jakie są główne przyczyny autyzmu u dzieci

W filmie w serwisie na yt wymieniłem 3 pierwsze przyczyny powstawania autyzmu u dzieci. Wspomniałem też, że jedną z podstawowych i ignorowanych przyczyn autyzmu jest wzrost popularności tatuaży wśród osób dorosłych i ich wpływu na energię dziecka i ich ciała subtelne. Wiedzieliśmy taką korelację podczas wielu sesji dla dzieci autystycznych i dlatego o niej wspomniałem w filmie, jako najważniejszą przyczynę wzrostu autyzmu u dzieci.  

Przyczyna 4 – szczepionki zespolone/skojarzone 

Trudno określić w którym okresie pojawiły się tzn. „szczepionki zespolone”, które zespalają w sobie nawet 6 różnych szczepionek w jednej. Jaki to ma wpływ na powstawanie autyzmu? 

Szczepionki zespolone zawierają dużo większą dawkę, która wpływa na odurzenie ciała subtelnego. To działa tak jak alkohol na dziecko. Jeśli podać dziecku syrop na bazie alkoholu, to zapewne nic się nie stanie. Jednak podanie większej dawki alkoholu może wprowadzić dziecko w stan odurzenia alkoholowego a to może doprowadzić nawet do śmierci. Podobnie działają szczepionki zespolone, które najprawdopodobniej zostały wprowadzone mniej więcej w okresie, gdy zaczął się gwałtowny wzrost występowania autyzmu u dzieci.  

Przyczyna 5 – szczepionki 

Tutaj szczepionki – co ma bardzo duży wpływ na ciało subtelne – nie są dobierane pod względem wagi dziecka. Dziecko, które waży 1,5 kg i te które waży 5 kg po urodzeniu dostanie tę samą objętościowo dawkę szczepionki. To samo będzie podczas całego okresu szczepień. Dziecko ważące 12 kg dostanie tę samą dawkę, co dziecko ważące 24 kg. Nikt nie bierze pod uwagę wagi dziecka, a to ma duże znaczenie, gdy chodzi o odurzenie środkami zawartymi w szczepionce na ciało fizyczne, a następnie na ciało subtelne dziecka. Jedne dziecko, którego waga jest większa zniesie szczepienie bez większych skutków ubocznych, a drugie, którego waga jest dużo mniejsza względem innych dzieci, jej ciało fizyczne będzie mocno odurzone co wpłynie na ciało subtelne i na możliwość ingerencji bytów i powstanie w związku z tym autyzmu.  

Czy same szczepionki mają wpływ na powstawanie autyzmu w ciele fizycznym? 

Tak, ale procentowo jest to mały wpływ, gdyż mogą te szczepionki wpływać na gromadzenie się toksyn w mózgu, a to może powodować pewne upośledzenia w funkcjonowaniu mózgu. Niemniej jednak organizm dziecka z czasem, w zależności też od diety potrafi się oczyszczać także z toksyn gromadzących się w mózgu, więc ten wpływ na mózg dziecka nie powinien być zawsze taki sam i nie jest. 

To co jest istotne, to to co się dzieje z ciałem subtelnym, gdy ciało fizyczne dostaje zbyt dużą dawkę szczepionki jednorazowo, gdyż te zmiany na ogół nie da się cofnąć, jeśli nie pomoże się dziecku na planie energetycznym.  

Niemal każdemu dziecku, którego rozwój się nie zakończył można pomóc. Im wcześniej, im młodsze dziecko, tym jest lepiej cofnąć zmiany i nadrobić w rozwoju dziecka, tak by te nie odstawało od swoich rówieśników.  

Jeśli jesteś rodzicem autystycznego dziecka, możesz się z nami skontaktować pisząc do nas na przykład z formularza na tej stronie.  Diagnozy dla dzieci ze spektrum autyzm i z autyzmem wykonujemy nieodpłatnie.


5 Komentarzy

Anato · 6 kwietnia, 2022 o 4:15 pm

Istnieje jeszcze jeden powód autyzmu. Świadomość dziecka (Dusza) po serii traumatycznych doświadczeń w pierwszych chwilach życia na Ziemi (także szczepionki w drugiej dobie życia) po prostu ma dość. Orientuje się, że popełniła błąd rodząc się na tej planecie. Cierpienie fizyczne daje powód do wycofania się „w siebie”. Potem jest już tylko gorzej. Seria wizyt w poradni i związane z tym cierpienie (kolejne szczepionki) utwierdza Świadomość w przekonaniu, że przetrwa we własnym świecie. Owszem, środki chemiczne dodawane do szczepionek (adiuwant, konserwant) mają wpływ na centralny układ nerwowy, ale jak wspomniałeś, z czasem, coraz dojrzalszy organizm poradzi sobie w usunięciem tych związków. Niestety, seria kolejnych szczepień tzw. przypominających wpłynie również na szyszynkę ograniczając kontakt z wyższymi wymiarami. Ten proces jest odwracalny, gdy Świadomość zdecyduje o poszukiwaniu Źródła.
Według mnie ilość antygenów (skład biologiczny szczepionki) nie ma wpływu na autyzm ponieważ każdego dnia to samo dziecko może spotkać dziesiątki, może setki podobnych antygenów w zewnętrznym świecie, które stymulują układ odporności. Absorbuje je np. przez drogi oddechowe, układ pokarmowy. Szczepionki skojarzone, zawierające wiele antygenów w jednej strzykawce przynajmniej ograniczają ilość środków chemicznych wstrzykiwanych do małego ciała. Autyzm rozpoznaje się u dzieci około dwuletnich, dokładnie wtedy, gdy kończy się seria tzw. szczepień podstawowych. Trauma pourazowa u wrażliwych, wysokorozwiniętych Świadomości przejawia się na wiele sposobów. Autyzm to ucieczka przed przeżywaniem kolejnego bólu, nie tylko fizycznego. Moim zdaniem należy przekonać Świadomość (wchodząc w kontakt telepatyczny) do „powrotu” na Ziemię zgodnie z planem.

asia · 6 kwietnia, 2022 o 7:59 pm

u dziecka mojego po sesji w około miesiąc ustąpiło około 70% objawów autyzmu więc myślę, że to prawda

Anato · 7 kwietnia, 2022 o 3:46 pm

Część,
słucham Piotra z zainteresowaniem. Od dawna doświadczam kontaktu ze Źródłem. Przekazuje mi to samo co Wam, wiec z satysfakcją odnotowuję ten sam punkt widzenia. Umieściłam tu komentarz, który był uzupełnieniem kwestii powstawania autyzmu. Zapisałam to, co usłyszałam.
Pozdrawiam

Beata · 8 kwietnia, 2022 o 4:23 am

W klasie mojego wnuka jest chłopiec który bardzo dokucza innym dzieciom.. zabiera kredki wyzywa uderzy. Nie wiem wszystkiego wiem tyle ile czasem synowa wspomni. Kiedyś miałam okazję porozmawiać z tym chłopcem gdy chodził do zerówki nie wiedząc jeszcze że będzie się tak zachowywał w szkole. Taka mała gaduła nieagresywna zabawna według mnie. Teraz jak słyszę jak synowa opowiada to po prostu żal mi tego chłopaka i jego matki bo wciąż są skargi.. rodzice przychodzą do matki do domu. Wiem że nie na darmo ale gdyby ona mogła coś zmienić w tym chłopcu pewnie by zmieniła. A ten chłopiec też chyba nie jest w stanie się zmienić na grzecznego chłopczyka o co tu chodzi?

Magdalena · 10 kwietnia, 2022 o 9:55 am

Witam ja mam syna 11lat który ma autyzm,teraz jest jakby lepiej niż jak się to zaczęło proszę o diagnozę Pozdtrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *