Ostatnio zmieniliśmy podejście do osób, które chorują na poważne choroby jak: SM, autyzm czy nowotwory. Postanowiliśmy kontrolnie dwa razy powracać do tych osób w ciągu miesiąca od sesji, by sprawdzić czy wszystko jest w porządku, czy osoba na poziomie energii ma szansę powrócić do zdrowia.  

I była pewna osoba, która miała/ma SM zdiagnozowane. O sesję prosiła jej przyjaciółka, ponieważ ona w to za bardzo nie wierzyła. Podczas sesji były z tym duże problemy z powodu braku wiary, ponieważ byty korzystały z tego i nie pozwalały rozwiązać kontraktu. W końcu osoba, która miała mieć sesję, częściowo nabrała wiary i wyraziła wolę. Sesja się powiodła, ale podczas sesji pokazało się, że jakiś byt włożył w jej mózg swoją energię i byt ten wchodził z jakiejś biżuterii. 

Pokazała obrączkę jaką miała. Ta obrączka już na sam jej widok powodowała u nas ból głowy, ale ona nie poczuła tego samego i jak powiedzieliśmy jej, by się jej pozbyła, to jedynie ją ściągnęła i odłożyła na półkę.  

I kilka dni temu wróciliśmy do tej osoby. Zobaczyliśmy, że byt, który włożył w jej mózg energię wcześniej, nadal jest w jej przestrzeni, a ten przedmiot, jakby był tylko ukryty, bo byt stał jakby za parawanem. Jednak ponownie włożył w jej mózg znowu energię, bo mógł, bo przebywał nadal w jej przestrzeni.  

Napisaliśmy jej o tym i dopiero po tym, co zobaczyliśmy co się dzieje przy niej i z jej mózgiem, uwierzyła i wyrzuciła w końcu tę obrączkę.  

Napisaliśmy jej też, że widzimy, że ta obrączka leży jakby na jakiejś nadstawce drewnianej i tak rzeczywiście było. Obrączka została odłożona na nadstawkę.  

Oczywiście znowu trzeba wrócić do niej i wyciągnąć energię z jej mózgu, by kobieta mogła wrócić do zdrowia i mózg zaczął się regenerować.  

Niestety to jest częsty problem – brak wiary. Ludzie chcą byśmy im pomogli, ale nie wierzą w to, że to pomoże.  


4 Komentarze

Sebastian · 4 czerwca, 2022 o 7:12 pm

Witam. Pisałem już do Was. Syn ma SMA. Rozumie że są byty, ciemni jak zwał tak zwał. Dużo rozmawiamy w rodzinie o tym co przedstawiacie na kanale. Jesteśmy gotowi na sesję. Czy można się do was umówić z całą rodziną czy lepiej jak jeden z rodziców oczyści swoje dwie czakry i w następstwie pomoże reszcie rodziny? Pisałem już i jestem wdzięczny że tu trafiłem. Chcę bardzo pomoc swojemu synowi. Nieomal trafiłem na kurs reiki ale po tym jak się zapisałem na drugi dzień trafiłem na Wasz kanał. Do kursu nie przystąpiłem. Jak żyjemy? Dzisiaj ręka mnie rano bolała. Poprosiłem syna aby poprosił Tworce Miłości o zesłanie energii na to bolące miejsce. Ten ból ręki dźwigania syna raczej. Przysnąłem na 15 minut. Obudziłem się a ręka/ dłoń była zdrętwiała. Zacząlem nią ruszać i bólu już nie było. Prosiłem mojego chorego syna aby prosił źródło o taką interwencję. My już tak mamy. Ale syn nie chodzi i chcę mu pomóc poprzez Was. Pozdrawiam

    Sebastian · 4 czerwca, 2022 o 7:18 pm

    Dodam jeszcze że usyna pojawił się ból głowy wczoraj i spadek sił witalnych to pierwsze pytanie u nas ” skąd wlazł byt” mamy też z tego pewna satysfakcję że odkrywamy ich' 'kryjówki”w naszej przestrzeni ale to za mało aby syn chodził.

    Ania Mart · 4 czerwca, 2022 o 8:23 pm

    wyślij zdjęcie syna do nas, zobaczymy jakie energie ma w mózgu i czy możemy go z pomocą Źródła uzdrowić.

Alex · 13 czerwca, 2022 o 12:16 pm

Prosze Pana, mam jeszcze pytanie na temat zwierzakow.

Dlaczego niektore zwierzaki zostaly wybrane na blizszych towarzyszy dla ludzi, tak jak koty lub psy albo konie? Czy to zostalo nam dane od Zrodla?

A pytaliscie sie moze kiedys o to jak Zrodlo sie zapatruje na jedzenie miesa, ryb lub innych zwierzecych produktow?
My naprzyklad miesa nie jemy juz od wielu lat, ryb tez nie. W niektorych starych pismach (chyba Essenskich) pisze ze Jezus mowil ze nic co jest martwe nie moze przyniesc nam zycia. A wiec nawet nie polecal gotowanych warzyw. Tylko owoce i nasiona.
Jak to tak wlasciwie jest?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *