Ostatnio mieliśmy sesję, gdzie padło pytanie o zamrożone zarodki ludzkie, czy ich usunięcie oznaczałoby śmierć duszy w tych zarodkach. 

Źródło pokazało nam, że w zarodku nie ma duszy, ale fragment energii całej istoty (duszy), która się przygląda temu życiu i aspiruje do wcielenia na Ziemi. Dusza, która jest istotą, wkłada drobny fragment swojej energii w taki zarodek i obserwuje przebieg wypadków. Jeśli zarodek nie rozwija się w łonie matki, dusza wycofuje ten fragment swojej energii, którą włożyła. 

Kiedy dusza wchodzi w ciało dziecka? 

Dusza nie wchodzi w ciało dziecka z chwilą narodzin, ale już od poczęcia, niczym bateria ładuje płód i ciało dziecka w łonie matki swoją energią. Z chwilą narodzin dziecka, większa część duszy już jest w ciele dziecka. 

Co Źródło uważa o aborcji? 

Co do tego pytania, to stanowisko Stwórcy jest jasne: Źródło nie popiera zabijania. 

Co, jeśli płód jest uszkodzony, czy Źródło popiera wtedy aborcję? 

Stwórca powiedział, że tak długo jak świadomość ludzka będzie na tak niskim poziomie, jak jest teraz ludzie będą podejmować złe decyzje, bo zdarza się bardzo często, że lekarze wyrokują, że dziecko urodzi się chore, zalecają aborcje, a dziecko rodzi się zdrowe, bo matka zdecydowała się urodzić. 

Gdy świadomość ludzi wzrośnie, będą w stanie sprawdzić co się dzieje z dzieckiem, naprawić płód energią Źródła i wiele innych rzeczy zrobić, które dzisiaj są nieosiągalne, ze względu na bardzo niski poziom świadomości i nikłe możliwości łączenia się ze Źródłem u ludzi. 

Czy kobiety powinny być zmuszane ustawą do rodzenia czy też powinny same decydować o tym czy chcą urodzić czy przerwać ciążę? 

Źródło powiedziało, że oba rozwiązania są złe i że tak długo jak ludzka świadomość nie wzrośnie i możliwości, jakie się wiążą z rozwojem świadomości, tak długo ludzie nie znajdą dobrych rozwiązań, które byłyby zgodne z sumieniem Stwórcy.  


Ania Mart

Nazywam się Anna Mart. Razem z mężem zajmuję się rozwojem świadomości na temat świata energetycznego. Mówię o zagrożeniach płynących do różnych istot, które pobierają z ludzi energię, ingerują w naszą przestrzeń i ustawiają ludziom życie: w tym choroby, związki, a nawet rodzaj śmierci. Wiele z problemów zdrowotnych ma swoje podłoże po stronie energii, a dokładniej ubytków energii. Moim zadaniem jest zobaczyć te ubytki energii i pomóc ludziom wyzdrowieć, wyjść z depresji czy zwyczajnie czuć się szczęsliwymi.

3 Komentarze

Leo K. · 9 lipca, 2022 o 8:28 pm

Ciekawe na jakiej podstawie stwierdzacie, że dusza wchodzi w momencie poczęcia?

    Ania Mart · 11 lipca, 2022 o 11:03 am

    nie napisaliśmy, że wchodzi w momencie poczęcia, ale że ładuje swoją energię do ciała od pierwszych dni zapłodnienia i cały czas uzupełnia niczym ładowanie powerbanka.

      Leo K. · 11 lipca, 2022 o 11:58 am

      Czy energię można zabić? Nie ! więc nawet jeżeli wg was następuje ładowanie ciała energią od poczęcia ( chociaż z tym się nie zgadzam) to nie ma mowy tutaj o zabijaniu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *