egzorcyzmy czy są skuteczne

Przez lata poszukiwań sposobu na oczyszczenie siebie i swoich najbliższych, w tym znajomych, zdarzyło mi się mieć także kontakt z księżmi egzorcystami. Czy księżą egzorcyści i egzorcyzmy są skuteczne? 

Dusze zmarłych i opętania przez duchy 

Zacznijmy od tego, że doktryna KK katolickiego nie dopuszcza zbłąkanych dusz. Według KK każda dusza po śmierci przechodzi sąd ostateczny po którym trafia do: nieba, piekła lub czyścca. To w zasadzie wyklucza możliwość tego, że jakaś dusza może pozostać po naszej stronie i zakłócać spokój żyjącym czy też ich w ogóle opętywać. Egzorcyzmy i modlitwy oczyszczające w przypadku dusz zwyczajnie będą mało skuteczne, ponieważ dusze należy odprowadzić do Źródła, a nie przepędzać.  

Dręczenia demoniczne i modlitwy oczyszczające 

Jest cała masa bytów demonicznych, które mogą opętywać ciało, pobierać energię. Księżą egzorcyści używają modlitw oczyszczających, które wiem, że są skuteczne. Ludzie podczas takiego oczyszczenia mdleją, gdy negatywna energia od nich się odłącza. Problem z taką modlitwą oczyszczającą jest taki, że taki byt może doczepić się choćby na drugi dzień. Tak długo, jak nie zostanie skutecznie odprawiony, tak długo może powracać by nękać swoją ofiarę i pozbawiać ją energii.  

Dręczenia przez twory negatywne 

Są różnego rodzaju twory negatywne tworzone przez byty demoniczne, które są wysyłane przeciwko swoim ofiarom. Przypominać to może dręczenia demoniczne, ale nie są to ani duchy, ani istoty demoniczne. Istoty te nie mają pełnej świadomości, są jak roboty, które wykonują swoje zadanie – najczęściej pozbawiają swoje ofiary energii atakując je zarówno za dnia, ale najczęściej nocą. W przypadku takich tworów, wiem z doświadczenia, że Prawo Wolnej Woli nie działa. By pozbyć się takich tworów, należy dotrzeć do istot demonicznych, które je tworzą i ich odprawić lub zwyczajnie zakazać im ingerencji.  

Opętania demoniczne 

W przypadku opętania umysłu i ciała przez istoty demoniczne, egzorcyzm przeprowadzony przez księdza egzorcystę może być skuteczny. Byłam tylko raz świadkiem przeprowadzanego egzorcyzmu na młodym chłopcu. Nie wiem, jak się on zakończył, czy demony zostały wypędzone. Jeśli ktoś z Twoich bliskich został opętany przez byt demoniczny, skontaktuj się ze swoim proboszczem, a ten umówi Cię z księdzem egzorcystą.

Jeśli uważasz, że Ty lub ktoś z Twoich bliskich potrzebuje pomocy lub zwyczajnie zrozumienia zjawisk, możesz się ze mną skontatkować korzystając z forumlarza poniżej. Możesz także dołączyć do specjalnej grupy na facebooku, która powinna Ci pomóc zrozumieć, jak działają istoty demoniczne i jak rozwijać się duchowo, by umieć się przeciwstawić takim istotom.  

Jeśli potrzebujesz pomocy, zrozumienia, wiedzy. Napisz postaram się pomóc najlepiej jak potrafię:

  Udostępnij by rozwijać świadomość u ludzi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

  Ania Mart

  Nazywam się Anna Mart i pracuję jako egzorcysta świecki. Potrafię dostrzec energie w medytacji, dusze, zjawy, klątwy i istoty demoniczne różnego pochodzenia. Często zajmuję się najtrudniejszymi przypadkami opętań, nawiedzeń, gdy księża egzorcyści nie mogą już pomóc, a modlitwy oczyszczające dają tylko chwilową poprawę. Wiele z przypadków, które dotyczą np. nawiedzania osób czy miejsc przez dusze i zjawy, księża egzorcyści nie są w stanie pomóc, ponieważ dogmat Kościoła Katolickiego nie przewiduje tego, że dusza ma wolną wolę po śmierci i może przebywać tam, gdzie chce np. łączyć się z duszą dziecka, pozbawiając jej w ten sposób energii. Jeśli potrzebujesz rady, jeśli Twój przypadek jest trudny czy beznadziejny napisz do mnie. Do tego, by pomóc wystarczy mi często zdjęcie miejsca czy osoby. Nie załamujcie się, gdy spotykacie się z przejawem negatywnych energii. Często te przypadki to początek naszej przemiany i odnalezienia w sobie mocy boskiej, energii Źródła Miłości. To pierwszy stopień na drodze ku życiu bogatemu w moc Stwórcy. Z miłością Ania.

  0 Komentarzy

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *