Spytałem ostatnio Źródła co oznacza napis na dolarze “Novus Ordo Seclorum” (Nowy Porządek Dziejów) i Źródło powiedziało, że jest to plan, który obecnie jest wprowadzany przez Szatana w czasach ostatecznych starcia Stwórcy z Szatanem, a który został opracowany na długo zanim zaczęto drukować pieniądze. 

Jest to plan, który zakłada odcięcie ludzi od Źródła i uśmiercenie większej części populacji poprzez szczepionki. Plan ten zakłada również odnośnie tych którzy przeżyją, ich ścisłą kontrolę niczym zwierząt w zagrodzie, bez połączenia ze Źródłem, duszą i ciałem subtelnym. Ci co przeżyją mają być już tylko hodowani na potrzeby energii. 

“Bo kto chce zachować swoje życie, straci je, a kto straci swe życie z mego powodu, ten je zachowa”. 

Na te czasy, gdy wprowadzane są szczepionki, których głównym zadaniem jest bardziej zniewolić duszę i ciało subtelne i odciąć od energii Źródła odpowiada cytat z Ewangelii, gdy przez Jezusa przemówił Stwórca: 

“Kto chce zachować swoje życie, straci je…” – dokładnie tak. Ponieważ szczepionki tak działają, zniewalają ciało subtelne, a to oznacza, że dusza nie będzie żywa, będzie coraz bardziej opętana i coraz mniej świadoma swojego istnienia. Dosłownie te osoby, które z obawy o życie przyjmują szczepionki, stracą życie, ponieważ z kolejną dawką (a będzie ich znacznie więcej niż jedna) będą tracić stopniowo świadomość istnienia. 

“…a kto straci swe życie z mego powodu, ten je zachowa” – to dotyczy tych osób, które odmawiają przyjęcia eliksiru życia, którego zadaniem jest właśnie zniewolić (najczęściej opętać) ciało subtelne i duszę, a w efekcie stracić życie, ponieważ dusza opętana nie wie nawet że istnieje. Ten kto nie boi się śmierci i chce zachować łączność ze Stwórcą, Źródłem, zachowa życie. 

Ile osób przeżyje po przyjęciu szczepionki?  

Pytaliśmy ostatnio Źródła, ile z tych osób, które dzisiaj przyjmują szczepionki będzie żyło za 10 lat? Źródło pokazało nam, że z tych co dzisiaj myślą o życiu przyjmując te dobrodziejstwo od Szatana, za 10 lat już 50% z nich nie będzie żyło, a ich dusze będą w znacznie większej niewoli niż są obecnie, często bez świadomości istnienia, całkowicie zniewoleni.  

Kiedy skończy się pandemia i nie będzie potrzeba więcej przyjmować szczepionek? 

Niestety, ale pandemia nie skończy się nigdy, chyba że sami ją zakończymy. Szatan nie planuje jej końca. Koniec pandemi nastąpi dopiero, gdy większość osób albo się obudzi, albo większa część ludzi umrze.  

Nie będzie też końca szczepionek, będą kolejne do których będą zmuszać i zachęcać na różne sposoby, a każde kolejne przyjęcie kolejnych dawek tego życiodajnego płynu będzie skutkować w śmierciach kolejnych osób, bezpłodnością i coraz większym odcięciem duszy od Źródła i zniewoleniem ciała subtelnego na jeszcze większym poziomie.  

III wojna światowa, czy kiedykolwiek wybuchnie? 

Nie to nie jest w planach Źródła, bo III wojna światowa oznaczałaby koniec życia na Ziemi i Szatan dobrze wiedział, że Stwórca na to mu nie zezwoli, bo oczywiście gdyby mógł, już wielokrotnie by zniszczył całą ludzkość. Pozostaje mu plan B, który polega głównie na uśmierceniu większej części ludzkości, a tych co pozostaną przy życiu, na ścisłej kontroli niczym szczurów w laboratoriach. Taki jest plan Szatana dla nas, dla istot, które chcą być przy Źródle i opowiadają się za dobrem.  

Nie słuchajcie tych osób, które mówią o wybuchu III wojny światowej. To są celowe zabiegi bytów, by odwrócić Waszą uwagę od najistotniejszej rzeczy, którą obecnie jest Nowy Porządek Świata ustanowiony dla ludzi jeszcze na długo zanim pieniądze zaczęto drukować. Każdy kto straszy III wojną światową nie pochodzi od Źródła.  

Nie dajcie się też podzielić poprzez konflikty, które obecnie nie mają najmniejszego znaczenia w obliczu tego zagrożenia, przed którym stanęła ludzkość.  

Udostępnij by rozwijać świadomość u ludzi
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Ania Mart

Nazywam się Anna Mart i pracuję jako egzorcysta świecki. Potrafię dostrzec energie w medytacji, dusze, zjawy, klątwy i istoty demoniczne różnego pochodzenia. Często zajmuję się najtrudniejszymi przypadkami opętań, nawiedzeń, gdy księża egzorcyści nie mogą już pomóc, a modlitwy oczyszczające dają tylko chwilową poprawę. Wiele z przypadków, które dotyczą np. nawiedzania osób czy miejsc przez dusze i zjawy, księża egzorcyści nie są w stanie pomóc, ponieważ dogmat Kościoła Katolickiego nie przewiduje tego, że dusza ma wolną wolę po śmierci i może przebywać tam, gdzie chce np. łączyć się z duszą dziecka, pozbawiając jej w ten sposób energii. Jeśli potrzebujesz rady, jeśli Twój przypadek jest trudny czy beznadziejny napisz do mnie. Do tego, by pomóc wystarczy mi często zdjęcie miejsca czy osoby. Nie załamujcie się, gdy spotykacie się z przejawem negatywnych energii. Często te przypadki to początek naszej przemiany i odnalezienia w sobie mocy boskiej, energii Źródła Miłości. To pierwszy stopień na drodze ku życiu bogatemu w moc Stwórcy. Z miłością Ania.

2 Komentarze

kvl · 27 sierpnia, 2021 o 5:24 pm

Zastanawiam się nad tymi zamiarami Szatana… skoro zależałoby mu poprostu na depopulacji to wybrałby jedną z setek łatwiejszych i skuteczniejszych metod np. zatrucie wody pitnej, zatrucie jedzenia, opad radioaktywny itp. – jednak zabiłoby to jedynie ciało fizyczne, natomiast dusza by tu niewiele ucierpiała (no może poza traumą związaną ze śmiercią ciała). Szatanowi jednak chodzi o duszę, zatem potrzebuje on zgody na wejscie do naszej przestrzeni – taką zgodą właśnie może być dobrowolne przyjęcie szczepionki a tym samym danie mu dobrowolnie zgody. Co o tym myślicie?

  Ania Mart · 27 sierpnia, 2021 o 7:37 pm

  Tak, coś w tym jest Andrzeju. Oczywiście to prawda. Im większa zgoda duszy na wiekszy kontrakt, tym wiecej maja energii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *