Poziom mistrzostwa w manipulacji przez byty nie ma sobie równych. Żaden człowiek nie potrafi tak manipulować, jak robią to byty w celu pozyskania naszej energii. Zacznijmy od samej nazwy: “święty”. Gdy ktoś dostaje coś co jest nazywane świętym, ma olbrzymie opory by danej rzeczy się pozbyć. Nawet my mamy opory by mówić ludziom, że krzyż czy obraz religijny są wykorzystywane przez byty do wchodzenia do ludzi do ich domów, bo nikt właściwie o tym nie mówi.  

Kolejny poziom manipulacji – rzeczy jak najbliżej naszej głowy 

Kiedy rozmawiam z ludźmi i wskazuje, że powodem obecności bytów mogą być przedmioty w ich otoczeniu, gdy pytają jak je rozpoznać, odpowiadam, że najczęściej są jak najbliżej Was, gdy spicie. Jakie to rzeczy na przykład: 

 • Szafka nocna 
 • Lampka nocna, jako rękodzieło 
 • Łapacz snów 
 • Krzyżyk lub obrazek “święty” tuż nad głową 
 • Zwykły obraz lub zdjęcie 
 • Rzeźba w tym rzeźby aniołów, świętych itp. 
 • Ramka  

Magnesy na lodówkę trzymane tuż nad łóżkiem.  

Kolejny poziom manipulacji – rzeczy osobiste, jak najbliżej nas 

Pewna z Was na grupie wspomniała o parasolce, którą niby zrządzeniem losu znalazła na przystanku w ulewny dzień. Chwilę przed odnalezieniem tej parasolki miała myśl, że fajnie by było, gdyby miała parasolkę i gdy ją znalazła, uznała to za dar od boga. To jest manipulacja. Kobieta oczywiście była prowadzona przez byta na “swój” przedmiot, by miała go przy sobie jako rzecz osobistą. 

Znajdowanie medalików, obrazków świętych niby dziwnym trafem, ale bierzemy je jako znak od boga, że zsyła nam je do ochrony. Nosimy dany przedmiot na szyi, na palcu, czy obrazek w portfelu. I wierzymy, że to nas chroni, gdy tymczasem jest zupełnie odwrotnie – dajemy bytowi, który naprowadził nas na te przedmioty łatwą drogę do nas.  

Używane pierścionki. Bardzo często też zdarzają się nawiedzone pierścionki, które ktoś kupuje na pchlim targu, które oczywiście nosi na ręce i w ten sposób daje dostęp bytowi do siebie. 

Zdarzały się też elementy garderoby jako portale dla bytów, które człowiek nosił na sobie na przykład kamizelka. 

Gdy widzicie, że coś złego zaczyna się dziać, czujecie spadek energii. Postaracie sobie przypomnieć od kiedy tak się dzieje i co sprowadziliście do domu w tym okresie.  

Antyki kupowane na pchlim targu 

Pytacie się często, czy kupowanie antyków jest niebezpieczne. Nie, jeśli nikt Was nie prowadzi. Jednak, jak czujecie czyjeś ingerencje, to kupowanie antyków jest bardzo niebezpieczne, bo byty bardzo często prowadzą ludzi do przedmiotów, które są przeklęte i przyniesienie czegoś niebezpiecznego do domu wtedy jest bardzo prawdopodobne.  

Jak sprawdzić energię tych przedmiotów? 

Wystarczy wynieść taki przedmiot do innego pomieszczenia a energetyka w danym pomieszczeniu powinna się zmienić.  Jednak pamiętajcie, że dopiero trwałe zniszczenie a najlepiej spalenie danego przedmiotu trwale usuwa energię z takiego przeklętego przedmiotu.  


Ania Mart

Nazywam się Anna Mart. Razem z mężem zajmuję się rozwojem świadomości na temat świata energetycznego. Mówię o zagrożeniach płynących do różnych istot, które pobierają z ludzi energię, ingerują w naszą przestrzeń i ustawiają ludziom życie: w tym choroby, związki, a nawet rodzaj śmierci. Wiele z problemów zdrowotnych ma swoje podłoże po stronie energii, a dokładniej ubytków energii. Moim zadaniem jest zobaczyć te ubytki energii i pomóc ludziom wyzdrowieć, wyjść z depresji czy zwyczajnie czuć się szczęsliwymi.

2 Komentarze

Inga · 31 stycznia, 2022 o 11:05 am

Dzień dobry, słucham ostatnio audycji na YouTube i czytam artykuły Wasze i martwi mnie przekaz o przedmiotach tj. rękodziełu, przez który może wchodzić byt. Ja kocham rękodzieło, uwielbiam wyrażać się twórczo w różnych dzianinach. Czy to chodzi tylko o rękodzieło kupione od kogoś, ponieważ tam może być byt ukryty? Czy jeśli ja sama tworzę np. rzeźbę, sklejam modele, maluje obrazy i jest to tylko na mój użytek czyli stoi u mnie w domu – to czy to też może być furtka dla bytów? Nie chciałabym zrezygnować z tej części mojego życia, bo przynosi mi to wiele radości. Uprzejmi proszę o odpowiedź. Pozdrawiam

  Ania Mart · 8 lipca, 2022 o 11:10 pm

  Ingo czy wiesz, że jednym z symboli draco jest feniks? Wiesz dobrze o czym mówię, bo inni tego nie zobaczą. A draco na ogół uwielbia wkładać swoją energię w rękodzieło.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *