dusza zasilana przez demona

Wiele mówi się o wampirach energetycznych, o tym jak człowiek czerpie energię z innych ludzi i po np. Kłótni czuje się wyśmienicie, a druga osoba konfliktu czuje się zdruzgotana.  

Już wielokrotnie sprawdzaliśmy takie osoby, które potocznie nazywają się “wampirami energetycznymi” i zawsze okazywało się, że te osoby (ich dusze) były opętane przez jakiś byt piekielny.  

Taki przypadek mieliśmy wczoraj. Gdy moja żona próbowała doładować energią ze Źródła duszę pewnego mężczyzny, to okazało się, że tylko głowa przyjmowała światło, a dalej, w głąb ciała energia światła w ogóle nie wchodziła. Zobaczyła w jego wnętrzu, jak jego duszę wypełnia czarna energia. 

Wezwała istotę odpowiedzialną za tę energię, to pojawił się potężny około 3 metrowy czarny demon z rogami wywiniętymi do środka. Powiedziała mu, by zabrał tę energię, która do niego należy, to zobaczyła niemal niekończący się strumień czarnej energii, którą wyciągał z duszy tego mężczyzny. Otworzyła mu portal, by z drugiej strony odbierał tę energię, bo było jej tak dużo. Gdy zakończyła się ciągnąć ta energia z jego duszy, zamknęła za demonem portal. 

Następnie zesłała na duszę tego mężczyzny światło ze Źródła, to był zdziwiony do tego stopnia, że skomentował to słowami: “co to?”, gdy energia zaczęła zasilać jego duszę.  

Opętana osoba i jej ofiara 

Osoba, która jest opętana i zasilana przez czarną energię, na ogół potrzebuje ofiary, która będzie go zasilać. Demon czuje się właścicielem tej energii we wnętrzu duszy takiego człowieka, ale na pewno nie będzie takiego człowieka zasilać swoją energią.  

Możecie zobaczyć, że gdy dany człowiek traci kontakt ze swoją ofiarą, z której pozyskiwał energię, to demon szybko znajduje jemu/jej kolejną ofiarę, z której może czerpać energię. Sprowadza kogoś do domu, jakiegoś lokatora, partnera, dziecko, jakąkolwiek osobę, z której mógłby zasilać swoją czarną duszę.  

Udostępnij by rozwijać świadomość u ludzi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Ania Mart

Nazywam się Anna Mart i pracuję jako egzorcysta świecki. Potrafię dostrzec energie w medytacji, dusze, zjawy, klątwy i istoty demoniczne różnego pochodzenia. Często zajmuję się najtrudniejszymi przypadkami opętań, nawiedzeń, gdy księża egzorcyści nie mogą już pomóc, a modlitwy oczyszczające dają tylko chwilową poprawę. Wiele z przypadków, które dotyczą np. nawiedzania osób czy miejsc przez dusze i zjawy, księża egzorcyści nie są w stanie pomóc, ponieważ dogmat Kościoła Katolickiego nie przewiduje tego, że dusza ma wolną wolę po śmierci i może przebywać tam, gdzie chce np. łączyć się z duszą dziecka, pozbawiając jej w ten sposób energii. Jeśli potrzebujesz rady, jeśli Twój przypadek jest trudny czy beznadziejny napisz do mnie. Do tego, by pomóc wystarczy mi często zdjęcie miejsca czy osoby. Nie załamujcie się, gdy spotykacie się z przejawem negatywnych energii. Często te przypadki to początek naszej przemiany i odnalezienia w sobie mocy boskiej, energii Źródła Miłości. To pierwszy stopień na drodze ku życiu bogatemu w moc Stwórcy. Z miłością Ania.

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *