Mieliśmy kilka dni temu Klienta, który był bardzo atakowany przez byty demoniczne. Ale to bardzo, przez duże B. Zarówno ciało subtelne, jak i ciało fizyczne były wręcz maltretowane. Jak to zobaczyłem, to zdałem sobie sprawę, że pomimo faktu, że wmawia sobie dużo słabości, w rzeczywistości jest jedną z silniejszych osób z jakimi ostatnio pracowaliśmy. Niewielu na jego miejscu wytrzymałoby takie ataki. Jednak nasz klient nie wierzył w świat energii, nie wierzył w Stwórcę, że on przemawia do nas i reaguje, gdy o to prosimy. Powiedziałem, że w jego imieniu poproszę o jedno zdanie dla niego specjalnie od Stwórcy. Do tej pory o to poprosiłem tylko dla kilku osób, a w większości dla dzieci. I Stwórca powiedział jedno zdanie dla naszego klienta: 

“Nigdy się nie poddawaj”.  

Można pomyśleć, że banalne zdanie. Jednak dla naszego Klienta już nie było tak banalne. Bowiem nieco wcześniej (około miesiąca) poszedł do sklepu kupić jakiś zeszyt, bo akurat potrzebował do notatek. I kupił akurat z napisem: “Never give up”, co oznacza nigdy się nie poddawaj. Oczywiście pokazał mi ten zeszyt, ten który widzicie na zdjęciu dopiero, jak ja napisałem mu zdanie specjalnie od Stwórcy! 


Ania Mart

Nazywam się Anna Mart. Razem z mężem zajmuję się rozwojem świadomości na temat świata energetycznego. Mówię o zagrożeniach płynących do różnych istot, które pobierają z ludzi energię, ingerują w naszą przestrzeń i ustawiają ludziom życie: w tym choroby, związki, a nawet rodzaj śmierci. Wiele z problemów zdrowotnych ma swoje podłoże po stronie energii, a dokładniej ubytków energii. Moim zadaniem jest zobaczyć te ubytki energii i pomóc ludziom wyzdrowieć, wyjść z depresji czy zwyczajnie czuć się szczęsliwymi.

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *