negatywne istoty, duchy, demony

Kiedy sprawdzam energetycznie osoby pod kątem różnych ingerencji. Okazuje się, że najwięcej problemów przychodzi, gdy trzeba daną osobę z tych istot oczyścić.

Wtedy u osoby pojawiają się lęki, opory, najróżniejsze myśli, które są przekazywane przez negatywną istotę, tylko po to, by tego nie robić. Co więcej, w wielu przypadkach możecie się spotkać z innymi przeciwnościami. Nagle maila nie będzie można wysłać, internet zacznie się zawieszać, sprzęt z którego korzystacie przestanie funkcjonować.

Wielokrotnie spotykało nas to z mężem, gdy szukaliśmy pomocy by się oczyścić, jak również spotykało to naszych znajomych. Działało to także w drugą stronę. Gdy osoby z pomocy których chcielibyście skorzystać, a które najczęściej będą podstawione przez istoty negatywne – nic negatywnego się nie będzie działo. Wręcz przeciwnie: dużo zbiegów okoliczności, nakłanianie innych osób by skorzystać z sesji czy jakiegoś oczyszczenia. Najczęściej wtedy, gdy coś albo nie miało pomóc, albo wręcz ma zaszkodzić, to wszystko Wam sprzyjało w tym “Wasze” myśli będą na tak.

Jednak, gdy coś może Wam pomóc, wtedy pojawią się zarówno negatywne myśli, jak i masa przeciwności, byście z tego zrezygnowali i zostawili tak jak jest. Jest to w sumie bardzo logiczne. Istoty negatywne nie chcą byście się od nich uwolnili i zrobią wszystko, by Was od tego odwieść, nawet do tego stopnia, że podsuną Wam osoby, które sami kontrolują, przejmą Wasze myśli czy zwyczajnie wpłyną na przykład na sprzęt elektroniczny z którego korzystacie.


Ania Mart

Nazywam się Anna Mart. Razem z mężem zajmuję się rozwojem świadomości na temat świata energetycznego. Mówię o zagrożeniach płynących do różnych istot, które pobierają z ludzi energię, ingerują w naszą przestrzeń i ustawiają ludziom życie: w tym choroby, związki, a nawet rodzaj śmierci. Wiele z problemów zdrowotnych ma swoje podłoże po stronie energii, a dokładniej ubytków energii. Moim zadaniem jest zobaczyć te ubytki energii i pomóc ludziom wyzdrowieć, wyjść z depresji czy zwyczajnie czuć się szczęsliwymi.

2 Komentarze

Artur · 26 sierpnia, 2021 o 7:45 am

Czy „kontrakt” to to samo co „cyrograf” ?

    Ania Mart · 27 sierpnia, 2021 o 7:37 pm

    Zapewne nie, bo byty lubią zagłębiać się w detale. Mi kontrakt osobiście kojarzy się z umową zawartą z ciałem subtelnym, a cyrografm zawarty świadomie przez ciało fizyczne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *