W jednej z ostatnich medytacji połączyliśmy się ze Stwórcą i spytaliśmy o modlitwę Ojcze Nasz, która jest powszechnie znana. Pytałem o każdy werset, czy jest prawdziwy i zgodny z tym, co chciał Jezus przekazać. Poniżej przedstawiam, co oznaczają poszczególne wersety, jak je rozumieć i na koniec modlitwa po zmianach, która bardziej oddaje sens, tego co chciał Jezus przekazać, podając jej słowa:

Niech twoje imię będzie święte
By Szatan nie przedstawiał Stwórcy w złym świetle, naśmiewał, ignorował, ale także zatajał istnienie Stwórcy, a przedstawiał się, sam jako Bóg tego świata. By ludzie byli świadomi, że ponad Bogiem Tego Świata jest coś znacznie potężniejszego, Źródło Wszelkiej Miłości. Jednocześnie otrzymaliśmy informację, że Stwórca ma imię, które można przełożyć na język werbalny, ale z racji tego, że istoty ciemności mogłyby utworzyć z tego kolejny egregor i wykorzystywać przeciw ludziom, tak jak zresztą zrobili z egregorem Matki Boskiej, lepiej jest, jak imię Stwórcy pozostanie na ten czas nieznane.

Przyjdź królestwo Twoje – czyli uwolnienie od Matrixa, byśmy byli wolni od Zła, by zapanowała Światłość w naszym życiu.

Bądź wola Twoja, jako w niebie, tak i na Ziemi – to samo, byśmy uwolnili się od panowania zła, ciemności w naszej przestrzeni, gdyż ciemność nie jest wolą Źródła, a naszą niewolą. Wolą Źródła jest, by Matrix upadł i to już jest przesądzone, tylko od nas zależy, jak szybko do tego dojdzie.

Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj – nie chodzi o sam chleb, ale byśmy nie pomarli z głodu, byśmy mieli co jeść.

I naucz nas wybaczać naszym winowajcom, tak jak i Ty nas nie obwiniasz – tutaj chodzi o to, byśmy uczyli się przebaczać, bo Stwórca nas za nic nie wini, a i tak uczymy się być jak Stwórca na drodze śmierci i ponownych narodzin, gdy stajemy się coraz świetliści. Chodzi tutaj, byśmy nacisk kładli na umiejętność wybaczania innym. Jezus chciał powiedzieć, że powinniśmy być jak Stwórca, który nie ocenia, nie wini, nie karze.

I chroń nas i wyprowadź spod panowania Złego – by chronił nas przed istotami ciemności i wyprowadził spod rządów Władcy Matrixa, Szatana.

Po zmianach Modlitwa Ojcze Nasz brzmiałaby tak:


Ojcze nasz, któryś jest w niebie
Niech twoje imię będzie święte
Przyjdź królestwo Twoje
Bądź wola Twoja, jako w niebie, tak i na Ziemi
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj
I naucz nas wybaczać naszym winowajcom, tak jak i Ty nas nie obwiniasz
I chroń nas i wyprowadź spod panowania Złego


Ania Mart

Nazywam się Anna Mart. Razem z mężem zajmuję się rozwojem świadomości na temat świata energetycznego. Mówię o zagrożeniach płynących do różnych istot, które pobierają z ludzi energię, ingerują w naszą przestrzeń i ustawiają ludziom życie: w tym choroby, związki, a nawet rodzaj śmierci. Wiele z problemów zdrowotnych ma swoje podłoże po stronie energii, a dokładniej ubytków energii. Moim zadaniem jest zobaczyć te ubytki energii i pomóc ludziom wyzdrowieć, wyjść z depresji czy zwyczajnie czuć się szczęsliwymi.

3 Komentarze

Co to może by · 19 maja, 2021 o 8:01 am

Witam moja siostra kupila dom daleko od swojego rodzinnego.Ostatnio byłam u Niej siedzieliśmy przy stole i rozmawialismy wszyscy była godzina jakoś po 22 nagle usłyszeliśmy w sąsiednim pokoju jak by ktoś biegł było to bardzo wyraźne aż się przestraszyłam miałam wrażenie potem że ktoś czy coś ciągle się przygląda Nam siostra mi powiedziała ze kiedyś coś ich straszyło były pukania w okna dziwne kroki ale już przestało tylko nie wiem czy przestało ost prawie cała instalacja elektryczna się popsuła w tamtym pokoju i sąsiednich pomieszczeniach oprócz pokoju dziecka i kuchni. Boję się o Nich bo nie wiem co to może być czy coś im może grozić.

    Ania Mart · 19 maja, 2021 o 9:58 am

    Byty posiadają ładunki elektryczne, jak są w pobliżu to możemy na przykład odczuwać swędzenie ciała, bo to działa, jakby ktoś nas prądem traktował. Twoja siostra powinna się z nami skontaktować, bo to jej wola odprowadzenia tych bytów będzie istotna.

      Dziękuję za Odpowiedź · 19 maja, 2021 o 11:04 am

      Postaram się z Nią porozmawiać na ten temat mam nadzieję że się zgłosi do Pani w tej sprawie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *