przewlekłe choroby po szczepionce, która jest preparatem inżynierii genetycznej. Procedowana ustawa segregacyjna narzuca taki przymus tychże właśnie szczepień dla ludzi pracujących w różnych zawodach, w różnych przedsiębiorstwach, dla klientów różnych przedsiębiorstw właśnie. I zamiast mieć korzystny efekt dla zdrowia, będzie miała wręcz odwrotny ! Jest zdecydowanie wobec tego nieuzasadniona medycznie. Dodatkowo, w kontekście załamania w tej chwili ochrony zdrowia w Polsce, procedowana ustawa pogłębia destrukcję zdrowia Polaków. Dziękuję.

Anna · 8 lutego, 2022 o 6:33 am

A co z osobami, które przyjęły szczepionkę? Nie będąc świadoma tego wszystkiego co już wiem sama przyjęłam 2 dawki. Oczywiście do 3 mnie nie zmuszą. Czy to jednak oznacza, że dla mnie nie ma już nadziei? Czy jest szansa się z tego oczyścić?

Krystyna · 8 lutego, 2022 o 12:13 pm

W ktoryms z wywiadów Piotr mówił ze Pandemia juz się kończy i skończy się na wiosnę. Jak to jest

Krystyna · 8 lutego, 2022 o 12:27 pm

Piotr mówił w ktortms wywiadzie ze pandemii skonczy sie niedługo na wiosne. Jak to jest w koncu.

  Ania Mart · 4 czerwca, 2022 o 3:16 pm

  Bo przecież skończyła się. Teraz szykują coś na jesień.

Krystyna · 8 lutego, 2022 o 12:28 pm

Piotr mówił w ktoryms wywiadzie ze pandemii skonczy sie niedługo na wiosne. Jak to jest w koncu.

Krysia · 8 lutego, 2022 o 1:29 pm

Nie wiem czemu mój komentarz znika ciągle. Pytałam jakbto jest że Oan Piotr w jakins filmie mówił ze pandemii niedługo się skończy a tu jest napisane ze nigdy się nie skończy. To co jest prawda

  Ania Mart · 8 lutego, 2022 o 1:34 pm

  Taki był plan Szatana, że pandemia nigdy miała sie nie skończyć. Tylko, że oczysciliśmy Billa Gatsa i on zmienił swoje podejście do pandemii i z tego co teraz widzimy, ona powinna się skończyć na wiosnę.

  Iwona · 13 marca, 2022 o 1:13 pm

  Pani Aniu DZIĘKUJĘ

Domi · 10 lutego, 2022 o 4:34 pm

A co z dniami ciemnosci. Co źródło o nich mówi

Teti · 23 lutego, 2022 o 11:50 am

Aniu kochanie sam Bill Gats to jest pikuś jeśli chodzi o decyzje ,decydenci są o wiele ,wiele wyżej ,zaczęłabym od WHO ,szatan jest mocnym przeciwnikiem i przebiegłym,jedna istota mu nie zawadzi ,tak łatwo nie odpuści.Obym się myliła.
Mam nadzieję że z mocą Zródła dacie radę.pozdr.

Malgorzata · 24 lutego, 2022 o 1:32 pm

Mam pytanie bo nie rozumiem tego ..
Osoby zaszczepione zostaja oznaczone przez szatana !!
Co maja panstwo na mysli ?? przez zmiane genetyczna ?czy przez czip??
Prosze mi o wytlumaczenie zebym mogla to zrozumiec …

Maria · 25 lutego, 2022 o 6:11 pm

Witaj Aniu , proszę powiedz mi czy wszystkie łapacze synów są portalem demonów.bo mam u siebie który mi się bardzo spodobał i kupiłam,co prawda nie mam go nad łóżkiem ale w pokoiku co medytuję.Mam też pytanko czy takie okadzanie pomieszczeń pomaga czy szkodzi .

  Ania Mart · 28 kwietnia, 2022 o 9:18 am

  Kiedyś sprawdziliśmy chyba 6 wiszących łapaczy snów w sklepie. Tylko jeden z nich był portalem. Okadzanie mieszkania szkodzi bo to rytuał od bytów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *