Istoty negatywne, gdy głodne są energii, którą oczywiście pobierają z nas, atakują nas używając gotowych schematów. Schematy te to są gotowe klucze do naszego umysłu po których tracimy energię w wyniku złości, kłótni, smutku, przygnębienia, poczucia niższej wartości czy w nawet myśli o bezsensie życia.  

Istoty negatywne, by pobrać z nas energię potrafią zaangażować wiele osób, a każda z tych osób nie będzie świadoma, że uczestniczy w “teatrze”, którego celem będzie pozbawić wybrane osoby energii.  

Jak zareagować, gdy zdasz sobie sprawę, że uczestniczysz w jakimś teatrze? 

Inaczej, niż to, czego by byt atakujący oczekiwał. A czego oczekuje? Oczekuje, że zareagujesz zawsze tak samo. Więc przykładowo, gdy atakuje Cię ktoś słownie, oczekuje, że to Cię przygnębi. Gdy ktoś Ci ubliża, być może reagujesz płaczem. Gdy ktoś się z Tobą kłóci, stajesz się agresywna/a i wyzywasz drugą osobę. Słowem: zawsze reagujesz tak samo, na ten sam klucz – schemat.  

Tak długo, jak nie zmienisz reakcji, tak długo będzie Cię każdy byt miał w szachu. Bo byle co podejdzie do Ciebie, wyczyta, jakie schematy na Ciebie działają i dokładnie w ten sam sposób Cię zaatakuje.  

Oto przykład pierwszy: 

Wyobraźmy sobie, że pracujesz w biurze. W biurze tym okazuje się po czasie, że stajesz się szykanowana przez innych pracowników. Nie wiesz o tym, że byty, które Cię atakują, korzystają z tego, co na Ciebie działa. Zachęcają Twoich współpracowników do ataku, a gdy Ty smucisz się i płaczesz, czerpią z Ciebie energię.  

Co musisz zrobić? Musisz zakończyć ten schemat, wtedy byty staną się bezsilne. Klucz do Twoich emocji przestanie działać. Jak tego dokonać? Zmień reakcję na zaczepki współpracowników! 

Przykładowo, to co ja bym zrobił: 

Ktoś mnie atakuje. Postaram się ochłonąć. Wyjmuję kartkę i piszę za co go cenię i za co lubię i wręczam mu tę kartkę. Podobnie postępuję z każdym pracownikiem, który mnie atakuje. Wyjmuję kartkę, piszę co w nim cenię i za co go lubię i wręczam mu ją. Tak robię aż klucz-schemat przestanie działać.  

Dlaczego ma przestać działać? 

Bo gdy tworzysz pozytywną energię w miejsce negatywnej, to niszczysz ich plan. Przestają z nich czerpać energię i nie mają z Ciebie energii. Muszą odpuścić. Pamiętaj, że ich każda reakcja wymaga wydatkowania energii. Nie będą jej zużywać, gdy nie uzyskają jej w zamian więcej.  

To był pierwszy przykład. Kolejne podam w kolejnych wpisach. 


Ania Mart

Nazywam się Anna Mart. Razem z mężem zajmuję się rozwojem świadomości na temat świata energetycznego. Mówię o zagrożeniach płynących do różnych istot, które pobierają z ludzi energię, ingerują w naszą przestrzeń i ustawiają ludziom życie: w tym choroby, związki, a nawet rodzaj śmierci. Wiele z problemów zdrowotnych ma swoje podłoże po stronie energii, a dokładniej ubytków energii. Moim zadaniem jest zobaczyć te ubytki energii i pomóc ludziom wyzdrowieć, wyjść z depresji czy zwyczajnie czuć się szczęsliwymi.

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *