Ostatnio mieliśmy sesję, gdzie padło pytanie o zamrożone zarodki ludzkie, czy ich usunięcie oznaczałoby śmierć duszy w tych zarodkach. 

Źródło pokazało nam, że w zarodku nie ma duszy, ale fragment energii całej istoty (duszy), która się przygląda temu życiu i aspiruje do wcielenia na Ziemi. Dusza, która jest istotą, wkłada drobny fragment swojej energii w taki zarodek i obserwuje przebieg wypadków. Jeśli zarodek nie rozwija się w łonie matki, dusza wycofuje ten fragment swojej energii, którą włożyła. 

Kiedy dusza wchodzi w ciało dziecka? 

Dusza nie wchodzi w ciało dziecka z chwilą narodzin, ale już od poczęcia, niczym bateria ładuje płód i ciało dziecka w łonie matki swoją energią. Z chwilą narodzin dziecka, większa część duszy już jest w ciele dziecka. 

Co Źródło uważa o aborcji? 

Co do tego pytania, to stanowisko Stwórcy jest jasne: Źródło nie popiera zabijania. 

Co, jeśli płód jest uszkodzony, czy Źródło popiera wtedy aborcję? 

Stwórca powiedział, że tak długo jak świadomość ludzka będzie na tak niskim poziomie, jak jest teraz ludzie będą podejmować złe decyzje, bo zdarza się bardzo często, że lekarze wyrokują, że dziecko urodzi się chore, zalecają aborcje, a dziecko rodzi się zdrowe, bo matka zdecydowała się urodzić. 

Gdy świadomość ludzi wzrośnie, będą w stanie sprawdzić co się dzieje z dzieckiem, naprawić płód energią Źródła i wiele innych rzeczy zrobić, które dzisiaj są nieosiągalne, ze względu na bardzo niski poziom świadomości i nikłe możliwości łączenia się ze Źródłem u ludzi. 

Czy kobiety powinny być zmuszane ustawą do rodzenia czy też powinny same decydować o tym czy chcą urodzić czy przerwać ciążę? 

Źródło powiedziało, że oba rozwiązania są złe i że tak długo jak ludzka świadomość nie wzrośnie i możliwości, jakie się wiążą z rozwojem świadomości, tak długo ludzie nie znajdą dobrych rozwiązań, które byłyby zgodne z sumieniem Stwórcy.  

Udostępnij by rozwijać świadomość u ludzi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Ania Mart

Nazywam się Anna Mart i pracuję jako egzorcysta świecki. Potrafię dostrzec energie w medytacji, dusze, zjawy, klątwy i istoty demoniczne różnego pochodzenia. Często zajmuję się najtrudniejszymi przypadkami opętań, nawiedzeń, gdy księża egzorcyści nie mogą już pomóc, a modlitwy oczyszczające dają tylko chwilową poprawę. Wiele z przypadków, które dotyczą np. nawiedzania osób czy miejsc przez dusze i zjawy, księża egzorcyści nie są w stanie pomóc, ponieważ dogmat Kościoła Katolickiego nie przewiduje tego, że dusza ma wolną wolę po śmierci i może przebywać tam, gdzie chce np. łączyć się z duszą dziecka, pozbawiając jej w ten sposób energii. Jeśli potrzebujesz rady, jeśli Twój przypadek jest trudny czy beznadziejny napisz do mnie. Do tego, by pomóc wystarczy mi często zdjęcie miejsca czy osoby. Nie załamujcie się, gdy spotykacie się z przejawem negatywnych energii. Często te przypadki to początek naszej przemiany i odnalezienia w sobie mocy boskiej, energii Źródła Miłości. To pierwszy stopień na drodze ku życiu bogatemu w moc Stwórcy. Z miłością Ania.

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *