jezu ufam tobie egregor

We wczorajszej medytacji sprawdzaliśmy, co się dzieje z modlitwami do Jezusa, a w szczególności chodziło nam o ludzi, którzy modlą się do obrazu “Jezu ufam Tobie”. Otrzymaliśmy informacje, że wszystkie modlitwy do zarówno Jezusa jak i obrazów z wizerunkiem Jezusa trafiają do egregora, którym zarządzają istoty demoniczne, jednakże Stwórca na część modlitw, gdy ludzie modlą się będąc nieświadomi, jak działa zło, wysłuchuje i spełnia. Oznacza to, że jeśli jakkolwiek modlitwa jest wysłuchana, to dlatego, że Stwórca ją usłyszał, bo Stwórca słyszy wszystkie modlitwy, nie potrzebuje pośredników. Jednak ze względu na to, że ludzie nie modlą się bezpośrednio do Stwórcy, ale do pośredników, gdzie większość tych “pośredników” jako egregory jest przejęta przez byty demoniczne, modlitwy tego typu są o wiele rzadziej wysłuchiwane, jak modlitwy bezpośrednio do Źródła/Stwórcy. 

Przypomniałem sobie wtedy dziewczynkę, która miała problemy w szkole, była atakowana i wyśmiewana przez swoich rówieśników. Wtedy będąc nieświadomym, modliłem się do Jezusa o pomoc, by ta dziewczynka polubiła swoją klasę, a klasa zaakceptowała ją. I pewnego dnia, gdy ta dziewczynka przeczytała swoje opowiadanie przy całej klasie, klasa zaczęła jej bić brawo. Tego dnia dziewczynka wróciła szczęśliwa do domu i pochwaliła się swojej mamie, co ją miłego spotkało w szkole. Wiedziałem, że za tym stała interwencja istot anielskich, sądziłem wtedy, że to był Jezus.  

Spytałem wczoraj Stwórcy, czy wtedy, gdy prosiłem Jezusa by pomógł dziewczynce, czy za tymi oklaskami od całej klasy to był On. Odpowiedział, że tak, to był Stwórca, a nie Jezus, to On usłyszał moją modlitwę i spełnił ją, pomimo, że nie modliłem się bezpośrednio do Niego. 

Udostępnij by rozwijać świadomość u ludzi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Ania Mart

Nazywam się Anna Mart i pracuję jako egzorcysta świecki. Potrafię dostrzec energie w medytacji, dusze, zjawy, klątwy i istoty demoniczne różnego pochodzenia. Często zajmuję się najtrudniejszymi przypadkami opętań, nawiedzeń, gdy księża egzorcyści nie mogą już pomóc, a modlitwy oczyszczające dają tylko chwilową poprawę. Wiele z przypadków, które dotyczą np. nawiedzania osób czy miejsc przez dusze i zjawy, księża egzorcyści nie są w stanie pomóc, ponieważ dogmat Kościoła Katolickiego nie przewiduje tego, że dusza ma wolną wolę po śmierci i może przebywać tam, gdzie chce np. łączyć się z duszą dziecka, pozbawiając jej w ten sposób energii. Jeśli potrzebujesz rady, jeśli Twój przypadek jest trudny czy beznadziejny napisz do mnie. Do tego, by pomóc wystarczy mi często zdjęcie miejsca czy osoby. Nie załamujcie się, gdy spotykacie się z przejawem negatywnych energii. Często te przypadki to początek naszej przemiany i odnalezienia w sobie mocy boskiej, energii Źródła Miłości. To pierwszy stopień na drodze ku życiu bogatemu w moc Stwórcy. Z miłością Ania.

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *