jak chronią nas aniołowie

Pewna znajoma modliła się korzystając z modlitwy “aniele boże…”. Sprawdziliśmy ją co się przy niej dzieje wczorajszego wieczoru i ku zdziwieniu mojej żony, zobaczyła przy niej trzech aniołów, gdzie jeden z nich szeptał jej do ucha.  

Dziewczyna ta popełniała bardzo fatalne błędy, gdzie jeden z ostatnich zakończył się interwencją policji i najprawdopodobniej będzie miała ta sprawa swój finał w sądzie. 

Gdy kazałem przyjrzeć się tym istotom i sprawdzić, jak wyglądają bez maskowania, to okazało się, że są to istoty gadzie. 

Jak to się dzieje, że podchodzą do nas? 

Przede wszystkim takie istoty muszą mieć zgodę naszej duszy. Dusza nasza musi powiedzieć im “tak”. “Tak, chrońcie mnie”, “Tak, doradzajcie mi” itp. Jak to robią? Najczęściej pojawiają się po jakiejś modlitwie np. w tym wypadku do anioła i zgłaszają się w przebraniu anioła ofiarowując swoją pomoc. Gdy osoba zgodzi się, zostają przy nas i stają się naszymi “doradcami”. A ceną za ich “usługi” jest nasza energia.  

Kiedy to się dzieje? 

Najczęściej podchodzą do nas, gdy jesteśmy we śnie, półprzytomni, zmęczeni, po alkoholu, narkotykach. Jedna z osób powiedziała, że zgodziła się na opętanie, gdy dostała wyłącznie myśl czy chce spróbować. Odpowiedziała: “tak” bo była na tyle zmęczona, że nie była świadoma, że to jedno słowo sprowadzi na jej życie masę problemów.  

Dlatego powtórzę! Nigdy nie módlcie się do żadnych pośredników. Módlcie się wyłącznie do Siebie, do Stwórcy, bo Stwórca jest w Was, a gdy modlicie się do Stwórcy, wyrażacie wiarę w siebie, w swoją moc. Jesteście bogami w ludzkiej formie, jesteście Źródłem, Stwórcą, a gdy macie miłość w sercu, przepływa przez Was niewyobrażalna moc, jaką reprezentuje Stwórca.  


Ania Mart

Nazywam się Anna Mart. Razem z mężem zajmuję się rozwojem świadomości na temat świata energetycznego. Mówię o zagrożeniach płynących do różnych istot, które pobierają z ludzi energię, ingerują w naszą przestrzeń i ustawiają ludziom życie: w tym choroby, związki, a nawet rodzaj śmierci. Wiele z problemów zdrowotnych ma swoje podłoże po stronie energii, a dokładniej ubytków energii. Moim zadaniem jest zobaczyć te ubytki energii i pomóc ludziom wyzdrowieć, wyjść z depresji czy zwyczajnie czuć się szczęsliwymi.

1 Komentarz

Sylwia · 5 maja, 2022 o 7:52 pm

Jak wpływają na człowieka powtarzane jak mantra słowa hooponopono?
Kocham cię. Przepraszam. Wybacz mi proszę. Dziękuję

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *