Jakiś czas temu przyglądaliśmy się dwóm plagom (jak do tej pory) egipskim. Pierwszej pladze egipskiej, kiedy to Bóg zamienił wody nilu w krew i X pladze egpiskiej, gdy Bóg zabił wszystkie pierworodne dzieci w Egipcie.  

Pierwszą plagę egipską zesłał sam w istocie Bóg (Szatan – Władca Tego Świata – jak nazwał go Jezus).  

Szatan podczas zamiany wód Nilu w krew stanął w delikatnym rozkroku nad rzeką i używając ciemnej energii zmaterializował krew w rzece.  

Jak wyglądał Szatan? 

Był olbrzymi, wielkością porównywalny do wierzy Eiffla. Miał sylwetkę ludzką, ciemno szarą. Na sobie miał coś w rodzaju zbroi rycerskiej i twarz zdemonizowaną. Stopy ustawił po obu stronach Nilu, co dla człowieka o wzroście 1,80 cm oznaczałoby mniej odległość stopy od stopy na poziomie nie więcej niż 15 centymetrów.  

Chciałem dodać, że nieco wcześniej pytałem Źródła czy można stworzyć materię z ciemnej energii. Źródło powiedziało, że można, czego pierwsza plaga egipska i zamiana wody w krew jest przykładem zamiany czarnej energii właśnie w materię. 

Jak przebiegała X plaga egipska? 

W X pladze egipskiej – mordowaniu pierworodnych dzieci egipskich, wzięła udział frakcja demoniczna o nazwie Draco – o wyglądzie czarnych, szczupłych smoków. Była to wielka kula białej energii z ogonem przypominająca kometę, która przemieszczała się od domu do domu i w ciągu kilku sekund zabijała wiązką energii kolejne dziecko.  

W całym Egipcie zabito tej jednej nocy kilka tysięcy dzieci, w tym także dziecko faraona, który, gdy zobaczył swojego martwego syna, dosłownie wściekł się. Nie okazał żadnych uczuć ani emocji, poza wściekłością.  

Dodam także, że bardzo podobną kulę energii ta frakcja demoniczna wykorzystała podczas tzn. “cudu słońca” w Fatimie.  

W Biblii podane jest, że plagi zsyłał Stwórca. Oczywiście to nie prawda! Stwórca nikogo nie zabija, nie karze, nie straszy. Źródło jest miłością, nie da się tego pogodzić z zabijaniem. 


Ania Mart

Nazywam się Anna Mart. Razem z mężem zajmuję się rozwojem świadomości na temat świata energetycznego. Mówię o zagrożeniach płynących do różnych istot, które pobierają z ludzi energię, ingerują w naszą przestrzeń i ustawiają ludziom życie: w tym choroby, związki, a nawet rodzaj śmierci. Wiele z problemów zdrowotnych ma swoje podłoże po stronie energii, a dokładniej ubytków energii. Moim zadaniem jest zobaczyć te ubytki energii i pomóc ludziom wyzdrowieć, wyjść z depresji czy zwyczajnie czuć się szczęsliwymi.

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *