Ponad rok temu: 27 kwietnia opublikowałem przed szkoleniem film z medytacji w którym mówiłem, jak stan theta pozwala dużo skuteczniej ładować energią Źródła siebie, czy wybrane osoby np. naszych bliskich. Opowiedziałem w nim, jak po ponad godzinnym treningu biofeedback w stanie theta zesłałem na żonę światło i poświęciłem na to około 30 sekund. Gdy wróciłem do domu, żona spytała się, co takiego zrobiłem, bo tyle wstąpiło w nią energii, że miała ochotę fruwać. Jedyne co wtedy zmieniłem, to postarałem się wejść w bardzo głęboki stan theta umysłu, tj. stan, gdzie umysł jest bardzo zrelaksowany. Jednak by to osiągnąć zajęło mi to dokładnie godzinę i piętnaście minut. Czyli przez ponad godzinę wprawiałem swój umysł w odpowiedni stan, by zesłać energię przez 30 sekund!

Trenowałem ponad rok!

Przez ponad rok trenowałem zarówno wchodzenie w stany theta umysłu, czyli stan, gdy umysł najbardziej odpoczywa, ale także różne sposoby ładowania siebie i bliskich energią ze Źródła.

Dwie godziny ładowania energią zamieniłem na około 1,5 minuty!

Był okres, że ładowałem swoją żonę Anię godzinę rano i godzinę wieczorem – w sumie dwie godziny na dobę. W tym czasie zauważyłem, jak wymłodniała, zniknęły zmarszczki, skóra się napięła i ogólnie wyglądała około 15 lat młodziej w tym czasie, gdy poświęcam na ładowanie ją energią dwie godziny dziennie.

Dzień, gdy nastąpił przełom!

Dalej trenowałem różne sposoby zarówno wchodzenia w stany theta umysłu, jak i sposoby ładowania siebie i bliskich energią Źródła. I przyszedł taki moment, gdzie z rana, zanim żona jeszcze się obudziła zesłałem na nią światło ze Źródła i zajęło mi to tylko około 1,5 minuty! Jednak zdziwiłem się, gdy wieczorem żona wciąż bardzo dobrze wyglądała: radosna, odmłodzona, z rumieńcem na twarzy. Wtedy przypomniałem sobie, co dokładnie zrobiłem i zacząłem to robić częściej: na sobie, bliskich i innych osobach, które potrzebowały energii. Wtedy zrozumiałem, że w ciągu roku zrobiłem postęp, gdzie z dwóch godzin ładowania energią Źródła doszedłem do podobnych rezultatów po 1,5 minucie ładowania.

Webinar: „Jak zyskać nawet 80 razy większą moc?!”.

Zamierzam o tym Wam opowiedzieć już za niecałe 3 tygodnie na webinarze tym razem płatnym, który przygotowuję dla Was, a który będzie fragmentem całego szkolenia wideo: „Energia w Biznesie oraz Sztuka Medytacji i łączenia się ze Źródłem”. Ten webinar będzie darmowy dla dotychczasowych klientów szkolenia stacjonarnego. To będzie jedna z najważniejszych rzeczy, którą Wam przekażę, a którą się nauczyłem w ciągu trzech ostatnich lat, a być może i w ciągu całego swojego życia! W międzyczasie w ramach promocji tego płatnego webinaru zaproszę Was na darmowy webinar pt.: „Jak zyskać moc?!”. Cuda są możliwe dzięki energii Źródła i opowiem Wam o tym już wkrótce na darmowym webinarze i dużo więcej na płatnym.


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *