Zapraszam wszystkich, którzy rozwijają biznes, interesują się tzn. Prawem Przyciągania na nasze życie, biznesy, relacje możliwości zarobkowe i inne sfery życia na szkolenie, które odpowie na szereg ważnych pytań dla biznesu i Twojego rozwoju, nauczy Cię tego, jak ważna jest medytacja i dysponowanie odpowiednią ilością energii do kreacji czegokolwiek pragniesz.

Jeśli pomimo starań Twoich, czujesz że coś Cię powstrzymuje. Jeśli udaje Cię się osiągać sukcesy, tylko wtedy, gdy ich nie oczekujesz, ale jak zaczynasz mieć jakieś plany i oczekiwania, to jakbyś trafiał na niewidzialną ścianę i nie możesz tego wytłumaczyć. Jeśli chcesz wiedzieć, dlaczego możesz osiągać jakiekolwiek efekty w biznesie, gdy nie wyznaczasz sobie żadnych celów. To szkolenie jest dla Ciebie! 

Jeśli chcesz wiedzieć, dlaczego energia jest ekwiwalentem pieniędzy i wszystkich rzeczy materialnych, ale także pomysłów, dobrych podpowiedzi, intuicji w biznesie. To szkolenie jest dla Ciebie.  

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak usprawnić umysł, z łatwością przechodzić pomiędzy stanami Alfa, Theta czy Beta a także łatwo wchodzić w stany medytacyjne i łączyć się ze Źródłem – to szkolenie jest dla Ciebie.  

Jeśli jesteś po rozwodzie, a Twoje życie zamiast polepszyć się, znacznie się pogorszyło. Poznasz prawdopodobne przyczyny takiego stanu rzeczy, oraz jak to naprawić. 

Jeśli jesteś mężczyzną i bardzo trudno wchodzić Ci w medytację, dowiesz się z jakich urządzeń skorzystać, które pomogą Ci nauczyć się wchodzić w głębokie stany medytacyjne, a tym samym wykorzystać medytację w biznesie czy w pracy zarobkowej. Proste urządzenia do nauki medytacji z biofedbackiem kosztują już 50 zł! 

Co nowego będzie na 3 edycji szkolenia?

Jak energię zamieniamy na pieniądze, większe obroty w firmie i jak brak energii przekłada się na spadek przychodów? Jak można to obliczyć? Podam Wam konkretne dane, jak 1% energii przekłada się na spadek lub wzrost obrotów w firmie czy w pracy zarobkowej.

Jak kumulowanie energii w budynkach może przyczynić się do poprawy samopoczucia mieszkańców, czy klientów, którzy korzystają z usług danej firmy? (moje realne doświadczenia z ostatnich 2 miesięcy)

Część praktyczna w której pokażę na ochotnikach jak działają urządzenia do nauki medytacji: Muse, NeuroMyst i Verim (część praktyczna będzie podczas przerwy obiadowej w godzinach 13:00 – 14:00).

Nauka kontrolowania fal mózgowych

Wyobraź sobie, że umysł dzieci do mniej więcej szóstego roku życia jest niemal cały czas w falach theta i gamma, które pozwalają widzieć istoty i energie przy otwartych oczach. Jednak stopniowo mózg dziecka przechodzi w inne fale mózgowe i traci tę zdolność. Ani dorosły, ani tym bardziej dziecko nie umie kontrolować swoich fal mózgowych i nie ma pojęcia, jak umiejętność zmieniania fal mózgowych może przyczyniać się do naszych szerokorozumianych sukcesów.

Ludzie często źle sypiają, nie rozumiejąc, że ma to związek także z tym, że mózg nie jest w stanie wejść w głębokie fale delta, które pozwalają pozyskać dużo więcej energii podczas snu. Już tylko, gdy próbujemy słuchać podczas snu śpiewu ptaków, szumu deszczu czy szumu morza może to (z mojego doświadczenia) pomóc nam wejść podczas snu w dużo głębsze fale delta i podczas samego tylko snu pozyskać dużo więcej energii. Można powiedzieć, że głęboki sen i nauka głębokiego snu jest taką darmową i przyjemną formą pozyskiwania energii by energię następnie zamienić na dobra materialne, zdrowie i cokolwiek innego, czego pragniemy. O tym też będzie więcej podczas 3 edycji szkolenia.

Odpowiedni oddech a większa ilość energii

Ludzie wierzą, że zimny prysznic dodaje nam energii. Jednak co robimy podczas, gdy bierzemy prysznic? Przede wszystkim, by wytrzymać zimno wstrzymujemy oddech na ten moment, gdy ciało ma kontakt z zimnem. Spytaliśmy się Źródła ile energii człowiek mógłby pozyskać, gdyby jeździł na rowerze i umiał odpowiednio oddychać. Źródło powiedziało, że godzinna jazda na rowerze z odpowiednim oddychaniem pomogłoby pozyskać tyle energii, że człowiekowi starczyłoby do dobrego samopoczucia na ponad 2 dni. O tym też bedzie więcej podczas drugiej edycji szkolenia.

Wdzięczność: jak uczucie wdzięczności może poprawić ilość energii, którą przyswajamy?

Czy można praktykować wdzięczność, gdy nasze życie to pasmo nieszczęść? Za co można być wdzięcznym, gdy trudno jest być wdzięcznym za cokolwiek, bo uwaga nasza cały czas kieruje się w stronę tego, co straciliśmy, czego nie mamy lub czego nie możemy zdobyć? Ile energii można pozyskać z praktykowania uczucia wdzięczności i jak bardzo może to przełożyć się na nasze życie, rzeczy materialne, zdrowie, pieniądze, które zarabiamy? Podczas szkolenia dowiesz się, jak uczucie wdzięczności ładuje nas energią i pozwala nam osiągać to czego pragniemy, a unikać te rzeczy, których nie chcemy w życiu.

Co Ci da to szkolenie? 

Przykładem tego, jakie możliwości kryją się w medytacji i łączności ze Źródłem jest Nikola Tesla. Człowiek określany jako geniusz, ale w istocie to był zwykły człowiek, który umiał wejść w medytację i pobrać te rozwiązania i technologie, które go interesowały, ponieważ wszystkie rozwiązania są już stworzone u Źródła. To stamtąd pochodzą wszelkie genialne pomysły na cokolwiek co chciałbyś stworzyć a raczej powołać do istnienia w świecie materialnym.  

Co mogę Ci obiecać? 

Mogę Ci obiecać, że będzie to najlepsze szkolenie w jakim kiedykolwiek będziesz uczestniczyć. Szkolenie, które zmieni wszystko i da Ci odpowiedź na większość pytań, które dotyczą tego, jak kreować sukcesy w swoim życiu. Jestem tego tak pewien, że daję Ci gwarancję satysfakcji lub pełny zwrot kosztów szkolenia.  

Co dostaniesz podczas szkolenia? 

Podczas szkolenia oprócz unikalnej wiedzy, którą wykorzystać będziesz już mógł pierwszego dnia po szkoleniu, dostaniesz także skrypt, który będzie podsumowaniem szkolenia.  

Oto plan szkolenia oraz wiedzy, którą Ci przekażę: 

PRAWO PRZYCIĄGANIA – DLACZEGO TE ZASADY NIE DZIAŁAJĄ? 

 1. Czym jest tzn. “Prawo Przyciągania” i skąd się wziął ten termin? 
 1. Czy Prawo Przyciągania działa i kiedy działa, a kiedy nie działa? 
 1. Dlaczego tzn. odkrywcy “Prawa Przyciągania” Ester i Jerry Hicks uważają, że dla niewielu ludzi prawo przyciągania zadziałało? 

JAKI WPŁYW MA ENERGIA NA KREACJĘ I POWODZENIE? 

 1. Z czego powstaje materia? Jaki związek ma energia z materią? 
 1. Jak skonstruowany jest Wszechświat i materia? Jak powstaje Wszechświat? Jakie możliwości są stworzone dla każdej osoby? 
 1. Eksperyment, który dowodzi jak energia kształtuje materię. 
 1. Czym jest wiara i jak ją wykorzystać dla sukcesów zawodowych i osobistych? Jak budować wiarę? 
 1. Jak posiadanie wątpliwości przejawia się w naszym życiu?
 1. Energia Ziemi i energia budynków. Jak wykorzystać energię Ziemi dla sukcesów zawodowych i osobistych? Kiedy pozyskujemy więcej energii: podczas snu czy podczas aktywnej medytacji? 
 1. Energia Słońca i promieniowania podczerwonego.  Oświetlenie generujące światło podczerwone a inne formy oświetlenia. 
 2. Jaka jest odpowiednia dieta dla naszego organizmu: mięso, suplementy, pasożyty i inne rzeczy mające wpływ na naszą energię.
 3. Jak energia innych osób (i zwierząt) w rodzinie czy związku może nas wspierać lub mieć na nas destruktywny wpływ?

BIZNES A ENERGIA 

 1. Z czego biorą się pieniądze, klienci i jak ich pozyskać więcej? 
 1. Dlaczego rozwój biznesu i pieniądze są wprost proporcjonalne do energii, którą dysponujesz? 
 1. Przykłady porażek biznesowych i ingerencji istot w biznes.
 1. “Dlaczego, gdy oczekuje czegoś, dzieje się odwrotnie, a gdy nie mam oczekiwań, wszystko się układa?”.
 1. Dlaczego współwłasność w biznesie jest ryzykowana – przykłady? 
 1. Związek małżeński, rozwód a powodzenie w biznesie i pracy zarobkowej. Jaki biznes wybrać, zawód, co robić w życiu, jak się tego dowiedzieć? Kiedy podejmujemy właściwe decyzje, w jakim stanie? 
 1. Wybór logo dla biznesu. Jak wybrać odpowiednie logo? 
 1. Wybór lokalu dla biznesu lub siedziby firmy. 
 1. Wybór biura i sprzętów do biura dla biznesu.  
 1. Wybór pojazdów dla biznesu i wpływ energii na pojazdy. 
 1. Jak ważne dla biznesu i kontaktów biznesowych jest posiadanie wysokich wibracji i energii?

JAK KONTRAKTY Z ISTOTAMI OGRNICZAJĄ NAS I ODBIERAJĄ NAM ENERGIĘ. DZIAŁANIA KTÓRE ODBIERAJĄ NAM ENERGIĘ 

 1. Jak bardzo istoty potrafią sterować naszym życiem, biznesem i pracą zarobkową: co mogą a czego nie mogą? 
 1. Co dodatkowo może kontrolować nasze życie?  
 1. Czy opłaca się bycie “pracoholikiem?” 
 1. Używki: kawa, alkohol, papierosy i ich wpływ na naszą energię. 
 1. Niebezpieczeństwa związane z odurzaniem się wszelkimi używkami: alkohol, narkotyki, ayahuasca, kombo a problemy w biznesie. 
 1. Ile czasu należy odpoczywać biorąc pod uwagę dni, gdy pracujemy? 
 1. Jak rozpoznawać energię przedmiotów i w jaki sposób tracimy energię poprzez przedmioty? 
 1. Toksyny zawarte w powietrzu, chemii, środkach czystości, odświeżaczach, świeczkach zapachowych a ich wpływ na naszą energię i kreację.  
 1. Z czego wynika otyłość i jak się jej pozbyć? 

DZIAŁANIA, KTÓRE DODAJĄ NAM ENERGII 

 1. Co dodaje nam energii? 
 1. Dlaczego mówi się: “kto rano wstaje temu bóg Stwórca daje”? 
 1. Jaka dieta dla ludzkiego organizmu jest najkorzystniejsza, gdy chodzi o pozyskiwanie energii? 
 1. Jak oczyszczanie organizmu z toksyn może polepszyć naszą energię i wpłynąć pozytywnie na biznes i kreację? 
 1. Cukier i jego wpływ na naszą energię. 
 1. Toksyny zawarte w pożywieniu, lekach i ich wpływ na naszą energię i biznes. 
 1. Mięso i ich wpływ na naszą energię. 
 1. Seks i orgazm i ich wpływ na naszą energię. 
 1. Jak nauka oddychania poprawić może naszą energię? 
 1. Jak uczucie wdzięczności może zmienić naszą energię? 
 1. Dlaczego po wakacjach pewne rzeczy układają się w zgodzie z naszymi myślami? (wakacje a uczucie wdzięczności) 

JAK MEDYTOWAĆ I ŁĄCZYĆ SIĘ ZE ŹRÓDŁEM? 

 1. Czy można (lub należy) łączyć biznes z medytacją? 
 1. Jakie są najprostsze formy medytacji? 
 1. Jakie są korzyści z medytacji? 
 1. Czym jest intuicja i jaki ma związek z medytacją? 
 1. Jakie są najbardziej zaawansowane formy medytacji? 
 1. Czym jest medytacja, jakie są jej rodzaje i jak wspomóc medytację? 
 1. Co przeszkadza w medytacji i łączeniu się ze Źródłem i jak temu przeciwdziałać? 
 1. Jak rozpoznawać energię Źródła od innych energii? 
 1. Medytacja i łączenie się ze Źródłem krok po kroku. 
 1. Urządzenia biofeedback do nauki medytacji i kontrolowania fal mózgowych – od najtańszych do najdroższych i najbardziej zaawansowanych. 
 1. Czytanie myśli, wysyłanie myśli do innych osób i odbieranie naszego nastroju przez osoby z którymi mamy kontakt. 
 1. Jak energia wpływa na zdolność do przewidywania przyszłości? 

Dla kogo jest to szkolenie? 

To szkolenie jest skierowane przede wszystkim do osób przedsiębiorczych i ambitnych. Osób, które inwestują w swój rozwój, rozwój swojej firmy, rozwój osobisty. Jest to także szkolenie dla osób, które są rozsądne, potrafią wyciągać logiczne wnioski.  

Jest to także szkolenie, dla osób które dbają o swoje zdrowie, zdrowe odżywianie (także wegetarian i wegan), ponieważ tego typu osoby gromadzą dużo więcej energii niż inne osoby i mogą spożytkować tę energię dla swoich celów, w tym rozwój biznesu o ile nie wpadną w pułapki, które tej energii trwale ich pozbawią. 

Jest to także szkolenie dla osób, które chcą nauczyć się medytacji i wszelkich korzyści, które z tym się wiążą.  

Zaawansowane formy medytacji 

Zaawansowane formy medytacji, gdzie można widzieć energie przy otwartych oczach, widzieć w medytacji przy zamkniętych oczach są możliwe przy falach mózgowych Theta. Dzieci do około 6 roku życia niemal nieustannie przebywają w tych falach, dlatego potrafią widzieć rzeczy, których dorośli już na ogół nie widzą.  

Jak energia wpływa na zdolność do przewidywania przyszłości? 

Kiedy masz energię, masz lepsze połączenie ze Źródłem. Twoja intuicja jest dużo lepsza, wybory które dokonujesz wtedy okazują się dużo korzystniejsze dla Ciebie pod każdym względem. Nie ważne czy wybierasz spółki akcyjne do portfela, zakładasz firmę i zastanawiasz się nad rodzajem działalności czy zamierzasz się zatrudnić w jakiejś firmie. Więcej energii oznacza zdecydowanie lepszą zdolność do dokonywania właściwych wyborów.  

Cale szkolenie, w którym możesz wziąć udział będzie się skupiać wokół tego jak: 

 1. Jak nie tracić energii? 
 2. Jak pozyskiwać energię na różne sposoby?
 3. Jak pozyskiwać energię w stanach medytacyjnych?
 4. Jak posiadanie energii wpływa na to co posiadamy: pieniądze, dobra materialne, zdrowie, relacje?
 5. Jak medytować i łączyć się z energią Źródła?
 6. Jakie urządzenia wykorzystać by wspomóc naukę medytacji i przechodzić pomiędzy falami mózgowymi?

Cokolwiek sobie wyobrazisz i zechcesz otrzymać/osiągnąć jest możliwe dzięki energii 

Najlepszy moment do pozyskiwania energii, która pozwoli Ci zrealizować to czego chcesz to stan fal umysłu, który nazywa się “Theta”. Zobacz ten krótki film o tym: 

Osoby sukcesu lub te, które dążą do tego, by osiągnąć sukces, nie zdają sobie sprawy, jak wchodzenie w stany Theta pozwala przyśpieszyć materializację tego czego pragniemy. Każda osoba potrzebuje innego czasu, by osiągnąć optymalne wyniki. Mężczyźni na ogół potrzebują dużo więcej czasu w stanach Theta niż kobiety by osiągać podobne rezultaty. 

Stan Theta jest jak tankowanie ciała fizycznego na stacji paliw. Sam zamiar dojechania do konkretnego miejsca nie wystarczy, jak uczą znawcy tzn. Prawa Przyciągania. Potrzebujesz energii, którą możesz ukierunkować swoją intencją.  

Dlaczego organizujemy to szkolenie? 

Zauważyliśmy, że najlepsze rezultaty z wiedzy, którą przekazujemy mają osoby, które prowadzą firmy, są przedsiębiorczy, racjonalni, rozsądni, myślący i konsekwentni. Pośród naszych klientów są zarówno biznesmeni, którzy prowadzą wielomilionowe przedsiębiorstwa, jak i utalentowani aktorzy dobrze znani polskiej widowni. Dlatego postanowiliśmy zgrupować naszą wiedzę i przekazać ją tym ludziom, którzy mają szansę wykorzystać ją w pełni. Tak powstało to szkolenie, w którym masz szansę wziąć udział.  

Darmowa wersja online szkolenia (przełom luty/marzec) 

To szkolenie będzie przedostatnim z cyklu o medytacji i energii w biznesie. Wiele osób prosiło o wersję szkolenia online i szkolenie online właśnie powstaje i każdy dotychczasowy Klient otrzyma dostęp do wersji online bezpłatnie. Także każdy Klient 3 i 4 (ostatniej) edycji szkolenia dostanie dostęp do wersji szkolenia online.

Termin, miejsce szkolenia i ceny (ilość miejsc ograniczona): 

Szkolenie odbędzie się dnia 17 luty 2024  

W hotelu:

 

Santa Natura Resort & SPA 

Nowa Wieś 31, 96-315 

Współrzędne GPS miejsca: 52.06281699423534, 20.26644131525632 

Link do google maps 

W godzinach: 10:30 – 18:30 

Koszt szkolenia do 4 luty (promocja dla osób uczestniczących w webinarze): 790 zł 

Dane do przelewów: 

Anna Mart 

Nr. konta: 36 1020 3219 0000 9402 0178 7688 

W tytule przelewu proszę podać datę szkolenia 

Nr. konta do przelewów zagranicznych:  

PL36 1020 3219 0000 9402 0178 7688 

Numer bik: BPKOPLPW 

Paypal na adres email: ania.mart07@gmail.com 

W tytule proszę podać datę szkolenia (17 luty promocja)

Jeśli potrzebujesz faktury, proszę o dane firmy wraz z numerem nip.