Jakiś czas temu byliśmy w przestrzeni, która zmarła osoba nazywa “rajem” a Stwórca tę przestrzeń nazwał: “przestrzeń podtrzymująca iluzję”.

Jak wyglądał ten raj, który był urządzony w ramach matrixa i jakie dusze do niego trafiają?

Duszą, którą odwiedziliśmy w tym tak zwanym raju, był ojciec naszej znajomej. Ania zobaczyła jej ojca, jak odpoczywał pod drzewem, czytając jakąś gazetę. Była to bardzo piękna przestrzeń umieszczona nad morzem. Było bardzo spokojnie i Ania odczuwała tam dosyć wysokie wibracje.

Niestety, gdy Ania zobaczyła ojca znajomej, którego znała za życia, jej wibracje nie dostosowały się do tamtego miejsca i była dla tej duszy niewidoczna, dusza ta nie mogła jej zobaczyć ani usłyszeć. Podobnie było z istotami, które się pojawiły, gdy poprosiłem ją, by wezwała te, które opiekują się tą przestrzenią. Pojawili się trzej aniołowie z matrixa ubrani w biel. Jednak, gdy nałożyła okulary przez które mogła je zobaczyć bez maskowania, to widziała ich ubranych na czarno. Dzisiaj już wiem, co oznacza czerń. Czerń i biel oznaczają, że te istoty mogą czynić zarówno dobro, jak i zło. Te istoty także nie widziały Ani, gdy się pokazały jej, dla nich też była niewidoczna.
Być może jej wzruszenie i zaskoczenie wpłynęło na to, że jej wibracje nie były dostosowane do tego miejsca i nie mogła porozmawiać z ojcem naszej znajomej.

Jakie dusze trafiają do raju matrixowego?
Przede wszystkim osoby, które wierzą w Boga Tego Świata. Nie rozumieją, że ponad nim istnieje Stwórca – kreator wszechświatów, Źródło wszelkiej Miłości. Najczęściej są to osoby, które starały się być dobre za życia i w nagrodę trafiają do tego typu przestrzeni. W szczególności są to katolicy, osoby prawosławne, protestanci, Świadkowie Jehowy i wyznawcy judaizmu.


Ania Mart

Nazywam się Anna Mart. Razem z mężem zajmuję się rozwojem świadomości na temat świata energetycznego. Mówię o zagrożeniach płynących do różnych istot, które pobierają z ludzi energię, ingerują w naszą przestrzeń i ustawiają ludziom życie: w tym choroby, związki, a nawet rodzaj śmierci. Wiele z problemów zdrowotnych ma swoje podłoże po stronie energii, a dokładniej ubytków energii. Moim zadaniem jest zobaczyć te ubytki energii i pomóc ludziom wyzdrowieć, wyjść z depresji czy zwyczajnie czuć się szczęsliwymi.

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *