Wczoraj popołudniu 30 września po razy ostatni ładowałem Polskę energią Źródła. Już pod koniec sierpnia, gdy zbliżał się początek września, zaczęły przychodzić istoty demoniczne, których zadaniem było tylko powstrzymanie mnie. Na ogół przychodzili po kilka istot, nigdy pojedynczo i praktycznie trwały przy mnie przez cały okres ładowania Polski tj. ponad 30 dni, aż do ostatniego ładowania w dniu 30 września. Dopiero po tym ostatnim ładowaniu, istoty, które tylko do tego były “oddelegowane” odeszły, a ja poczułem ulgę w postaci dopływu energii, którą te istoty cały czas mi kradły i to pomimo tego, że poświęcałem na ładowanie średnio ponad 2 godziny dziennie, mimo to czasami byłem tak wyczerpany, że nie miałem siły podnieść ręki.  

Ekstremalnie ciepła pogoda we wrześniu 23 

Dopiero w drugiej połowie wyjątkowo ciepłego września, Źródło przyznało się, że jako wsparcie projektu “Ładowanie Polski energią Źródła” ściągnęło cały front z Afryki i front ten utrzymywało przez cały wrzesień, by ludzie poczuli nie tylko energię Źródła, ale także więcej słońca, ponieważ ze Słońca także pochodzi energia, która nas zasila i ludzie, którzy pozbawieni są energii światła, czują się także gorzej. Ten ciepły front z Afryki był odczuwalny w całej Europie, ale energia Źródła w wiekszej ilości dopływała nad Polskę.  

Jednak samo słońce i wysoka temperatura to nie wszystko! 

Gdyby chodziło tylko o front z Afryki, to już w połowie września większość liści na drzewach by pożółkła i obeschła. Tak się nie stało, ponieważ większa ilość energii Źródła, która dopływana na Polskę sprawiła, że rośliny przez cały czas we wrześniu pozostawały zielone. 

“Do tej pory odchylenie temperatury od normy we wrześniu wynosi 3,9 st. C, a średnia temperatura w całej Polsce to 17,7 st. C. W związku z tym – jak przekazano – „ekstremalnie ciepły wrzesień 2023 jest cieplejszy od czerwca” tego roku, kiedy średnia temperatura w skali całego kraju osiągnęła 17,5 st.” 

“Wraz z nadejściem września drzewa stopniowo zaczynają zmieniać letni szmaragdowozielony kolor liści na jesiennożółty. Minie jeszcze trochę czasu i wszystkie złote liście rzucą się na ziemię. Obserwując przyrodę, ludzie często zadają sobie pytanie – kiedy kończy się opadanie liści brzozy, lipy, klonu i innych ulubionych żółknących drzew? Spróbujmy odpowiedzieć na to pytanie.” 

Tymczasem cały wrzesień liście na drzewach, krzewy i trawy pozostawały bardzo zielone i takie rzeczy nie są możliwe bez energii Źródła, która potrafi sprawić, że rośliny rosną bujniejsze, bardziej zielone, a drzewa potrafią nabrać bardziej intensywnych, zielonych kolorów od energii Źródła w okresie nawet dwóch tygodni, gdy wcześniej liście już zaczynały żółknąć. 

Co ładowałem i ile czasu na dobę? 

Początkowo ładowałem Polskę raz na dobę, aż do 10 września. Od 10 września ładowałem już dwa razy na dobę po około godzinie, czyli łącznie 2 godziny na dobę. Zapowiadałem, że będę ładował Polskę 3 razy na dobę, ale jednak z powodu ciągłej obecności istot przy mnie, które mnie blokowały, nie miałem już na to tyle siły, więc pozostałem przy dwóch godzinach na dobę.  

I tak od 1 września do 20 września ładowałem kolejno: 

-całą Polskę 

-wszystkich ludzi na terenie Polski 

-wszystkie osoby na świecie, które oczekiwały energii Źródła 

-wszystkie osoby, które źle o nas myślą, złorzeczą czy nienawidzą 

-wszystkie osoby z depresją, myślami samobójczymi na terenie Polski 

-wszystkie osoby z problemem alkoholowym i narkotykowym na terenie Polski 

-całą roślinność na terenie Polski 

-wszystkie zwierzęta na terenie Polski 

-wszystkie budynki mieszkalne na terenie Polski 

-wszystkie szpitale na terenie Polski 

Od 21 września do tego wszystkiego doszły: 

-ładowanie wszystkich szkół w Polsce 

-ładowanie wszystkich pojazdów osobowych 

-ładowanie azotu w powietrzu energią Źródła (o energii płynącej z powietrza też więcej w innym poście i na szkoleniu) 

Efekt kumulowania energii 

Część osób, w tym nawet ja i żona Ania mogła zauważyć efekt kumulowania energii Źródła np. w budynkach. Oznaczało to, że gdy energia spływała np. na budynki, a osoby miały duże braki energii, to mogły zauważyć poprawę w samopoczuciu czy zdrowiu po dłuższym czasie np. w drugim tygodniu września. Właściwie to o efekcie kumulowania energii Źródła mówiłem podczas ostatniego szkolenia i będę ponownie mówił 25 listopada na szkoleniu stacjonarnym o tym, jak działa energia Źródła, medytacja i wchodzenie w stany medytacyjne, ale także jak osiągać sukcesy w biznesie i zarabianiu dzięki dostatecznej ilości energii Źródła. Więcej o tym jednak w innym poście.  

Jakie plany na przyszłość? 

We wcześniejszym filmie zapowiadałem miesiąc przerwy i powrót z ładowaniem Polski w listopadzie. Niestety, ze względu na duży pobór energii ze mnie we wrześniu muszę te plany odłożyć na dużo później, gdyż zwyczajnie brakowało mi sił, by sprostać temu, co sobie postanowiłem w samym wrześniu. Gdybym kontynuował ładowanie Polski w listopadzie, to musiałbym przy tych atakach tylko głównie na tym się skupiać, bo trudno bez energii robić cokolwiek więcej.  

Inna sprawa jest taka, że ludzie nie potrafią okazać wdzięczności, z trudem potrafią napisać, że czują się dobrze, a przecież wdzięczność jest cechą Stwórcy, a niewdzięczność cechą mroku. Gdy człowiek jest wdzięczny wysyła energię, którą inni odbierają, która buduje, wspiera, chroni, dodaje siły i wiary.  

Pod ostatnim filmem tylko 10 osób napisało, że poczuło się lepiej i wyraźną różnicę w samopoczuciu. Byty tak łatwo ludźmi sterują: z łatwością namawiają do drwin i bez większych problemów powstrzymają ludzi by wyrazili swoją wdzięczność słownie.  

Podsumowując 

Mieliście przykład, jak Źródło wspiera Polskę i plan “iskry z Polski”. Jak dodaje Wam wiary i pewności, że jesteście na właściwym torze i w dobrym miejscu. A to dopiero początek cudów, które nas wszystkich czekają i którym wspólnie doświadczymy już w niedalekiej przyszłości.  


5 Komentarzy

Urszula S · 2 października, 2023 o 8:32 pm

Ja zauważyłam dopiero brak energii w październiku dzisiaj. Dziękuję za przepiękną pogodę i moc, którą, miałam w pracując w ogrodzie. Dziękuję.

Małgosia · 6 października, 2023 o 3:40 pm

Dziękuje Piotrowi i .Ani za pracę duchową.We wrześniu wyrażałam wdzięczność Źródłu Miłości za Was.Co zauważyłam w moim życiu we wrześniu?1.Przypływ sił witalnych i radość.2.Nawiązałam przyjazne relacje z sąsiadami z którymi źle mi się układało od 20 lat.3.Spotkania z rodziną były bardzo pozytywne.4.W ogrodzie cukinia bardzo urosła i wydała kilkadziesiąt pięknych owoców.To tylko niektóre spostrzeżenia.

Jurek · 22 października, 2023 o 10:01 am

witam serdecznie Kochani Bardzo dziękuje za tak wspaniałą prace odkrywaną i wykonywaną to ta obecność wasza daje mi nadzieje a raczej pewność że będzie wreszcie prawda która zwycięży Jurek

Jan z Północy · 23 października, 2023 o 9:23 am

Witam Was Piotrze i Anno.
Ja piszę w innej sprawie – chodzi mi o kurs 25 listopada następnego miesiąca w sobotę, jak się na niego zapisać.l Chodzi mi o więcej szczegółów, nie mogę znaleźć odnośników – oczekuję na odpowiedź. Dziękuję i pozdrawiam Was Jan z Północy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *