Wielu z Was pyta o tym, jak przebiega nasza sesja. Z jakich elementów się składa. 

Oto, jak my pracujemy. 

Po pierwsze nie jest to hipnoza, ale medytacja prowadzona. Różni się to tym, że żona w każdym momencie medytacji jest świadoma mojego prowadzenia. Nigdy nie podajemy nikogo w medytację, bo dla wielu osób jest to niebezpieczne, gdy nie ma z tym doświadczenia, a kontakt z istotami demonicznymi w medytacji może zakończyć się taką medytacją wprowadzeniem demona do obszarów duszy i poważnymi problemami, które następnie bardzo trudno osobom niedoświadczonym rozwiązać, odprawić takie byty. 

Jak przebiega sesja? Sesja składa się z 4 etapów: 

 1. Sprawdzenie ciała subtelnego (to fragment duszy w przestrzeni astralnej). Gdzie przebywa, czy ciało subtelne jest zniewolone przez byty. Kontakt z ciałem subtelnym, rozmowa z nim i wezwanie istot, które niewolą ciało subtelne i rozwiązanie umowy z bytem/bytami w celu uwolnienia ciała subtelnego. To ciało subtelne rozwiązuje umowy i ciało subtelne samo, wedle naszej instrukcji przed bytem demonicznym wymawia słowa, które zwalniają je z umowy/kontraktu. 

Przeniesienie ciała subtelnego do swojej przestrzeni, jeśli ma życzenia w jakiej przestrzeni chce się znaleźć. Jeśli nie ma, prosimy Źródło by przeniosło ciało subtelne do miejsca, które jemu się spodoba i wtedy to zawsze jest miła niespodzianka, gdy żona widzi jaką przestrzeń wykreowało Źródło dla ciała subtelnego. Na koniec sprawdzamy czy ciało subtelne przyjmuje energię ze Źródła, jeśli tak, to wiemy, że wszystko przebiegło, tak jak powinno do tego momentu.  

 1. Przejście do duszy przy ciele fizycznym. Sprawdzenie, jakie istoty, energie, są przy duszy. Tutaj staramy się przywołać wszystkie istoty, które ingerują i wywołują problemy na planie fizycznym. Jeśli są jeszcze jakieś istoty, to dusza wypowiada im umowy wedle słów, które żona jej dyktuje. Także przy duszy przywołujemy istoty od bliskich osób: rodziców, współmałżonka, dzieci, szefa w pracy, sąsiadki i zabraniamy istotom od tych osób ingerencji w przestrzeń i relacje łączące klienta z daną osobą. Bardzo często jest tak, że byt np. od współmałżonka mocno ingeruje w nastrój i energię osoby, która zwraca się do nas o pomoc. Takie wypowiedzenie bytowi ingerencji przez duszę, jest bardzo skuteczne. Byt nie ma prawa już w żaden sposób ingerować.  
 1. Sprawdzenie w jaki sposób wchodzą istoty do przestrzeni naszego klienta. Jeśli są to książki to staramy się sprawdzić jakie to są książki i ile jest książek, które mogą stanowić portal dla bytu. Jeśli to są przedmioty, to też sprawdzamy, jakie to przedmioty i staramy się poinformować klienta, jakie to przedmioty, jak wyglądają itd. 
 1. Sprawdzenie implantów, serca czy nie jest podpięte do jakichś egregorów religijnych i nie traci energii. Na końcu sprawdzamy stan czakr i naprawiamy te które mają jakieś uszkodzenia, blokady, implanty, a nawet byty (tak zdarzają się byty w czakrach) rysy, tak by funkcjonowały i pobierały energię ze Źródła zgodnie z przeznaczeniem.  

Na koniec, po usunięciu przedmiotów, książek, na prośbę klienta sprawdzamy, czy przestrzeń została oczyszczona, a jeśli osoba nie czuje poprawy, to sprawdzamy co jeszcze się dzieje, ponieważ, gdy wszystko jest oczyszczone, a przedmioty czy książki zniszczone, to poprawa powinna być natychmiastowa i to u każdego. Dlatego też oczekujemy informacji zwrotnej po sesji, czy jest poprawa i w jakim zakresie.  odurzone  

Sesja na końcu jest spisywana i wysyłany opis sesji, jak przebiegał. Sesje nie są nagrywane. Czas oczekiwania na sesję to w chwili obecnej około 31 dni.  

Udostępnij by rozwijać świadomość u ludzi
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Ania Mart

Nazywam się Anna Mart i pracuję jako egzorcysta świecki. Potrafię dostrzec energie w medytacji, dusze, zjawy, klątwy i istoty demoniczne różnego pochodzenia. Często zajmuję się najtrudniejszymi przypadkami opętań, nawiedzeń, gdy księża egzorcyści nie mogą już pomóc, a modlitwy oczyszczające dają tylko chwilową poprawę. Wiele z przypadków, które dotyczą np. nawiedzania osób czy miejsc przez dusze i zjawy, księża egzorcyści nie są w stanie pomóc, ponieważ dogmat Kościoła Katolickiego nie przewiduje tego, że dusza ma wolną wolę po śmierci i może przebywać tam, gdzie chce np. łączyć się z duszą dziecka, pozbawiając jej w ten sposób energii. Jeśli potrzebujesz rady, jeśli Twój przypadek jest trudny czy beznadziejny napisz do mnie. Do tego, by pomóc wystarczy mi często zdjęcie miejsca czy osoby. Nie załamujcie się, gdy spotykacie się z przejawem negatywnych energii. Często te przypadki to początek naszej przemiany i odnalezienia w sobie mocy boskiej, energii Źródła Miłości. To pierwszy stopień na drodze ku życiu bogatemu w moc Stwórcy. Z miłością Ania.

1 Komentarz

Mirka · 3 lipca, 2021 o 8:33 pm

Witam, ja mam zapytania odnośnie oddechu. Czy oddech przed medytacją, modlitwą, rozmową ze Źrodlem ma znaczenie? Ja nie potrafię medytować, ale zawsze mówię do Źródła, proszę i dziękuję. Nie mam odpowiedzi, ale momo to zawsze przekazuję to co czuję. Może dziwnie to brzmi ale wysyłam intencje,prośby aby oczyszczac poprzez energie Źródła moje codziennd sprawy..
Jeszcze chcialam się Pani Aniu dowiedzieć co Pani myśli o tej popularndj mantrze kocham cię, przepraszam, wybacz mi proszę, dziękuję?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *