Jakiś czas temu przyglądaliśmy się dwóm plagom (jak do tej pory) egipskim. Pierwszej pladze egipskiej, kiedy to Bóg zamienił wody nilu w krew i X pladze egpiskiej, gdy Bóg zabił wszystkie pierworodne dzieci w Egipcie.  

Pierwszą plagę egipską zesłał sam w istocie Bóg (Szatan – Władca Tego Świata – jak nazwał go Jezus).  

Szatan podczas zamiany wód Nilu w krew stanął w delikatnym rozkroku nad rzeką i używając ciemnej energii zmaterializował krew w rzece.  

Jak wyglądał Szatan? 

Był olbrzymi, wielkością porównywalny do wierzy Eiffla. Miał sylwetkę ludzką, ciemno szarą. Na sobie miał coś w rodzaju zbroi rycerskiej i twarz zdemonizowaną. Stopy ustawił po obu stronach Nilu, co dla człowieka o wzroście 1,80 cm oznaczałoby mniej odległość stopy od stopy na poziomie nie więcej niż 15 centymetrów.  

Chciałem dodać, że nieco wcześniej pytałem Źródła czy można stworzyć materię z ciemnej energii. Źródło powiedziało, że można, czego pierwsza plaga egipska i zamiana wody w krew jest przykładem zamiany czarnej energii właśnie w materię. 

Jak przebiegała X plaga egipska? 

W X pladze egipskiej – mordowaniu pierworodnych dzieci egipskich, wzięła udział frakcja demoniczna o nazwie Draco – o wyglądzie czarnych, szczupłych smoków. Była to wielka kula białej energii z ogonem przypominająca kometę, która przemieszczała się od domu do domu i w ciągu kilku sekund zabijała wiązką energii kolejne dziecko.  

W całym Egipcie zabito tej jednej nocy kilka tysięcy dzieci, w tym także dziecko faraona, który, gdy zobaczył swojego martwego syna, dosłownie wściekł się. Nie okazał żadnych uczuć ani emocji, poza wściekłością.  

Dodam także, że bardzo podobną kulę energii ta frakcja demoniczna wykorzystała podczas tzn. “cudu słońca” w Fatimie.  

W Biblii podane jest, że plagi zsyłał Stwórca. Oczywiście to nie prawda! Stwórca nikogo nie zabija, nie karze, nie straszy. Źródło jest miłością, nie da się tego pogodzić z zabijaniem. 

Udostępnij by rozwijać świadomość u ludzi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Ania Mart

Nazywam się Anna Mart i pracuję jako egzorcysta świecki. Potrafię dostrzec energie w medytacji, dusze, zjawy, klątwy i istoty demoniczne różnego pochodzenia. Często zajmuję się najtrudniejszymi przypadkami opętań, nawiedzeń, gdy księża egzorcyści nie mogą już pomóc, a modlitwy oczyszczające dają tylko chwilową poprawę. Wiele z przypadków, które dotyczą np. nawiedzania osób czy miejsc przez dusze i zjawy, księża egzorcyści nie są w stanie pomóc, ponieważ dogmat Kościoła Katolickiego nie przewiduje tego, że dusza ma wolną wolę po śmierci i może przebywać tam, gdzie chce np. łączyć się z duszą dziecka, pozbawiając jej w ten sposób energii. Jeśli potrzebujesz rady, jeśli Twój przypadek jest trudny czy beznadziejny napisz do mnie. Do tego, by pomóc wystarczy mi często zdjęcie miejsca czy osoby. Nie załamujcie się, gdy spotykacie się z przejawem negatywnych energii. Często te przypadki to początek naszej przemiany i odnalezienia w sobie mocy boskiej, energii Źródła Miłości. To pierwszy stopień na drodze ku życiu bogatemu w moc Stwórcy. Z miłością Ania.

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *