Ludzie zwykli wierzyć w amulety i ich ochronne właściwości. Wierzą, że czerwona nitka ich ochroni, że orgonit ich ochroni czy inny amulet. Tymczasem jak działa amulet i energia w nim umieszczona możecie zobaczyć na filmie Kamila https://youtu.be/WyCRjwJ9ZhY (z kanału Kamil in Travel).  

W filmie widzicie, jak Kamil korzysta z usługi na Sri Lance, gdzie za opłatą może wziąć udział w pielęgnacji słoni azjatyckich, które żyją w specjalnych schroniskach dla słoni.  

Na filmie możecie zobaczyć, jak Kamil cieszy się, a po chwili… mały słoń staje mu stopie i dochodzi do złamania kości śródstopia (o czym dowiaduje się później). Pomyślałem, że taki “przypadek” nie dzieje się przypadkowo. Na ogół dziwne, negatywne zbiegi okoliczności są aranżowane. Jednak by tak się stało, trzeba mieć przy sobie jakiś przedmiot, z którego ingeruje byt. Spojrzałem na amulet, jaki Kamil miał zawieszony na szyi. W tym momencie poczułem jego energię na kręgosłupie (zakłucie i ubytek energii). Już wiedziałem, co było przyczyną nieszczęścia u Kamila. Miliony ludzi w Polsce nosi amulety, orgonity, czerwone nitki, a gdy dochodzi do niekorzystnych zbiegów okoliczności, byty z tych przedmiotów nie pozwolą im nawet skojarzyć, że ma to związek z energią tego amuletu.  

A dlaczego słoń nadepnął Kamilowi na nogę akurat w tym momencie? Ponieważ dla bytu, który ma energię w amulecie jest niekorzystne, gdy ktoś ma wysokie wibracje, gdy się cieszy, gdy jest zadowolony. I działają na ogół wtedy po to, by popsuć komuś dobry humor.  

Taka jest prawda na temat energii amuletów. Rozejrzyj się a sam tego doświadczysz i zaobserwujesz. Bardzo podobnie działa też energia tatuaży, które mają energię bytów. 

P.S. Amuletami też są porcelanowe figurki słoni trzymane na szczęście. 


2 Komentarze

rafo trencautrus · 6 stycznia, 2023 o 8:37 pm

Nie działają

KamilaS · 29 stycznia, 2023 o 6:23 pm

Witam, bardzo ciekawy blog, musze przyznac, ze trafilam tu zupelnie przez przypadek. Otuz od jakiegos czasu zaczelam sie interesowac prawem przyciagania, czytam rozne ksiazki. Nie pamietam od jakiego czasu, ale bedzie przeszlo okolo 2ch lat, jak na lewej rece mam zawiazana czerwona grubsza nitke. (Kupiona na amazon; byly dwie, ale dziwnym trafem jedna sie dosc szybko rozwiazala i nie moglam sobie z nia poradzic, wiec zostala wyrzucona) zas ta pierwsza non stop ze mna jest. Czy cos sie dzialo w tym czasie, pewnie i byly rozne nie koniecznie mile sytuacje. Moje pytanie jest, skad / jak sie dowiedziec, czy moja czerwona grubsza nitka zawiaza na lewej rece moze zawierac nie koniecznie dobre energie , byty? Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *