Istoty negatywne, gdy głodne są energii, którą oczywiście pobierają z nas, atakują nas używając gotowych schematów. Schematy te to są gotowe klucze do naszego umysłu po których tracimy energię w wyniku złości, kłótni, smutku, przygnębienia, poczucia niższej wartości czy w nawet myśli o bezsensie życia.  

Istoty negatywne, by pobrać z nas energię potrafią zaangażować wiele osób, a każda z tych osób nie będzie świadoma, że uczestniczy w “teatrze”, którego celem będzie pozbawić wybrane osoby energii.  

Jak zareagować, gdy zdasz sobie sprawę, że uczestniczysz w jakimś teatrze? 

Inaczej, niż to, czego by byt atakujący oczekiwał. A czego oczekuje? Oczekuje, że zareagujesz zawsze tak samo. Więc przykładowo, gdy atakuje Cię ktoś słownie, oczekuje, że to Cię przygnębi. Gdy ktoś Ci ubliża, być może reagujesz płaczem. Gdy ktoś się z Tobą kłóci, stajesz się agresywna/a i wyzywasz drugą osobę. Słowem: zawsze reagujesz tak samo, na ten sam klucz – schemat.  

Tak długo, jak nie zmienisz reakcji, tak długo będzie Cię każdy byt miał w szachu. Bo byle co podejdzie do Ciebie, wyczyta, jakie schematy na Ciebie działają i dokładnie w ten sam sposób Cię zaatakuje.  

Oto przykład pierwszy: 

Wyobraźmy sobie, że pracujesz w biurze. W biurze tym okazuje się po czasie, że stajesz się szykanowana przez innych pracowników. Nie wiesz o tym, że byty, które Cię atakują, korzystają z tego, co na Ciebie działa. Zachęcają Twoich współpracowników do ataku, a gdy Ty smucisz się i płaczesz, czerpią z Ciebie energię.  

Co musisz zrobić? Musisz zakończyć ten schemat, wtedy byty staną się bezsilne. Klucz do Twoich emocji przestanie działać. Jak tego dokonać? Zmień reakcję na zaczepki współpracowników! 

Przykładowo, to co ja bym zrobił: 

Ktoś mnie atakuje. Postaram się ochłonąć. Wyjmuję kartkę i piszę za co go cenię i za co lubię i wręczam mu tę kartkę. Podobnie postępuję z każdym pracownikiem, który mnie atakuje. Wyjmuję kartkę, piszę co w nim cenię i za co go lubię i wręczam mu ją. Tak robię aż klucz-schemat przestanie działać.  

Dlaczego ma przestać działać? 

Bo gdy tworzysz pozytywną energię w miejsce negatywnej, to niszczysz ich plan. Przestają z nich czerpać energię i nie mają z Ciebie energii. Muszą odpuścić. Pamiętaj, że ich każda reakcja wymaga wydatkowania energii. Nie będą jej zużywać, gdy nie uzyskają jej w zamian więcej.  

To był pierwszy przykład. Kolejne podam w kolejnych wpisach. 

Udostępnij by rozwijać świadomość u ludzi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Ania Mart

Nazywam się Anna Mart i pracuję jako egzorcysta świecki. Potrafię dostrzec energie w medytacji, dusze, zjawy, klątwy i istoty demoniczne różnego pochodzenia. Często zajmuję się najtrudniejszymi przypadkami opętań, nawiedzeń, gdy księża egzorcyści nie mogą już pomóc, a modlitwy oczyszczające dają tylko chwilową poprawę. Wiele z przypadków, które dotyczą np. nawiedzania osób czy miejsc przez dusze i zjawy, księża egzorcyści nie są w stanie pomóc, ponieważ dogmat Kościoła Katolickiego nie przewiduje tego, że dusza ma wolną wolę po śmierci i może przebywać tam, gdzie chce np. łączyć się z duszą dziecka, pozbawiając jej w ten sposób energii. Jeśli potrzebujesz rady, jeśli Twój przypadek jest trudny czy beznadziejny napisz do mnie. Do tego, by pomóc wystarczy mi często zdjęcie miejsca czy osoby. Nie załamujcie się, gdy spotykacie się z przejawem negatywnych energii. Często te przypadki to początek naszej przemiany i odnalezienia w sobie mocy boskiej, energii Źródła Miłości. To pierwszy stopień na drodze ku życiu bogatemu w moc Stwórcy. Z miłością Ania.

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *