Ostatnio mieliśmy dosyć nietypową sytuację. Klientka napisała do nas, że jej mąż nadal ją dręczy, pomimo, że jej dusza zabroniła mu ingerencji w jej przestrzeń i w relacje z mężem.  

Ania wróciła do duszy naszej Klientki i sprawdziła, kto stymulował zachowanie męża. Okazało się, ze ten sam demon, co ostatnio zabroniła mu ingerencji, a Prawo Wolnej Woli jest świętością we wszystkich wszechświatach (około 60) i żadna istota nie ma prawa tego naruszać.  

Ania ponownie wokół duszy Klientki utworzyła okrąg ze Światła o średnicy 5 metrów i wezwała ponownie tego demona na dywanik tj. przed okrąg ze światła i spytała go w moim imieniu, czemu narusza wolę naszej Klientki tj. podjudza męża do ataków. Demon piekielny, który się zjawił na początku był bardzo agresywny, ale jak usłyszał to pytanie, to się zawiesił, przestał patrzeć żonie w oczy, zachowywał się jak uczeń który stoi przed nauczycielem i nie jest przygotowany do lekcji. Udawał, ze nie rozumie o co pyta, patrzył się pod nogi.  

Powiedziałem, by Ania przekazała do niego, że niech wraca do męża i siedzi cicho i więcej nie łamie woli Klientki bo inaczej go odprowadzimy. Byt się skurczył i jak odchodził to zgarbił się, jak zbity pies 😊.  

Dlaczego nie odprowadzimy demona od Klientki męża? 

Ponieważ do tego potrzebujemy woli samego męża. Odprowadzanie byta bez czyjejś woli (wyjątkiem są dzieci) na ogół się kończy tym, że w ciągu kilku dni, miejsce poprzedniego demona zajmuje nowy. To dlatego zagroziliśmy temu demonowi, jak jeszcze raz złamie prawo ustanowione przez Stwórcę, to go odprowadzimy. Oczywiście to jest możliwe, ale ze świadomością tego, że i tak jakiś inny byt zaraz zajmie jego miejsce, być może inteligentniejszy, nie taki idiota, jak ten byt na którego tym razem żeśmy trafili. 😊  

Jaka jest rada dla Was? 

Jeśli pomimo faktu, że komuś Wasza dusza zabroniła ingerencji, a Wy wciąż czujecie, że ktoś ingeruje w zachowanie i relacje Wasze z osobami Wam bliskimi, to należy takie sytuacje do nas zgłaszać. Na ogół większość bytów respektuje Waszą wolę i nigdy jej nie narusza, ale są wyjątki. I wśród demonów są idioci, półgłówki i bezmózgowia, i trzeba niektórym dwa razy coś wytłumaczyć czy czasami prosić Źródło o to, by jakiegoś byta upomniało, że Wolna Wola w tym Wszechświecie to świętość i każda istota musi się do tego prawa stosować.  

Udostępnij by rozwijać świadomość u ludzi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Ania Mart

Nazywam się Anna Mart i pracuję jako egzorcysta świecki. Potrafię dostrzec energie w medytacji, dusze, zjawy, klątwy i istoty demoniczne różnego pochodzenia. Często zajmuję się najtrudniejszymi przypadkami opętań, nawiedzeń, gdy księża egzorcyści nie mogą już pomóc, a modlitwy oczyszczające dają tylko chwilową poprawę. Wiele z przypadków, które dotyczą np. nawiedzania osób czy miejsc przez dusze i zjawy, księża egzorcyści nie są w stanie pomóc, ponieważ dogmat Kościoła Katolickiego nie przewiduje tego, że dusza ma wolną wolę po śmierci i może przebywać tam, gdzie chce np. łączyć się z duszą dziecka, pozbawiając jej w ten sposób energii. Jeśli potrzebujesz rady, jeśli Twój przypadek jest trudny czy beznadziejny napisz do mnie. Do tego, by pomóc wystarczy mi często zdjęcie miejsca czy osoby. Nie załamujcie się, gdy spotykacie się z przejawem negatywnych energii. Często te przypadki to początek naszej przemiany i odnalezienia w sobie mocy boskiej, energii Źródła Miłości. To pierwszy stopień na drodze ku życiu bogatemu w moc Stwórcy. Z miłością Ania.

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *