Wyobraź sobie, że prowadzisz własny biznes z sukcesem, jednak pewnego dnia wszystko zaczyna się psuć. Nic Ci się już nie udaje, podejmujesz złe decyzje, poznajesz coraz gorszych ludzi, partnerów do biznesu, pracowników itd. Co się stało? 

Najczęściej Twoje sukcesy przyciągnęły złorzeczenia ludzi, którym się nie powodzi w życiu i którzy zaczęli Ci życzyć źle. Za ich myślami zaczęły odwiedzać Cię złośliwe byty, które czytając z Ciebie to na czym Ci zależy, dokładnie to niszczyły.  

Dokładnie tak się dzieje, sam tego doświadczyłem, a Ania zobaczyła jak różne negatywne istoty, czytając naszą energię, wiedzą dokładnie na czym nam zależy i właśnie to niszczą, co zaboleć ma najbardziej.  

Co powinieneś nauczyć się robić? 

Przede wszystkim jest ważne, by żadna istota, która przychodzi za czyimiś myślami nie była w stanie czytać z Ciebie Twoich sekretów, słabych stron, także tego na czym Ci zależy.  

Pamiętaj, że to o czym piszę dotyczy także sukcesów w pracy, nie tylko biznesu. Istoty negatywne, gdy ktoś je świadomie lub nieświadomie wyśle do Ciebie, zniszczą wszystko na czym Ci zależy, jeśli nie masz ochrony.  

O ochronie już mówiłam przy poście o depresji i myślach samobójczych. Teraz jeszcze raz to opiszę i zwrócę uwagę na ważną kwestię. 

Pamiętaj, że Twoje myśli to energia, każda myśl ma moc sprawczą. To co sobie wyobrażasz, to tworzysz w formie energii.  

Wyobraź sobie wokół siebie bańkę energii. U góry tej bańki pozostaw otwór. I to jest tutaj bardzo ważne, bo wiem, że część osób zamyka się w bańce, bez dostępu do energii Źródła. Po to jest ten otwór, bo nasza dusza powinna być stale zasilana energią Źródła. Stwórz bańkę wokół siebie, coś na wzór żarówki. W środku jesteś Ty. Spójrz w wyobraźni powyżej i zobacz jak energia Źródła Cię zasila. Dotknij ścianek tej kopuły energii i zobacz, jak są mocne i trwałe.  

Gdy już to zrobiłeś, naucz się przypominać sobie przynajmniej raz dziennie, by odtworzyć swoją ochronę. Jeśli chcesz możesz poprosić Źródło o wzmocnienie Twojej bańki energii. Ja często, dodatkowo wyobrażam sobie, jak ta bańka energii świeci bardzo jasnym, rażącym światłem odstraszając wszelkie negatywne byty.  


Ania Mart

Nazywam się Anna Mart. Razem z mężem zajmuję się rozwojem świadomości na temat świata energetycznego. Mówię o zagrożeniach płynących do różnych istot, które pobierają z ludzi energię, ingerują w naszą przestrzeń i ustawiają ludziom życie: w tym choroby, związki, a nawet rodzaj śmierci. Wiele z problemów zdrowotnych ma swoje podłoże po stronie energii, a dokładniej ubytków energii. Moim zadaniem jest zobaczyć te ubytki energii i pomóc ludziom wyzdrowieć, wyjść z depresji czy zwyczajnie czuć się szczęsliwymi.

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *