modlitwa dziękczynna do Stwórcy

Ojcze, który jesteś miłością, który tworzysz miłość i dajesz życie

Dziękuję Ci za każdą chwilę, gdy jesteś przy mnie i mnie prowadzisz.  

Proszę napełnij mnie wszystkim tym, czym jesteś: miłością, radością, wdzięcznością, prawdą, kreacją, szlachetnością, humorem i trzymaj mnie z dala od wszystkiego tego czym nie jesteś: zła, kłamstwa, manipulacji, pychy.  

Otwórz moje serce na miłość, którą masz do mnie i pokaż mi całe piękno, jakie stworzyłeś dla mnie. Ochroń mnie od wszelkich przejawów zła i wypełnij moje życie szczęściem, radością i obfitością.  

Napełnij moje serce wiarą w Ciebie, w to kim jestem. Pomóż mi godnie reprezentować Ciebie. Naucz mnie kochać wszystko to co stworzyłeś, a co jest Tobą. Niech wypełnia się Twoja wola względem mnie, bo wiem, że jesteś mną, a ja jestem Tobą. Kocham Cię i teraz oto otwieram się na energię miłości, którą mnie wypełniasz. Kocham i dziękuję, za wszystko co mi dałeś i co dla mnie jeszcze przygotowałeś.  


Ania Mart

Nazywam się Anna Mart. Razem z mężem zajmuję się rozwojem świadomości na temat świata energetycznego. Mówię o zagrożeniach płynących do różnych istot, które pobierają z ludzi energię, ingerują w naszą przestrzeń i ustawiają ludziom życie: w tym choroby, związki, a nawet rodzaj śmierci. Wiele z problemów zdrowotnych ma swoje podłoże po stronie energii, a dokładniej ubytków energii. Moim zadaniem jest zobaczyć te ubytki energii i pomóc ludziom wyzdrowieć, wyjść z depresji czy zwyczajnie czuć się szczęsliwymi.

6 Komentarzy

Dana · 1 września, 2021 o 2:44 pm

Pozwoliłam sobie skopiować tę modlitwę !

Dziękuję bardzo !

Dana

Modlitwa · 16 lutego, 2022 o 5:32 pm

Dziękuje za piękna modlitwę też sobie skopiowalam

Alicja · 18 marca, 2022 o 4:41 pm

Pani Aniu, dlaczego pan Piotr nie publikuje nic na swoim portalu. Wszystko co dotychczas nam przekazał, było niesamowicie ciekawe. Myślę, że nie tylko ja zaglądam do subskrypcji, ale nic nowego się nie pojawią. W ostatnich przekazach nie ma możliwości komentowania. Szanuję to, to jest Wasz kanał i to Wy nim zarządzacie. Tylko coś mnie zaniepokoiło, a mianowicie Pan Piotr powiedział, że Putina skontaktował iście z duszą Hitlera. I że o czymś rozmawiali pozostawieni, czy aby napewno to był do ry pomysł, i co oni sobie przekazali a zwłaszcza dusza Hitlera….. Dziękuję za możliwość napisania tu, i czekamy na dalsze wiadomości od Was. Pozdrawiam serdecznie i wszystkiego dobrego.

    Ania Mart · 27 kwietnia, 2022 o 10:56 pm

    Hitler jest cały czas w energii Źródła. Powiedział do jego ciała subtelnego, że to co byty mu zrobią, gdy pójdzie tą drogą tj. wojny, to nie są żarty.

Elżbieta Kapłan · 19 maja, 2022 o 4:03 pm

Jestem wdzięczna za modlitwę za Modlitwę dziękczynną do Stwórcy Twórcy Miłości Źródła Miłości
Publikując ją na fb dla Osób Bliskich i Znajomych przekazuje ten dar Modlitwy Miłości
Dziękuję
Elżbieta Kapłan

Bogumiła · 7 czerwca, 2022 o 5:38 pm

Dziękuję za tą cudowną modlitwę, po której dosłownie gdy zamknęłam oczy uniosłam się z lekkością do góry.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *