Jakiś czas temu mieliśmy sesję, gdzie była kobieta, której ciało subtelne trafiło do przestrzeni demonów od reiki. Gdy Ania zobaczyła tego demona powiedziała do niego: 

-”Widzisz, tak pomagacie ludziom, że ciągle trafiają do nas po waszej pomocy”.  

A demon odpowiedział jej: 

-”Przecież dobrze wiesz, że nie chodzi o pomaganie”. 

Jego odpowiedź mnie zaskoczyła, bo była to do tej pory chyba najbardziej szczera i normalna odpowiedź od demona, jaką usłyszeliśmy. To mnie zainspirowało by sprawdzić, jak wysoko w hierarchii na piramidzie Szatana są te istoty. Źródło pokazało nam, że Demony Reiki i Draco zajmują mniej więcej ¾ wysokości piramidy. Z tym że draco i demony reiki działają w innych “odnogach” i żadne nie jest zależne od siebie. Demony reiki działają inaczej – zło maskują dobrem, a draco są od “czystej formy zła”. 

Spytałem następnie, jakie są istoty, które bezpośrednio są pod Szatanem. Źródło powiedziało, że te istoty to coś w rodzaju “rady nadzorczej” Szatana i one zajmują się innymi sprawami w całym Matrixie, nie zbierają bezpośrednio energii od ludzi.  

Spytałem też o gady (demony przybierające postać gadów). Źródło pokazało, że są różne frakcje przybierające wygląd gadów i te frakcje zajmują różne miejsca na piramidzie. 

Czy światem rządzą reptilianie? 

Koleją rzeczy, chodź spodziewałem się już jaka będzie odpowiedź, ale zadałem ją bardziej z myślą o Was, spytałem czy to prawda, że światem rządzą reptilianie. Źródło oczywiście zaprzeczyło. Ludzie zwyczajnie spotykają się z istotami demonicznymi o wyglądzie gadów, ale światem rządzi Szatan i jego demony, to oni rozdają karty.  

Czy ważne stanowiska w państwie zajmują reptilianie? 

Całkiem możliwe, że tak. Do tej pory kilka razy spotkaliśmy się z ludźmi, których dusze pochodziły z przestrzeni gadzich tj. planet zamieszkiwanych przez istoty gadzie o humanoidalnym wyglądzie. Dusze takie najczęściej miały przy sobie “opiekuna” reptilianina, który nimi sterował. I większość tych ludzi dążyła do stanowisk kierowniczych i takie stanowiska na ogół piastowali. 

Inne frakcje demoniczne w hierarchii Szatana 

Spytałem też o byty piekielne na jakiej są pozycji w hierarchii na piramidzie. Źródło pokazało nam stosunkowo niską pozycję, bo około 1/5 od dołu piramidy patrząc. To też tłumaczy, dlaczego ich jest tak wiele i niemal w co drugiej sesji je spotykamy, bo oczywiście im niżej w hierarchii na piramidzie, tym więcej tych istot jest. 

Spytałem też o byty przeźroczyste z książek, jakie miejsce zajmują i Źródło pokazało nam, że zajmują mniej więcej połowę wysokości w hierarchii, czyli znacznie wyżej niż demony piekielne. 

To także świadczy o tym, że miejsce w hierarchii Szatana jest uwzględniane wedle inteligencji, a nie siły, bo przykładowo byty piekielne my odbieraliśmy je jako jedne z głupszych, a pozycja w hierarchii demonicznej tylko potwierdziła, że inteligencja ma tutaj duże znaczenie.  

Hierarchia demoniczna Oko Opatrzności Szatana

Ostrzeżenie przed inteligentnymi demonami reiki 

Demony reiki nie zajmują się wyłącznie reiki, ale wszystkimi formami “uzdrowień” demonicznych w tym bioenergoterapii. Ataki tych demonów są bardzo inteligentne i dotkliwe. Najczęściej atakują po wielu latach, tak że człowiek absolutnie nie potrafi skojarzyć tego, co się w jego życiu dzieje np. z zabiegiem reiki, który przeszedł np. dziesięć lat temu. Demony te bardzo często atakują dzieci, współmałżonka, a atak tak jest przeprowadzany, że odwracają uwagę od bytów, a skupiają uwagę na zupełnie innym problemie. Przykładowo, jeden mężczyzna po total reiki miał atak po 17 latach od inicjacji. Zrobili tak, że pewnego dnia stanął na gwóźdź i od tego momentu zaczął się intensywny atak na niego włącznie z atakiem na jego psychikę, gdzie wmawiali mu, że otrzymał pasożyta, który znalazł się na zardzewiałym gwoździu i ten pasożyt go w końcu zabije i zarazi też pozostałych członków.  

Najczęściej po zabiegach bioenergoterapii lub reiki (wystarczy raz poddać się zabiegowi by te demony przejęły duszę i ciało subtelne człowieka, ponieważ są prawie na szczycie hierarchii i potrafią przejąć po każdym demonie duszę) osoby otrzymują kulę światła nad czoło, która po latach powoduje spore bóle głowy i problemy ze wzrokiem, ale to tylko drobna kropla w morzu wszystkich problemów, które potrafią te byty sprawić.  


Ania Mart

Nazywam się Anna Mart. Razem z mężem zajmuję się rozwojem świadomości na temat świata energetycznego. Mówię o zagrożeniach płynących do różnych istot, które pobierają z ludzi energię, ingerują w naszą przestrzeń i ustawiają ludziom życie: w tym choroby, związki, a nawet rodzaj śmierci. Wiele z problemów zdrowotnych ma swoje podłoże po stronie energii, a dokładniej ubytków energii. Moim zadaniem jest zobaczyć te ubytki energii i pomóc ludziom wyzdrowieć, wyjść z depresji czy zwyczajnie czuć się szczęsliwymi.

9 Komentarzy

Marcin · 16 sierpnia, 2021 o 2:21 am

Masz rację. Ludzie posługujący się różnymi energiami i metodami „uzdrawiania” zazwyczaj nie mają pojęcia skąd one tak naprawdę pochodzą i co wiąże się z ich stosowaniem. Ciekawi mnie jeszcze co sądzicie na temat Feng Shui, oczywiście tego prawdziwego, praktykowanego przez nielicznych dogłębnie obeznanych z tą tematyką i zajmujących się tym profesjonalnie.

Marcin · 12 września, 2021 o 4:51 am

A przy okazji, co uważacie na temat Feng Shui? Działa czy nie działa? Jest bezpieczne czy stanowi zagrożenie?

  Ania Mart · 12 września, 2021 o 12:59 pm

  Sprawdzalismy jeden tytuł ksiażki, który miał w nazwie: „Feng Shui” i jakieś słowo związane z energiami. Książka ta płonełą w energii Źródła. Nie sprawdzaliśmy samej nazwy Feng Shui.

Marcin · 12 września, 2021 o 11:17 pm

Dzięki za odpowiedź. Moglibyście kiedyś to Feng Shui dokładnie sprawdzić jak znajdziecie czas, bo jest to od niemal 30 lat niezwykle popularny temat. Nie chodzi mi jednak o tytuły jakichś konkretnych książek, bo ich jest mnóstwo i niestety większość z prawdziwym Feng Shui nie ma nic wspólnego. Chodzi o sprawdzenie konkretnie samej sztuki Feng Shui, tej prawdziwej, wywodzącej się z dawnych Chin i nauczanej jedynie w kilku renomowanych, godnych zaufania ośrodkach Feng Shui na świecie. Dla przykładu, jeden z takich lepszych ośrodków znajduje się Kanadzie w Toronto a inny u nas w Polsce we Wrocławiu. Gdybyście jednak musieli sprawdzać to poprzez tytuł jakiejś konkretnej książki, to jedna z nielicznych, w których zawarta jest prawdziwa wiedza o Feng Shui ma tytuł „Feng Shui dla żółtodziobów” a jej autorzy to Elizabeth Moran, Joseph Yu i Val Biktashev. Właśnie na tej książce powinniście się skupić chcąc „dotknąć” prawdziwego Feng Shui, żeby móc coś konkretnego ustalić.

Renata · 26 września, 2021 o 11:16 am

Dziekuje za uwolnienie mojega ciala subtelnego spod wladzy tego perfidnego stwora.

Anna · 18 października, 2021 o 11:04 am

A co można zrobić samemu żeby się uwolnić od ewentualnych wpływów wężowych smoków? Pytam ponieważ dowiedziałam się że jedna z osób u której byłam na terapii naturalnej jest wężowym smokiem… dużo dziwnych rzeczy się działo po tej „terapii” i teraz już wiem dlaczego…

  Ania Mart · 18 października, 2021 o 12:32 pm

  Jeśli byłaś u kogoś kto wykonował Ci jakieś zabiegi, a sam mógł mieć kontrakt z wężo-smokami, to pierwsze co byty robią to wkładają energię w rzeczy, które miałaś na sobie podczas zabiegu. To pozwala im później wchodzić z tych przedmiotów i atakować ciało fizyczne. Po drugie, jeśli jesteś pewna, że poprzez taki zabieg weżo-smoki przejęły Twoje ciało na mocy kontraktu to jesli wielokrotnie będziesz powtarzać, że nie godzisz się na kontrakt z nimi, to powinno ich oddziaływanie i wpływ się zmniejszyć. Jednak samodzielne zerwanie z nimi kontraktu jest bardzo trudno z wielu powodów.

   Anna · 19 października, 2021 o 10:15 pm

   Bardzo dziękuje za poradę. Jak tylko przeczyłam Pani odpowiedź to znalazłam w swoim mieszkaniu kłębek włosów tej osoby starannie ukryty w mojej łazience… a była u mnie parę dobrych tygodni temu.. To mi tylko potwierdziło, że osoba ta działała celowo żeby mnie przejąć w ten czy inny sposób. Niestety spotykałam się z tą osobą kilka razy i raczej nie dojdę do tego co miałam wtedy na sobie bo już nie pamiętam. Zaczęłam natomiast powtarzać że zrywam wszystkie kontrakty świadome i nieświadome z tą istotą i nagle z jednej strony poczułam ulgę a z drugiej strony tak osoba zaczęła manie zasypywać wiadomościami w nienormalnych ilościach. Najwyraźniej wyczuła że traci kontrolę. Jeszcze raz bardzo dziękuje za pomoc i jak na razie idzie w dobrym kierunku, zobaczymy czy uda się całkowicie uwolnić.
   Pozdrawiam 🙂

Jan Bambosz · 3 stycznia, 2022 o 8:57 am

Mam znajomego, którego motywacje wydawały mi się niezrozumiałe, bezsensowne i nielogiczne z powodu porzucenia praktyki bioenergoterapii, reiki itp. Wyjaśnił mi, że z powodu wątpliwości zwrócił się ku Bogu z pytaniem , czy praktyki, które wykonuje, czy energia uzdrawiania pochodzą ze Źródła od Boga ? Po odpowiedzi porzucił całą działalność i wszystkie książki z Tym związane. Coś w tym jest…
Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *