modlitwa dziękczynna do Stwórcy

Ojcze, który jesteś miłością 

Dziękuję Ci za każdą chwilę, gdy jesteś we mnie i mnie prowadzisz.  

Proszę napełnij mnie wszystkim tym, czym jesteś: miłością, radością, wdzięcznością, prawdą, kreacją, szlachetnością, humorem i trzymaj mnie z dala od wszystkiego tego czym nie jesteś: zła, kłamstwa, manipulacji, pychy.  

Otwórz moje serce na miłość, którą masz do mnie i pokaż mi całe piękno, jakie stworzyłeś dla mnie. Ochroń mnie od wszelkich przejawów zła i wypełnij moje życie szczęściem, radością i obfitością.  

Napełnij moje serce wiarą w Ciebie, w to kim jestem. Pomóż mi godnie reprezentować Ciebie. Naucz mnie kochać wszystko to co stworzyłeś, a co jest Tobą. Niech wypełnia się Twoja wola względem mnie, bo wiem, że jesteś mną, a ja jestem Tobą. Kocham Cię i teraz oto otwieram się na energię miłości, którą mnie wypełniasz. Kocham i dziękuję, za wszystko co mi dałeś i co dla mnie jeszcze przygotowałeś.  

Udostępnij by rozwijać świadomość u ludzi
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Ania Mart

Nazywam się Anna Mart i pracuję jako egzorcysta świecki. Potrafię dostrzec energie w medytacji, dusze, zjawy, klątwy i istoty demoniczne różnego pochodzenia. Często zajmuję się najtrudniejszymi przypadkami opętań, nawiedzeń, gdy księża egzorcyści nie mogą już pomóc, a modlitwy oczyszczające dają tylko chwilową poprawę. Wiele z przypadków, które dotyczą np. nawiedzania osób czy miejsc przez dusze i zjawy, księża egzorcyści nie są w stanie pomóc, ponieważ dogmat Kościoła Katolickiego nie przewiduje tego, że dusza ma wolną wolę po śmierci i może przebywać tam, gdzie chce np. łączyć się z duszą dziecka, pozbawiając jej w ten sposób energii. Jeśli potrzebujesz rady, jeśli Twój przypadek jest trudny czy beznadziejny napisz do mnie. Do tego, by pomóc wystarczy mi często zdjęcie miejsca czy osoby. Nie załamujcie się, gdy spotykacie się z przejawem negatywnych energii. Często te przypadki to początek naszej przemiany i odnalezienia w sobie mocy boskiej, energii Źródła Miłości. To pierwszy stopień na drodze ku życiu bogatemu w moc Stwórcy. Z miłością Ania.

4 Komentarze

Dana · 1 września, 2021 o 2:44 pm

Pozwoliłam sobie skopiować tę modlitwę !

Dziękuję bardzo !

Dana

Modlitwa · 16 lutego, 2022 o 5:32 pm

Dziękuje za piękna modlitwę też sobie skopiowalam

Alicja · 18 marca, 2022 o 4:41 pm

Pani Aniu, dlaczego pan Piotr nie publikuje nic na swoim portalu. Wszystko co dotychczas nam przekazał, było niesamowicie ciekawe. Myślę, że nie tylko ja zaglądam do subskrypcji, ale nic nowego się nie pojawią. W ostatnich przekazach nie ma możliwości komentowania. Szanuję to, to jest Wasz kanał i to Wy nim zarządzacie. Tylko coś mnie zaniepokoiło, a mianowicie Pan Piotr powiedział, że Putina skontaktował iście z duszą Hitlera. I że o czymś rozmawiali pozostawieni, czy aby napewno to był do ry pomysł, i co oni sobie przekazali a zwłaszcza dusza Hitlera….. Dziękuję za możliwość napisania tu, i czekamy na dalsze wiadomości od Was. Pozdrawiam serdecznie i wszystkiego dobrego.

  Ania Mart · 27 kwietnia, 2022 o 10:56 pm

  Hitler jest cały czas w energii Źródła. Powiedział do jego ciała subtelnego, że to co byty mu zrobią, gdy pójdzie tą drogą tj. wojny, to nie są żarty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *