ochrona przed atakami energetycznymi

Jest bardzo wiele osób, które mają depresję i bardzo wiele osób, które w związku z nią mają także myśli samobójcze. Podam Wam, co za tym najczęściej się kryje i jak się przed tym chronić.

Gdy osoba ma depresję, a do tego dochodzą i myśli samobójcze, to najczęściej pada ona ofiarą istot, które pobierają z niej energię. Samo pobieranie energii może skutkować zmęczeniem, smutkiem, lękami. Jednakże, by pobrać ze swojej ofiary znacznie więcej energii istoty, które podchodzą do takiej osoby, starają się ją pogrążyć w jeszcze gorszych emocjach. Wtedy najczęściej korzystają z gotowych schematów, które zaczytują z danej osoby, którą atakują w celu pobrania energii.

Co to są schematy?

Schematy to są już gotowe “klucze” do umysłu ofiary. Schematy te mogą angażować wiele osób np. ojciec, który w określony sposób zachowuje się wobec dziecka, w wyniku czego dziecko odpowiada myślami samobójczymi. Schematy mogą być też tylko myślowe, gdy taki negatywny byt zaczyta ze swojej ofiary, jakie myśli doprowadzają ją do myśli samobójczych, wtedy podsuwa swojej ofierze dokładnie takie myśli.

Jak się przed tym chronić?

Należy stworzyć sobie w wyobraźni coś na wzoru bańki (może przypominać to żarówkę) gdzie zewnętrzne ścianki to będzie pole energetyczne chroniące nas przed utratą energii, oraz co ważne przed zaczytywaniem z nas tych wiadomości, jakie istoty negatywne mogą wykorzystać przeciw nam. U góry tej bańki należy pozostawić otwór, przez który będzie wpadać do środka energia Źródła, która zasila naszą duszę.

Co da nam taka bańka energetyczna?

Przede wszystkim chroni nas przed utratą energii oraz przed wydostawaniem się na zewnątrz informacji na temat tego na czym nam zależy. Na przykład: gdy zależy Ci na dziecku i przez lata nie możesz zajść w ciążę, istoty negatywne zaczytując te informacje mogą atakować płód, co prowadzić może do poronień. Każda istota negatywna, gdy nie macie żadnej ochrony energetycznej może niszczyć w Waszym życiu dokładnie to, na czym wam zależy. Nie ważne, co to jest: biznes, miłość, zdrowie, pracę… itd.

Jak często należy w myślach wizualizować taką bańkę energetyczną?

Myślę, że minimum raz dziennie, a jak spotykacie się z bardzo częstymi atakami, to zdecydowanie częściej. Możecie także taką bańkę energii ochronnej utworzyć wokół bliskich Wam osób, które mają depresję, myśli samobójcze czy przeżywają inne problemy w życiu.


Ania Mart

Nazywam się Anna Mart. Razem z mężem zajmuję się rozwojem świadomości na temat świata energetycznego. Mówię o zagrożeniach płynących do różnych istot, które pobierają z ludzi energię, ingerują w naszą przestrzeń i ustawiają ludziom życie: w tym choroby, związki, a nawet rodzaj śmierci. Wiele z problemów zdrowotnych ma swoje podłoże po stronie energii, a dokładniej ubytków energii. Moim zadaniem jest zobaczyć te ubytki energii i pomóc ludziom wyzdrowieć, wyjść z depresji czy zwyczajnie czuć się szczęsliwymi.

3 Komentarze

Bea · 14 stycznia, 2022 o 10:57 pm

Witaj Aniu. Kilka dni temu odkryłam na nowo twórczość Mirka Breguły z zespołu Universe.Cały dzień słuchałam, oglądałam wywiady i zachwycałam się jak małolata. Siedzi mi on w głowie cały czas. Miał pokręcone życie, mimo to był pogodny i lubiany. Nie żyje od 2007 roku- popełnił samobójstwo. Tak bardzo bym chciała, żebyś pomogła jego duszy, bo czuję, że on tego bardzo potrzebuje. Byty czerpią energię ze mnie i z wszystkich, którzy do tej pory o nim wspominają z tęsknotą. Wystarczy poczytać wpisy pod piosenkami na YT. Był bardzo wrażliwy, pisał piękne piosenki. W jednym z wywiadów zapytany, jak pisze swoje utwory powiedział, że to dzieje się samo, to tak jakby kula spływała i powstaje utwór. Nasuwa się jedno, prawda? To nie jego wina przecież, że miał nieświadomie zawarty jakiś kontrakt. Próbowałam prosić Żródło o danie mu energii nawet pobranej ode mnie, ale przecież całą tę energię i tak pochłoną byty… tak mi go żal…

    Alex · 5 czerwca, 2022 o 1:45 pm

    Az sie wzdrygnelam kiedy przeczytalam ten wpis. Jakis rok, lub dwa lata temu, pierwszy raz posluchalam tego zespolu. Jedna piosenke, tylko raz. Nawet o niej zapomnialam potem.

    Jednak przez dluszy czas ten facet mi sie przypominal i jakby cos nalegalo zeby sie za jego dusze modlic. Nagle po prostu mi sie jego twarz przed oczyma pojawiala. Nawet wspomnialam o tym rodzinie, ze to takie dziwne bo po co niby ma mi sie upominac jakis obcy facet z zespolu na ktorym mi nawet nie zalezy.

    Pomodlilam sie za jego dusze, ale jeszcze przez jakis czas wracal az bardziej stanowczo kazalam mu odejsc.

    Wiec absolutnie potwierdzam. Chyba zeczywiscie by mu sie przydala jakas pomoc bo tak wszystkich bedzie dreczyl.

Lena · 29 grudnia, 2023 o 10:54 pm

Dzień dobry,
jakiego koloru powinna być taka bańka? Jakiego koloru powinniśmy wizualizowac nasze pole energetyczne?
Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *