jezu ufam tobie egregor

We wczorajszej medytacji sprawdzaliśmy, co się dzieje z modlitwami do Jezusa, a w szczególności chodziło nam o ludzi, którzy modlą się do obrazu “Jezu ufam Tobie”. Otrzymaliśmy informacje, że wszystkie modlitwy do zarówno Jezusa jak i obrazów z wizerunkiem Jezusa trafiają do egregora, którym zarządzają istoty demoniczne, jednakże Stwórca na część modlitw, gdy ludzie modlą się będąc nieświadomi, jak działa zło, wysłuchuje i spełnia. Oznacza to, że jeśli jakkolwiek modlitwa jest wysłuchana, to dlatego, że Stwórca ją usłyszał, bo Stwórca słyszy wszystkie modlitwy, nie potrzebuje pośredników. Jednak ze względu na to, że ludzie nie modlą się bezpośrednio do Stwórcy, ale do pośredników, gdzie większość tych “pośredników” jako egregory jest przejęta przez byty demoniczne, modlitwy tego typu są o wiele rzadziej wysłuchiwane, jak modlitwy bezpośrednio do Źródła/Stwórcy. 

Przypomniałem sobie wtedy dziewczynkę, która miała problemy w szkole, była atakowana i wyśmiewana przez swoich rówieśników. Wtedy będąc nieświadomym, modliłem się do Jezusa o pomoc, by ta dziewczynka polubiła swoją klasę, a klasa zaakceptowała ją. I pewnego dnia, gdy ta dziewczynka przeczytała swoje opowiadanie przy całej klasie, klasa zaczęła jej bić brawo. Tego dnia dziewczynka wróciła szczęśliwa do domu i pochwaliła się swojej mamie, co ją miłego spotkało w szkole. Wiedziałem, że za tym stała interwencja istot anielskich, sądziłem wtedy, że to był Jezus.  

Spytałem wczoraj Stwórcy, czy wtedy, gdy prosiłem Jezusa by pomógł dziewczynce, czy za tymi oklaskami od całej klasy to był On. Odpowiedział, że tak, to był Stwórca, a nie Jezus, to On usłyszał moją modlitwę i spełnił ją, pomimo, że nie modliłem się bezpośrednio do Niego. 


Ania Mart

Nazywam się Anna Mart. Razem z mężem zajmuję się rozwojem świadomości na temat świata energetycznego. Mówię o zagrożeniach płynących do różnych istot, które pobierają z ludzi energię, ingerują w naszą przestrzeń i ustawiają ludziom życie: w tym choroby, związki, a nawet rodzaj śmierci. Wiele z problemów zdrowotnych ma swoje podłoże po stronie energii, a dokładniej ubytków energii. Moim zadaniem jest zobaczyć te ubytki energii i pomóc ludziom wyzdrowieć, wyjść z depresji czy zwyczajnie czuć się szczęsliwymi.

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *