kim jest bóg

W jednej z ostatniej medytacji spytałem Anię, ile procent światła ma w sobie istota potocznie zwana Szatanem. Przyszła odpowiedź, że istota ta zawiera w sobie 2% światła, a reszta, czyli 98% to ciemna energia. Dla porównania Źródło zawiera w sobie 100% światła.  

Co więcej, światło, które zawiera w sobie Szatan jest jedynie nośnikiem informacji o tym kim jest, skąd pochodzi, czym jest Źródło, na temat konstrukcji Wszechświata, a przynajmniej tej części, którą zarządza itd., ale nie ma w sobie miłości, ponieważ miłość niszczy każdą ciemność, więc tego typu energia by wykluczała istnienie tej istoty na takich zasadach na jakich istnieje.   

Czy Źródło ma w sobie ciemność tak jak to nie raz się przedstawia np. na symbolu Jin i Jang?  

Nie, absolutnie nie! Źródło ma w sobie koncept tego kim nie jest, ale jest nieprawdą, by jakakolwiek ciemność mogłaby utrzymać się przy energii miłości.  

Dlaczego Bóg pozwala na tyle zła na świecie? 

Tą częścią Wszechświata zarządza istota, która odłączyła się od Źródła, która postanowiła doświadczać na własnych zasadach. Istota ta odcięła się od niemal wszystkiego, czym jest Źródło i postanowiło stworzyć swoją “wersję doświadczeń”.  

Zło istnieje, ponieważ energia Źródła jest odcinana od nas, nie dociera w takiej ilości w jakiej normalnie dociera do światów, które wykreowało Źródło. Gdyby do Ziemi docierało 100% energii Źródła, to żadne negatywne emocje, żadne zło i istoty żywiące się negatywnymi energiami nie miałyby szansy przetrwać w tak wysokich wibracjach.  

Udostępnij by rozwijać świadomość u ludzi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Ania Mart

Nazywam się Anna Mart i pracuję jako egzorcysta świecki. Potrafię dostrzec energie w medytacji, dusze, zjawy, klątwy i istoty demoniczne różnego pochodzenia. Często zajmuję się najtrudniejszymi przypadkami opętań, nawiedzeń, gdy księża egzorcyści nie mogą już pomóc, a modlitwy oczyszczające dają tylko chwilową poprawę. Wiele z przypadków, które dotyczą np. nawiedzania osób czy miejsc przez dusze i zjawy, księża egzorcyści nie są w stanie pomóc, ponieważ dogmat Kościoła Katolickiego nie przewiduje tego, że dusza ma wolną wolę po śmierci i może przebywać tam, gdzie chce np. łączyć się z duszą dziecka, pozbawiając jej w ten sposób energii. Jeśli potrzebujesz rady, jeśli Twój przypadek jest trudny czy beznadziejny napisz do mnie. Do tego, by pomóc wystarczy mi często zdjęcie miejsca czy osoby. Nie załamujcie się, gdy spotykacie się z przejawem negatywnych energii. Często te przypadki to początek naszej przemiany i odnalezienia w sobie mocy boskiej, energii Źródła Miłości. To pierwszy stopień na drodze ku życiu bogatemu w moc Stwórcy. Z miłością Ania.

1 Komentarz

sak · 26 maja, 2021 o 11:37 am

symbol ying / yang być może tu chodzi o coś więcej niżeli tylko dobro / zło ?
Może chodzić o świat wewnętrzny i zewnętrzny. A te kropki to po prostu przejścia między tymi światami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *