We wczorajszej medytacji poprosiłem żonę, by przeniosła się do momentu, gdy powstał Matrix. Ania zobaczyła siebie jak stoi lewą nogą po stronie ciemności, a prawą nogą po stronie istot światła. Oglądała moment, jak istoty, które wybrały Mrok, rozdzieliły się i stały po lewej stronie. Zobaczyła bezkres istot w kolorze ciemnej szarości, które zebrały się w ramach “buntu” chodź to nie był bunt. To rozdzielenie się istot światła od ciemności było w zgodzie z wolną wolą, jaką wszystkim istotom dało Źródło.


Czym jest Matrix?


Matrix to ciemna energia, to skupisko ciemnej energii, które odgradza się od energii Źródła. Matrix to iluzja stworzona przez istotę zwaną Szatanem, która chciała udowodnić Stwórcy, że jej wersja doświadczeń będzie bogatsza i lepsza niż wszechświaty, które tworzy Źródło. Dostało wolną rękę do kreacji takiej przestrzeni, ponieważ każda istota we Wszechświecie ma wolną wolę i może z niej korzystać.


Jaką część naszego wszechświata zajmuje Matrix?


Następnie spytałem Anię, jaką część wszechświata zajmuje Matrix wykreowany przez istotę potocznie zwaną Szatanem. Zobaczyła cały Wszechświat, jakby mapę i ciemną plamę na dosyć nieregularnych kształtach wszechświata (wszechświat miał nieregularny kształty, bardziej owalny, nie był kulą, jak często przedstawia się kształt wszechświata – zobacz rysunek, jaki sporządziła Ania przedstawiający mapę Wszechświata z czarną strefą, gdzie jest Matrix), która zajmowała około 1/3 całego uniwersum.
Spytałem też, czy istota, która oddzieliła się od Źródło i chciała tworzyć swoje doświadczenia, a którą znamy pod nazwą Szatan ma także swoje wpływy w innych wszechświatach stworzonych przez Źródło. Odpowiedziała, że nie. Matrix istnieje tylko w naszym wszechświecie.

Spytałem też Źródła o inne rzeczy…

Czy są istoty gadzie, jakieś planety, które przeszły na stronę Światła. Odpowiedziało, że nie. Spytałem, czy Szatan może tworzyć materię z ciemnej energii. Odpowiedziało, że tak. Spytałem także, czy jakieś istoty z tych, które odeszły do Matrixa wróciły do Źródła. Odpowiedziało, że nie. Wytłumaczyło, chodź do końca tego nie rozumiemy, że powrót do Źródła jest poprzez śmierć tego kim dana istota jest i ponowne narodziny. To tak, jak zainfekowane liście drzewa chorobą, muszą zostać zniszczone, by drzewo mogło dalej rosnąć i nowe, zdrowe liście mogły się urodzić, podobnie jest, gdy chodzi o powrót do Źródła.


Ania Mart

Nazywam się Anna Mart. Razem z mężem zajmuję się rozwojem świadomości na temat świata energetycznego. Mówię o zagrożeniach płynących do różnych istot, które pobierają z ludzi energię, ingerują w naszą przestrzeń i ustawiają ludziom życie: w tym choroby, związki, a nawet rodzaj śmierci. Wiele z problemów zdrowotnych ma swoje podłoże po stronie energii, a dokładniej ubytków energii. Moim zadaniem jest zobaczyć te ubytki energii i pomóc ludziom wyzdrowieć, wyjść z depresji czy zwyczajnie czuć się szczęsliwymi.

6 Komentarzy

lianka · 26 maja, 2021 o 12:17 pm

„Spytałem także, czy jakieś istoty z tych, które odeszły do Matrixa wróciły do Źródła. Odpowiedziało, że nie. Wytłumaczyło, chodź do końca tego nie rozumiemy, że powrót do Źródła jest poprzez śmierć tego kim dana istota jest i ponowne narodziny”
Może tu chodzi o zmartwychwstanie ? Ponowne narodzenie się. Deklarację życia, odejście od matriksowych kodeksów, praw uśmiercajacych ,tak zwanego prawa morskiego w bezczelny sposób nam narzuconego poprzez podstęp i oszustwo.

    Ola · 29 kwietnia, 2022 o 7:23 am

    Tak , czułam się w tamtym roku jakbym umierała

Błażej · 1 września, 2021 o 11:03 am

Jesli nie jest mozliwy powrot do zrodla, to wszystkie istoty z naszej planety, ktore odeszly od zrodla, a przeciez malo kto ten kontakt ze zrodlem ma, musza umrzec zanim wejda do nowego swiata 5D?

Błażej · 7 stycznia, 2022 o 6:11 pm

Nie rozumiem czegoś to nie ma istot gadzich ?

Matek · 23 stycznia, 2022 o 10:32 am

Jeśli nie staniecie się jak dzieci ,to nie wstąpicie do królestwa (Bożego)-Źródła

Anna · 24 stycznia, 2022 o 9:47 am

Pani Aniu to gdzie trafiają te uwolnione przez Panią Dusze nie do źródła? Czy przypadkiem to nie jest kolejna manipulacja Matrixa? Czyli faktycznie ta aktualna gra się kończy ponieważ wszystko ma swój początek i koniec. Przed nami kolejna możliwe, że nieco na lepszych zasadach dla nas, a kolejny ,, Bóg” teraz zmienił tylko nazwę na ,, Źródło”?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *