dusza zasilana przez demona

Wiele mówi się o wampirach energetycznych, o tym jak człowiek czerpie energię z innych ludzi i po np. Kłótni czuje się wyśmienicie, a druga osoba konfliktu czuje się zdruzgotana.  

Już wielokrotnie sprawdzaliśmy takie osoby, które potocznie nazywają się “wampirami energetycznymi” i zawsze okazywało się, że te osoby (ich dusze) były opętane przez jakiś byt piekielny.  

Taki przypadek mieliśmy wczoraj. Gdy moja żona próbowała doładować energią ze Źródła duszę pewnego mężczyzny, to okazało się, że tylko głowa przyjmowała światło, a dalej, w głąb ciała energia światła w ogóle nie wchodziła. Zobaczyła w jego wnętrzu, jak jego duszę wypełnia czarna energia. 

Wezwała istotę odpowiedzialną za tę energię, to pojawił się potężny około 3 metrowy czarny demon z rogami wywiniętymi do środka. Powiedziała mu, by zabrał tę energię, która do niego należy, to zobaczyła niemal niekończący się strumień czarnej energii, którą wyciągał z duszy tego mężczyzny. Otworzyła mu portal, by z drugiej strony odbierał tę energię, bo było jej tak dużo. Gdy zakończyła się ciągnąć ta energia z jego duszy, zamknęła za demonem portal. 

Następnie zesłała na duszę tego mężczyzny światło ze Źródła, to był zdziwiony do tego stopnia, że skomentował to słowami: “co to?”, gdy energia zaczęła zasilać jego duszę.  

Opętana osoba i jej ofiara 

Osoba, która jest opętana i zasilana przez czarną energię, na ogół potrzebuje ofiary, która będzie go zasilać. Demon czuje się właścicielem tej energii we wnętrzu duszy takiego człowieka, ale na pewno nie będzie takiego człowieka zasilać swoją energią.  

Możecie zobaczyć, że gdy dany człowiek traci kontakt ze swoją ofiarą, z której pozyskiwał energię, to demon szybko znajduje jemu/jej kolejną ofiarę, z której może czerpać energię. Sprowadza kogoś do domu, jakiegoś lokatora, partnera, dziecko, jakąkolwiek osobę, z której mógłby zasilać swoją czarną duszę.  


Ania Mart

Nazywam się Anna Mart. Razem z mężem zajmuję się rozwojem świadomości na temat świata energetycznego. Mówię o zagrożeniach płynących do różnych istot, które pobierają z ludzi energię, ingerują w naszą przestrzeń i ustawiają ludziom życie: w tym choroby, związki, a nawet rodzaj śmierci. Wiele z problemów zdrowotnych ma swoje podłoże po stronie energii, a dokładniej ubytków energii. Moim zadaniem jest zobaczyć te ubytki energii i pomóc ludziom wyzdrowieć, wyjść z depresji czy zwyczajnie czuć się szczęsliwymi.

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *