Parched Planet – the effect of Global Warming. Saved with path. Adobe RGB.See below for related images from my portfolio:

Czasami nie potrafię zrozumieć tych wszystkich wiedźm i magów i inne osoby, które otwarcie opowiadają się za ciemną stroną, wiążą z nimi swoje plany i oddają im cześć. Dlaczego ci wszyscy ludzie nie potrafią zrozumieć, że gdyby Stwórca wycofał swoją energię, to nic by tutaj nie zostało poza wypaloną planetą?  

Dzisiaj poprosiłem Źródło jakby wyglądała nasza Ziemia, gdyby Stwórca wycofał całą swoją energię, której nam użycza. I co się pokazało, jaki widok? Ania zobaczyła wypaloną Ziemię bez grama życia. Gdyby nie to co Stwórca daje, co stworzył, nie byłoby nic. Mimo to wciąż blisko 2/3 ludzkości opowiada się za Szatanem i jego systemem.  

Poprosiłem o inny wariant rzeczywistości 

Poprosiłem by Stwórca pokazał Ani, jak długo by przetrwała ludzkość, gdyby Stwórca wycofał wszystkie istoty światła, które wcielają się na Ziemi, by nieść światło w tym aniołów, którzy wysyłają w kierunku Ziemi energię ze Źródła. I znowu to co Ania zobaczyła nie było zbyty pozytywne. Zobaczyła konflikty zbrojne a w końcu samozagładę ludzkości w wojnie nuklearnej.  

Dlaczego jednak ludzkość wybiera zło, skoro nic nie może nam zaoferować poza zniszczeniem i pożogą?

Z głupoty i ze strachu.  

To dusze, które zyskały mądrość na bazie doświadczeń wielu wcieleń idą w stronę światła. By powrócić do Źródła dusza musi nauczyć się wybierać mądrze, bo Stwórca jest mądrością. I chodź robić inaczej niż większość wydaje się trudniej, jest to zawsze dużo krótsza powrotna droga do Źródła niż gdy robimy, tak jak większość.  


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *