W dzisiejszej medytacji chcieliśmy razem z Anią sprawdzić, jak naprawdę wyglądało rozstąpienie się wód Morza Czerwonego, gdy Mojżesz wyprowadzał Izraelitów z Egiptu.


Byłem ciekaw, czy to miało miejsce, czy to tylko legenda i nic w medytacji się nie pojawi. Oczywiście są też istoty, które, gdy tylko jest wzmianka o jakichś postaciach historycznych, to pojawiają się, by fałszować historię, wpływać na przekaz poprzez projekcje najróżniejszego typu. To także należy sprawdzić podczas medytacji, czy nie ma ingerencji istot na przekaz.
Wprowadziłem żonę w medytację i powiedziałem jej, by przeniosła się do momentu na chwilę przed tym, jak wody Morza Czerwonego się rozstąpią. Jednak ona przeniosła się do momentu, gdy wody były już rozstąpione, a Mojżesz właśnie szedł po dnie morza na przodzie. Ania w medytacji zobaczyła – jak mi opisała – wręcz magiczne zjawisko. Wody morza czerwonego były rozstąpione i uformowane w kształt litery U. Gdy spojrzała na to z góry, to jedna strona morza była jasna, a druga ciemno granatowa. Spytałem, ile kilometrów miało to przejście po dnie morza. Odpowiedziała, że nie widziała końca, gdy spoglądała na to z góry. Wysokość tafli morza, która się uformowała w literę U była dużo większa niż blok mieszkalny!


W międzyczasie poprosiłem ją, by sprawdziła siebie w lustrze, czy nic nie stoi za nią lub nad nią i nie wpływa na przekaz. Sprawdziła, nic nie było ani za jej plecami, ani nad głową.


Poprosiłem by spojrzała na Mojżesza, na początek pochodu i na jego laskę. Chciałem sprawdzić, czy laska była jakąś formą technologii, która pozwalała mu na czynienie takich “cudów”. Zobaczyła Mojżesza i jego laskę, która była zwykłym, drewnianym kijem, nic szczególnego.


Wtedy poprosiłem, by na mój znak znalazła się przy istotach, które odpowiadały za ten “cud”. Na słowo “trzy” przeniosła się i zobaczyła Plejadian, którzy obserwowali całe zajście i byli odpowiedzialni za cały ten cud przejścia Izraelitów suchą nogą po dnie Morza Czerwonego. Oboje byliśmy zszokowani. Na koniec poprosiłem żonę, by opisała Mojżesza, jak on wyglądał.


Powiedziała, że to średniej wielkości mężczyzna, w wieku około 45 lat z krótką brodą i włosami długości do szyi.

Jeśli chcesz nauczyć się medytować i podróżować w medytacji, tak jak moja żona – napisz do mnie priv. Takie rzeczy, jak opis przejscia Mojżesza po dnie morza są możliwe po około 1,5 roku treningu w medytacji, jednak pod warunkiem, że czakra trzeciego oka nie jest zablokowana.


Ania Mart

Nazywam się Anna Mart. Razem z mężem zajmuję się rozwojem świadomości na temat świata energetycznego. Mówię o zagrożeniach płynących do różnych istot, które pobierają z ludzi energię, ingerują w naszą przestrzeń i ustawiają ludziom życie: w tym choroby, związki, a nawet rodzaj śmierci. Wiele z problemów zdrowotnych ma swoje podłoże po stronie energii, a dokładniej ubytków energii. Moim zadaniem jest zobaczyć te ubytki energii i pomóc ludziom wyzdrowieć, wyjść z depresji czy zwyczajnie czuć się szczęsliwymi.

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *