Jakiś czas temu byliśmy w przestrzeni, która zmarła osoba nazywa “rajem” a Stwórca tę przestrzeń nazwał: “przestrzeń podtrzymująca iluzję”.

Jak wyglądał ten raj, który był urządzony w ramach matrixa i jakie dusze do niego trafiają?

Duszą, którą odwiedziliśmy w tym tak zwanym raju, był ojciec naszej znajomej. Ania zobaczyła jej ojca, jak odpoczywał pod drzewem, czytając jakąś gazetę. Była to bardzo piękna przestrzeń umieszczona nad morzem. Było bardzo spokojnie i Ania odczuwała tam dosyć wysokie wibracje.

Niestety, gdy Ania zobaczyła ojca znajomej, którego znała za życia, jej wibracje nie dostosowały się do tamtego miejsca i była dla tej duszy niewidoczna, dusza ta nie mogła jej zobaczyć ani usłyszeć. Podobnie było z istotami, które się pojawiły, gdy poprosiłem ją, by wezwała te, które opiekują się tą przestrzenią. Pojawili się trzej aniołowie z matrixa ubrani w biel. Jednak, gdy nałożyła okulary przez które mogła je zobaczyć bez maskowania, to widziała ich ubranych na czarno. Dzisiaj już wiem, co oznacza czerń. Czerń i biel oznaczają, że te istoty mogą czynić zarówno dobro, jak i zło. Te istoty także nie widziały Ani, gdy się pokazały jej, dla nich też była niewidoczna.
Być może jej wzruszenie i zaskoczenie wpłynęło na to, że jej wibracje nie były dostosowane do tego miejsca i nie mogła porozmawiać z ojcem naszej znajomej.

Jakie dusze trafiają do raju matrixowego?
Przede wszystkim osoby, które wierzą w Boga Tego Świata. Nie rozumieją, że ponad nim istnieje Stwórca – kreator wszechświatów, Źródło wszelkiej Miłości. Najczęściej są to osoby, które starały się być dobre za życia i w nagrodę trafiają do tego typu przestrzeni. W szczególności są to katolicy, osoby prawosławne, protestanci, Świadkowie Jehowy i wyznawcy judaizmu.

Udostępnij by rozwijać świadomość u ludzi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Ania Mart

Nazywam się Anna Mart i pracuję jako egzorcysta świecki. Potrafię dostrzec energie w medytacji, dusze, zjawy, klątwy i istoty demoniczne różnego pochodzenia. Często zajmuję się najtrudniejszymi przypadkami opętań, nawiedzeń, gdy księża egzorcyści nie mogą już pomóc, a modlitwy oczyszczające dają tylko chwilową poprawę. Wiele z przypadków, które dotyczą np. nawiedzania osób czy miejsc przez dusze i zjawy, księża egzorcyści nie są w stanie pomóc, ponieważ dogmat Kościoła Katolickiego nie przewiduje tego, że dusza ma wolną wolę po śmierci i może przebywać tam, gdzie chce np. łączyć się z duszą dziecka, pozbawiając jej w ten sposób energii. Jeśli potrzebujesz rady, jeśli Twój przypadek jest trudny czy beznadziejny napisz do mnie. Do tego, by pomóc wystarczy mi często zdjęcie miejsca czy osoby. Nie załamujcie się, gdy spotykacie się z przejawem negatywnych energii. Często te przypadki to początek naszej przemiany i odnalezienia w sobie mocy boskiej, energii Źródła Miłości. To pierwszy stopień na drodze ku życiu bogatemu w moc Stwórcy. Z miłością Ania.

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *