Napiszę Wam o czymś ciekawym. Rozmawialiśmy z kimś, kto napisał, że widział kilka razy byta w kapturze i jakąś godzinę temu zobaczyłem na żywo tego byta u siebie w sypialni na tle białych drzwi. Nie było to wyraźne na tyle, jak w medytacji, przy zamkniętych oczach, ale na tyle znaczne, by mieć pewność, że coś przyszło do sypialni. Nie atakował mnie aż do momentu kolejnej sesji. Poczułem ze brakuje mi oddechu i zaczęła mocno boleć mnie głowa. Ania weszła w medytacje i zobaczyła tego byta w kapturze. Spytała się go od kogo przyszedł, ale on nic nie powiedział, tylko wystawił do góry rękę i spod rękawa wyciągnął dłoń i pokazał szpiczasty pazur, właściwie taki sam jak na tatuażu. Ania go odesłała i zaczęliśmy uwalniać kolejna osobę z kontraktów. 

Co byt ma pod swoim płaszczem i dlaczego nie widać jego twarzy? 

Byt ten pod płaszczem ma szkielet, a zamiast głowy ma trupią czaszkę z rogami. Dokładnie taką jak artysta ujął to na tatuażu. 

Co oznacza miecz, z którym ten byt się często pokazuje? 

Miecz symbolizuje zawarcie kontraktu z daną osobą. Jeśli ktoś widzi tego byta z mieczem, może założyć, że łączy go z daną osobą jakiś kontrakt np. papierowe świadectwo komunii, chrztu lub inny prezent z zapiskiem, że to na pamiątkę komunii lub chrztu.  

Ten byt specjalizuje się w zawieraniu kontraktów 

Raz widzieliśmy go przy dziewczynie, która zawarła kontrakt z tym bytem u wróżki (naprawdę to u wiedźmy), która zaniosła do niej pukiel swoich własnych włosów. Niestety, ale tego kontraktu nie udało się rozwiązać i byt będzie przy dziewczynie do końca jej życia, ponieważ włosy na znak kontraktu najprawdopodobniej przetrwają znacznie dłużej niż jej ziemskie życie. Liczyć może co najwyżej, że za kilkanaście lat matrix upadnie i ten byt zwyczajnie odejdzie z naszej przestrzeni.  

Innym razem, gdy udało się nam rozwiązać kontrakt, który był połączony z tatuażem, to na znak zerwanego kontraktu z bytem, jego miecz rozsypał się w pył. 

Czy należy bać się bytów? 

Nie, absolutnie! Wszyscy jesteśmy Źródłem, jego małą częścią. To byty mają się nas bać. 😊 Poza tym, co jest bardzo ważne, jak przestajecie się ich bać, to bardzo często można je zobaczyć w momentach, gdy się budzicie czy zasypiacie, a wtedy przynajmniej wiecie, kto Wam utrudnia życie i możecie coś z tym zrobić.  


2 Komentarze

Andrzej · 4 stycznia, 2022 o 7:47 pm

Nieraz po przebudzeniu widzę jakieś obrazy lub postacie raz widziałem mnicha w kapturze ale w rękach chyba nic nie trzymał widziałem teraz kobietę w rogu pokoju stojącą tyłem z rozpuszczonymi włosami czy nawet szczura na poduszce co to może być. Nawet bywały głosy które mnie wybódzały ze snu czy to sprawka tego bytu w kaptórze.

    Ania Mart · 5 stycznia, 2022 o 1:35 am

    Najprawdopodobniej tak. Byt w kapturze wchodzi najczęściej z przedmiotów religijncyh: obrazów MB, Jezu ufam tobie, różanców itd.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *