negatywne istoty, duchy, demony

Kiedy sprawdzam energetycznie osoby pod kątem różnych ingerencji. Okazuje się, że najwięcej problemów przychodzi, gdy trzeba daną osobę z tych istot oczyścić.

Wtedy u osoby pojawiają się lęki, opory, najróżniejsze myśli, które są przekazywane przez negatywną istotę, tylko po to, by tego nie robić. Co więcej, w wielu przypadkach możecie się spotkać z innymi przeciwnościami. Nagle maila nie będzie można wysłać, internet zacznie się zawieszać, sprzęt z którego korzystacie przestanie funkcjonować.

Wielokrotnie spotykało nas to z mężem, gdy szukaliśmy pomocy by się oczyścić, jak również spotykało to naszych znajomych. Działało to także w drugą stronę. Gdy osoby z pomocy których chcielibyście skorzystać, a które najczęściej będą podstawione przez istoty negatywne – nic negatywnego się nie będzie działo. Wręcz przeciwnie: dużo zbiegów okoliczności, nakłanianie innych osób by skorzystać z sesji czy jakiegoś oczyszczenia. Najczęściej wtedy, gdy coś albo nie miało pomóc, albo wręcz ma zaszkodzić, to wszystko Wam sprzyjało w tym “Wasze” myśli będą na tak.

Jednak, gdy coś może Wam pomóc, wtedy pojawią się zarówno negatywne myśli, jak i masa przeciwności, byście z tego zrezygnowali i zostawili tak jak jest. Jest to w sumie bardzo logiczne. Istoty negatywne nie chcą byście się od nich uwolnili i zrobią wszystko, by Was od tego odwieść, nawet do tego stopnia, że podsuną Wam osoby, które sami kontrolują, przejmą Wasze myśli czy zwyczajnie wpłyną na przykład na sprzęt elektroniczny z którego korzystacie.

Udostępnij by rozwijać świadomość u ludzi
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Ania Mart

Nazywam się Anna Mart i pracuję jako egzorcysta świecki. Potrafię dostrzec energie w medytacji, dusze, zjawy, klątwy i istoty demoniczne różnego pochodzenia. Często zajmuję się najtrudniejszymi przypadkami opętań, nawiedzeń, gdy księża egzorcyści nie mogą już pomóc, a modlitwy oczyszczające dają tylko chwilową poprawę. Wiele z przypadków, które dotyczą np. nawiedzania osób czy miejsc przez dusze i zjawy, księża egzorcyści nie są w stanie pomóc, ponieważ dogmat Kościoła Katolickiego nie przewiduje tego, że dusza ma wolną wolę po śmierci i może przebywać tam, gdzie chce np. łączyć się z duszą dziecka, pozbawiając jej w ten sposób energii. Jeśli potrzebujesz rady, jeśli Twój przypadek jest trudny czy beznadziejny napisz do mnie. Do tego, by pomóc wystarczy mi często zdjęcie miejsca czy osoby. Nie załamujcie się, gdy spotykacie się z przejawem negatywnych energii. Często te przypadki to początek naszej przemiany i odnalezienia w sobie mocy boskiej, energii Źródła Miłości. To pierwszy stopień na drodze ku życiu bogatemu w moc Stwórcy. Z miłością Ania.

2 Komentarze

Artur · 26 sierpnia, 2021 o 7:45 am

Czy „kontrakt” to to samo co „cyrograf” ?

  Ania Mart · 27 sierpnia, 2021 o 7:37 pm

  Zapewne nie, bo byty lubią zagłębiać się w detale. Mi kontrakt osobiście kojarzy się z umową zawartą z ciałem subtelnym, a cyrografm zawarty świadomie przez ciało fizyczne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *