Dzisiaj spytałem Stwórcy o to, jakie mogę książki polecić osobom do czytania, bo co chwilę ktoś się o to pyta, a ja z racji na to, że wiele jest dyktowanych przez byty, niczego już nie polecam. W zwiazku z tym spytałem żartobliwie, czy mogę im polecać moją ulubioną: “Hrabię Monte Christo A. Dumasa”. Źródło się zaśmiało, gdy o to spytałem. Następnie, gdy przeszliśmy już do prawdziwego pytania, czy Zródło jakieś poleca książki, to powiedziało, że wszystkie, które podnoszą wibracje. I tutaj Ani pokazały się książki Rhondy Byrne, tej od Sekretu, ale akurat tej samej nie wymieniło, a pozostałe książki.

Dlaczego akurat te książki pośród wielu innych?

Dlatego, że Ania tę autorkę zna, więc łatwo było jej rozpoznać zarówno jej książki, jak i samą autorkę. Całej reszcie polecam do czytania Hrabię Monte Christo, by poznało cechy, jakimi kieruje się Źródło – w dużej mierze. 😊
Sprawdzaliśmy książki Rhondy Byrne dokładnie “Sekret” i książka ta jest neutralna energetycznie.

Co Stwórca myśli o Biblii? 

W jednej z ostatnich medytacji spytaliśmy też o Biblię. Stwórca powiedział, że w Biblii istoty od Światła dojrzą wiele zafałszowań i nieścisłości, ale dla osób, na które istoty z ciemności mają duży wpływ, Biblia może być drogowskazem ku światłu, nawet pomimo wielu zafałszowań i ingerencji Szatana w treść Biblii oraz faktu wymazania obecności Stwórcy i jego istot z wielu przekazów, Stwórca nie odrzuca Biblii. 

Czy Biblia może być przeklęta i być furtką dla demonów? 

Pytaliście o to wielokrotnie. Sama Biblia nie jest przeklęta, nie była dyktowana przez istoty ciemności, a jedynie przez nich fałszowana. Biblia może stać się przedmiotem przeklętym, furtką dla demonów, gdy człowiek użyje ją do rytuału magicznego, a niestety często tak się dzieje i wiele rytuałów wykorzystuje biblię. To też kolejna manipulacja. Pamiętajcie: nic co ma w sobie energię demona nie jest już święte, nie ważne czy to krzyż, obraz, postać świętego itd. Pamiętajcie o I przykazaniu bożym, które jest przede wszystkim ostrzeżeniem, by pomiędzy Wami a Stwórcą nie było żadnych pośredników.  


Ania Mart

Nazywam się Anna Mart. Razem z mężem zajmuję się rozwojem świadomości na temat świata energetycznego. Mówię o zagrożeniach płynących do różnych istot, które pobierają z ludzi energię, ingerują w naszą przestrzeń i ustawiają ludziom życie: w tym choroby, związki, a nawet rodzaj śmierci. Wiele z problemów zdrowotnych ma swoje podłoże po stronie energii, a dokładniej ubytków energii. Moim zadaniem jest zobaczyć te ubytki energii i pomóc ludziom wyzdrowieć, wyjść z depresji czy zwyczajnie czuć się szczęsliwymi.

16 Komentarzy

Niepokój · 3 stycznia, 2022 o 3:53 pm

Witam,
Wczoraj przypadkowo z moją żoną Ingridą znaleźliśmy w YouTube film
„Jak wygląda życie po życiu – Piotr Mart”.
Bardzo nas to zainteresowało bo z wieloma rzeczami zgadzamy się.
Jednak mieliśmy po tym filmie wielki niepokój źle spaliśmy.
Ciągle o tym myślimy czy aby to nie jest coś „złego”.
Nie jesteśmy praktykującymi katolikami, nie podobają nam się czyny kościoła.
Zona ma 61 lat a ja 71 lat.
Jak uwolnić się od tego niepokoju ?
Serdecznie Pozdrawiam
Ryszard

Niepokój · 3 stycznia, 2022 o 3:58 pm

Przepraszam
Jeszcze raz Ja Ryszard.
Zapomniałem zapytać.
Chcemy złożyć dokumenty o Apostazję, czy to będzie dobrze ?
Pozdrawiem
Ryszard

  Ania Mart · 3 stycznia, 2022 o 4:11 pm

  Sama apostazja niczego nie zmieni, bo większość kontraktów od bytów z kk jest związana z przedmiotami, jakie ludzie mają w domu np. te otrzymane na znak zawarcia komunii – czyli tak naprawdę kontraktu z bytem demonicznym w kapturze. To przedmioty stanowią problem, a nie to gdzie ktoś jest zapisany.

GOSIA · 8 stycznia, 2022 o 1:10 pm

ANIA MART ;JA obecnie TAKICH PRZEDMIOTOW KULTU W SWOJEJ PRZESTRZENI NIE POSIADAM😊☺ A ZDARZAJĄ SIĘ CZĘSTO TRUDNOŚCI Z ZASYPIANIEM… i smutek , apatia z tym źe w moim przypadku osoby samotnej i schorowanej ; NIE MAJĄCEJ JUŹ TU NA ŚWIECIE NIKOGO TO RACZEJ NORMALNE woglóle mam sciężko i zdania jestem w SWOJEJ CODZIENNOŚCI TYLKO NA SIEBIE

  Małgorzata · 8 stycznia, 2022 o 1:15 pm

  U mnie przygnębienie czy apatia jest czymś normalnym gdy w swej codzienności zdana jestem jedynie na sizbie . Natomiast źadnych tzw” przedmiotów kultu nie posiadam😤 właściwie już teraz zaczęłam PODŚWIADOMIE TEGO UNIKAĆ.. 😊

  Ja · 11 lutego, 2022 o 2:21 am

  Pani Gosiu mam nadzieję, że daje pani jakoś radę i że nie poddaje sie pani. Jeśli potrzebuje Pani z kimś porozmawiać to proszę mi dać znać podam swojego emaila lub messenger 🙂

Małgorzata · 8 stycznia, 2022 o 1:17 pm

ANIA MART ; DZIĘKI WAM CAŁKOWICIE ZMIENIŁAM SPOSÓB MYŚLENIA😊☺

Krystian · 16 stycznia, 2022 o 7:18 pm

Dzień dobry, jak mogę się uwolnić i co zrobić aby trzymać się prawdy. Rozumiem to co opowiada pan Piotr ale zanim człowiek się uwolni musi zrozumieć i wierzyć … od dawna nie chodzę do kościoła bo wiem ze to oszustwo i bałwochwalstwo. Jeśli potrzebuje kontaktu ze stwórca to po prostu z nim rozmawiam i się zwierzam co mi na sercu leży , ale jak uwolnić się ostatecznie ? Jak poznać przedmioty które wpływają źle na mnie ? Wiem ze w tej wersji mojego życia jestem na chwile , i chciałbym poznać prawdę i się uwolnić Proszę o odpowiedz i jeśli można to liczę na kontakt . Dziękuje i pozdrawiam

Maria · 21 lutego, 2022 o 11:19 pm

czy metoda Silvy to też dzieło bytów?
obejrzałam wywiad na youtube https://www.youtube.com/watch?v=YEuIme2vkpk
proponuje b. ciekawa książke – czy tez ma „ciężką energie” autor wydaje sie być prostolinijny a ciekawa wiedza , dużo teraz takiej nieznanej do nas dociera zgodnie z nauka Jezusa ; wszystko co zakryte zostanie odkryte na końcu czasów

Alex · 24 maja, 2022 o 12:17 pm

Prosze Pani,
a jak z filmamy i serialami? Sa jakies bezpieczne? Juz tak wykluczajac fantasy ktore podejzewam maja duzo zlych postaci.

Ale naprzyklad stare polskie filmy i seriale historyczne. Czy moga z nich byc jakies zle w plywy? Naprzyklad ogladajac Pana Wolodyjowskiego albo Czarne Chmury to duzo w tych serialach jest krzyzow, naprzyklad w klasztorach. Czy to moze zle wplywac? Moze mozna takie sceny przeskakiwac? Czy to juz calosc ma zly wplyw?

  Ania Mart · 24 maja, 2022 o 11:05 pm

  Samo oglądanie może nie jest jakoś specjalnie niebezpiecznie. Z grami jest o tyle gorzej, że na ogół osoba musi miec albo płytę albo wersję elektroniczną na komputerze czy dysku konsoli a ta energia daje im wejście. W ogóle z filmów jak sprawdzaliśmy to rzadiej byty wchodzą niż z gier.

   Alex · 25 maja, 2022 o 9:53 am

   Dziekuje, to przyjemna wiadomosc. A czy sprawdzala Pani moze kiedys ksiazki Tolkiena, to znaczy Hobbita i Wladzce Pierscienia? To prawie jedyne nasze ksiazki fantasy ktore nam zostaly i bardzo je lubimy. No ale jest zawsze ta swiadomosc tych czarnych jezdzow z mieczami i w kapturach.. troszke za bardzo przypominaja te byty ktore tak czesto na waszej stronie opisujecie.

   Czy lepiej sie ich tez pozbyc?

    Ania Mart · 4 czerwca, 2022 o 3:14 pm

    połóż te książki koło łóżka, na szafce nocnej i sprawdź jak Ci się spi przez kolejne 3 noce. To powinno dać Ci dosyć wyraźny znak, czy książki nie mają energii bytów. Na ogół powieści nie mają takich energii, ale ze względu na treść tej powieści, być może jest inaczej.

Beata · 31 sierpnia, 2022 o 7:09 am

Nie wiem,czy jestem przerażona czy zafascynowana.Oglądam filmy Piotra i bardzo ukladają mi w glowie,to co kompletnie nie grało -w religiach ,w kościele i nie do końca rozumiałam,dlaczego mnie odrzuca od tego .Teraz już poukładałam te puzzle,jestem w trakcie czyszczenia domu.Jednak o ile przy oglądaniu filmów mój organizm nie reaguje,tak czytając treści bloga,tak mnie wciągnęlo,że nagle zdałam sobie sprawę,że zaczyna „mierzić”mnie głowa,gdzie ból głowy jest mi całkowicie obcy.

  Ania Mart · 2 września, 2022 o 5:02 am

  To jest atak od bytu, który ma albo energię w domu Twoim albo ma energię w laptopie czy komórce.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *