Dzisiaj spytałem Stwórcy o to, jakie mogę książki polecić osobom do czytania, bo co chwilę ktoś się o to pyta, a ja z racji na to, że wiele jest dyktowanych przez byty, niczego już nie polecam. W zwiazku z tym spytałem żartobliwie, czy mogę im polecać moją ulubioną: “Hrabię Monte Christo A. Dumasa”. Źródło się zaśmiało, gdy o to spytałem. Następnie, gdy przeszliśmy już do prawdziwego pytania, czy Zródło jakieś poleca książki, to powiedziało, że wszystkie, które podnoszą wibracje. I tutaj Ani pokazały się książki Rhondy Byrne, tej od Sekretu, ale akurat tej samej nie wymieniło, a pozostałe książki.

Dlaczego akurat te książki pośród wielu innych?

Dlatego, że Ania tę autorkę zna, więc łatwo było jej rozpoznać zarówno jej książki, jak i samą autorkę. Całej reszcie polecam do czytania Hrabię Monte Christo, by poznało cechy, jakimi kieruje się Źródło – w dużej mierze. 😊
Sprawdzaliśmy książki Rhondy Byrne dokładnie “Sekret” i książka ta jest neutralna energetycznie.

Co Stwórca myśli o Biblii? 

W jednej z ostatnich medytacji spytaliśmy też o Biblię. Stwórca powiedział, że w Biblii istoty od Światła dojrzą wiele zafałszowań i nieścisłości, ale dla osób, na które istoty z ciemności mają duży wpływ, Biblia może być drogowskazem ku światłu, nawet pomimo wielu zafałszowań i ingerencji Szatana w treść Biblii oraz faktu wymazania obecności Stwórcy i jego istot z wielu przekazów, Stwórca nie odrzuca Biblii. 

Czy Biblia może być przeklęta i być furtką dla demonów? 

Pytaliście o to wielokrotnie. Sama Biblia nie jest przeklęta, nie była dyktowana przez istoty ciemności, a jedynie przez nich fałszowana. Biblia może stać się przedmiotem przeklętym, furtką dla demonów, gdy człowiek użyje ją do rytuału magicznego, a niestety często tak się dzieje i wiele rytuałów wykorzystuje biblię. To też kolejna manipulacja. Pamiętajcie: nic co ma w sobie energię demona nie jest już święte, nie ważne czy to krzyż, obraz, postać świętego itd. Pamiętajcie o I przykazaniu bożym, które jest przede wszystkim ostrzeżeniem, by pomiędzy Wami a Stwórcą nie było żadnych pośredników.  

Udostępnij by rozwijać świadomość u ludzi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Ania Mart

Nazywam się Anna Mart i pracuję jako egzorcysta świecki. Potrafię dostrzec energie w medytacji, dusze, zjawy, klątwy i istoty demoniczne różnego pochodzenia. Często zajmuję się najtrudniejszymi przypadkami opętań, nawiedzeń, gdy księża egzorcyści nie mogą już pomóc, a modlitwy oczyszczające dają tylko chwilową poprawę. Wiele z przypadków, które dotyczą np. nawiedzania osób czy miejsc przez dusze i zjawy, księża egzorcyści nie są w stanie pomóc, ponieważ dogmat Kościoła Katolickiego nie przewiduje tego, że dusza ma wolną wolę po śmierci i może przebywać tam, gdzie chce np. łączyć się z duszą dziecka, pozbawiając jej w ten sposób energii. Jeśli potrzebujesz rady, jeśli Twój przypadek jest trudny czy beznadziejny napisz do mnie. Do tego, by pomóc wystarczy mi często zdjęcie miejsca czy osoby. Nie załamujcie się, gdy spotykacie się z przejawem negatywnych energii. Często te przypadki to początek naszej przemiany i odnalezienia w sobie mocy boskiej, energii Źródła Miłości. To pierwszy stopień na drodze ku życiu bogatemu w moc Stwórcy. Z miłością Ania.

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *